اسرائیل: کار گره خورده و کشته میدهیم.


اعتراف ارتش اسرائیل به پیش نرفتن عملیات و کشته و زخمی شدن سربازان اسرائیلی.

ارتش اسرائیل کشته شدن ۹ سرباز خود از تیپ “گیواتی” در جریان نبرد در شمال نوار غزه و زخمی شدن چهار نفر دیگر را تایید می کند و رسانه های اسرائیلی از فاجعه ای که برای یک خودروی زرهی سرباز اتفاق افتاده است صحبت می کنند.


ارتش اسرائیل کشته شدن ۹ سرباز خود و زخمی شدن ۴ سرباز دیگر در جریان نبردهای شمال نوار غزه را تایید کرد.
رسانه های اسرائیلی گفتند که ارتش اسرائیل مرگ ۹ سرباز خود را که اخیرا در نبردهای شمال نوار غزه کشته شده اند، علاوه بر زخمی شدن چهار نفر دیگر، تایید کرده است.

این رسانه ها افزودند که ۹ سرباز کشته شده از تیپ “گیواتی” و توسط یک موشک ضد زرهی در شمال نوار غزه مورد اصابت قرار گرفتند و تعداد کشته شدگان سربازان اسرائیلی به ۳۲۶ نفر رسید.

وب سایت اسرائیلی “والا” فاش کرد که نه سرباز پس از شلیک یک موشک ضد زرهی به خودروی زرهی “نامر” که در آن بودند، کشته شدند.

یواو گالانت، وزیر دفاع اسرائیل روز سه شنبه گفت که “در آخرین روز، اسرائیل بهای سنگینی در غزه پرداخت کرد” و به خساراتی اشاره کرد که در جریان تلاش های تهاجم متحمل شده است.

به نوبه خود، سخنگوی ارتش اشغالگر اسرائیل کشته شدن دو عضو، با درجه گروهبان، از تیپ “گیواتی”، در طول نبردهای جاری در شمال نوار غزه و زخمی شدن دو سرباز دیگر را تایید کرد.

ابوعبیده، سخنگوی نظامی تیپ های قسام، تایید کرد که مجاهدین “در تمام نقاط رویارویی با درگیری های شدید و مستقیم جنگیدند” و تاکید کرد که غزه “قبرستان دشمن خواهد بود.”

دیروز، تیپ های قسام اعلام کردند که مجاهدین ان از یک کمین به سمت خودروهای اسرائیلی که به شمال نوار غزه نفوذ می کردند، آتش گشودند و آنها را با گلوله های “یاسین ۱۰۵” هدف قرار دادند و یک وسیله نقلیه اسرائیلی در شرق “ارز” را با یک وسیله انفجاری و دو گلوله “یاسین ۱۰۵” نابود کردند.

تیپ های قسام هدف قرار دادن دو وسیله نقلیه با دو گلوله “یاسین ۱۰۵” و اتش انها و حذف یکی از سربازان از نقطه صفر در شمال غربی غزه را تایید کردند.

او افزود که انها پس از ورود به یک ساختمان در بیت حانون به یک نیروی صهیونیست حمله کردند و خاطرنشان کرد که یک بولدوزر و یک وسیله نقلیه که نیروی پیاده را فراهم می کرد، هدف قرار گرفتند. همچنین هدف قرار دادن یک تانک صهیونیست در شرق محله زیتون با یک گلوله “یاسین ۱۰۵” و آتش زدن آن تایید شد.

جناح های مقاومت فلسطینی همچنان به شلیک راکت به سمت سرزمین های اشغالی فلسطین در پاسخ به قتل عام های انجام شده توسط اشغال علیه غیرنظامیان در نوار غزه ادامه می دهند.