پرش به محتوا

زنده باارزش تر از مرده

زنده باارزش تر از مرده: رئیس دولت چچن برای هتک حرمت کنندگان قرآن اوکراینی جایزه تعیین کرد.

رئیس جمهوری روسیه چچن برای سربازان اوکراینی که قرآن را در مقابل دوربین آتش زده بودند جایزه تعیین کرد. رمضان قدیروف، به آنهایی که این افراد را دستگیر و یا از بین ببرند وعده مبالغ هنگفتی را داده است – اما وعده کرده است به آن کسانی که این سربازان را زنده دستگیر و تحویل بدهند مبلغ بیشتری پرداخت کند.
ویدئویی اخیراً در اینترنت منتشر شده است که نشان می‌دهد پرسنل نظامی اوکراینی در حال گرم کردن خود با آتش هستند و صفحاتی از کتاب مقدس مسلمانان، قرآن، بعنوان سوخت بجای هیزم در آتش انداخته و آتش میزنند.
در پاسخ، رمضان قدیروف، رئیس جمهوری چچن روسیه، وعده مجازات سختی را برای اوکراینی هایی که در فیلم منتشر شده در حال سوزاندن قرآن هستند داد.
قدیروف درخواست مربوطه را در حساب تلگرام خود منتشر کرد. او وعده پاداش سخاوتمندانه ای برای کسانی داد که اهانت کنندگان قرآن را چه مرده و چه زنده به او بسپارند.
برای هریک از سربازان اوکراینی که زنده تحویل داده شود ۱۰ میلیون روبل (تقریباً ۱۲۳ هزار یورو) پاداش داده می شود اما اگر سربازانمرده تحویل داده شوند تنها نیمی از این مبلغ برای حسد آنها پرداخت خواهد شد:
«برای از بین بردن این «آشغالها» من ۵ میلیون روبل جایزه می دهم. برای تحویل زنده آنها – دو برابر بیشتر – ۱۰ میلیون روبل. هر وقت که این اتفاق بیفتد – امروز، فردا، یک سال دیگر – پول حاضر است. و مهم نیست چه کسی این کار را می کند: یک جوخه، یک گروه، یک نفر، یک همسنگر، پول به طور کامل به جایزه‌بگیر پرداخت می شود.»

قدیروف همچنین خطاب به سربازان اوکراینی که در این ویدئو دیده می شوند گفت، مهم نیست کجا پنهان شده است، دیر یا زود زمان مجازات شما را فرا خواهد گرفت.
قدیروف گفت: اکنون روح شما مانند خرگوش ترسویی آرامشی نخواهد یافت. او همچنین خاطرنشان کرد که سربازان اوکراینی دیگر لازم نیست نگران سرما و یخ زدن باشند و به دنبال چیزی برای گرم نگه داشتن خود در دراز مدت بگردند:
«شما مجبور نخواهید بود سرما را برای مدت طولانی تحمل کنید. به زودی می توانید خود را با آتش جهنم گرم کنید. زیرا من از هیچ کوششی و هیچ وسیله ای برای یافتن تو و مجازاتت دریغ نمی کنم!»

قدیروف همچنین خاطرنشان کرد که اوکراینی‌ها با چنین ویدئوهایی «ماهیت فاشیستی-شیطانی» خود را نشان می‌دهند – آنان نمی توانستند دست به چنین اعمال کفرآمیز و توهین‌آمیزی بزنند مگر آنکه این رفتار ها از طرف دولت آنها تایید شود و به ایدئولوژی این کشور تبدیل شده باشد»

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: