درگیری‌ها در کرانه باختری ادامه داردنیروهای اسرائیل شهرهای جنین و چندین شهر دیگر در کرانه باختری را یورش بردند و دو کشته به جا گذاشتند، در حالی که مبارزان با درگیری ها، انفجار بمب ها و نارنجک های دست ساز به یورش ها پاسخ دادند.

خبرنگار المیادین از کشته شدن یک نفر در جریان مقابله با نیروهای اسرائیلی در شهر الخلیل، و کشته شدن یک نفر دیگر از افراد دارای نیازهای ویژه در طولکرم، خبر داد و تأیید کرد که نیروهای اسرائیلی شهر بني نعيم را در شمال شهر، واقع در جنوب کرانه باختری، یورش بردند.

نیروهای اسرائیل همچنین برای بار دوم در طول شب به شهر جنین، در شمال کرانه باختری، یورش بردند، این در حالی است که پروازهای شناسایی به شدت در سراسر شهر جنین، اردوگاه آن و روستاهای غربی آن در حال پرواز بودند.

محمد حمدان، خبرنگار از جنین، تأیید کرد که نیروهای تقویتی اسرائیل همراه با بیل مکانیکی نظامی به جنین یورش بردند، در حالی که مبارزان به یورش پاسخ دادند و صدای درگیری ها بین گاهی اوقات شنیده می شد.

کتائب شهداء الأقصی اعلام کرد که مجاهدان آنها توانستند چندین بمب کنار جاده ای را در وسایل نقلیه اشغالگران در اطراف محله الدمج در جنین منفجر کنند.

شبه نظامیان فلسطینی در جنین نیروهای اسرائیل را که سعی داشتند شهر را یورش دهند با نارنجک های دست ساز هدف قرار دادند.

در شمال کرانه باختری نیز، رسانه های محلی فلسطینی گزارش دادند که مبارزان به سمت نیروهای اسرائیلی که در خیابان “نابلس” در شهر طولکرم مستقر بودند، شلیک کردند، در حالی که سعی داشتند شهر را یورش دهند.

رسانه های فلسطینی گزارش هایی را نقل کردند که حاکی از آن بود که نیروهای اشغالگر زندانی آزاد شده مالك عبيد را پس از یورش به منزلش در روستای فرعون در جنوب شهر طولكرم بازداشت کردند، و تأیید کردند که یک نفر در جریان درگیری های درگیری در شهر به ضرب گلوله اشغالگران مجروح شد.

خبرنگار المیادین گفت که یک فلسطینی معلول در جریان یورش شهر طولکرم بر اثر اصابت گلوله نیروهای “ارتش” اشغالگر جان باخت.

کتائب شهداء الأقصی – الرد السريع، بیانیه ای کوتاه صادر کرد و در آن تأیید کرد که شبه نظامیانش نیروهای اسرائیلی را که به شهر طولکرم یورش بدند با تیراندازی های سنگین مورد هدف قرار دادند.
نیروهای اسرائیلی عطا أبو أرميلة، دبیرکل جنبش فتح در جنین را بازداشت کردند.

نیروهای اشغالگر همچنین منزل جمال حویل، عضو شورای انقلابی جنبش فتح در جنین را محاصره کردند، پس از آنکه او مهمان تارنمای المیادین بود و تماس تهدیدآمیزی را از طرف اطلاعات اسرائیل به صورت زنده در تلویزیون دریافت کرد تا محل را ترک کند.
همزمان، نیروهای اسرائیل برق را در مناطقی از شهر جنین همزمان با یورش به شهر قطع کردند.
در شهر قدس اشغالی، درگیری هایی بین جوانان و نیروهای اسرائیلی در نزدیکی حاجز زیتونه در روستای العيزرية در شرق شهر رخ داد.
نیروهای اسرائیلی اردوگاه عسكر برای پناهجویان فلسطینی در شهر نابلس را یورش بردند، جایی که درگیری هایی با گروهی از جوانان رخ داد، و تأیید کرد که یک فلسطینی بر اثر اصابت گلوله نیروهای اشغالگر در جریان یورش مجروح شد.آنها همچنین شهر بيتا را در جنوب نابلس یورش بردند.