آنها می‌خواهند به ایران، لبنان و سوریه حمله کنند! – پپه اسکوبار


نکبه ۲.۰ جنگ‌های نئوکان را دوباره زنده می‌کند
پپه اسکوبار

جنگ بین اسرائیل و کودکان عربی، که در عین حال جنگ بین هژمون و محور مقاومت است، هر دو شاخه‌ای از جنگ بین ناتو و روسیه و ناتو و چین، کاملاً از کنترل خارج شده است.

اکنون مشخص شده است که کاملاً ممکن است که امپراتوری در حال پاسخگویی باشد، زیرا چین در سراسر خاورمیانه صلح برقرار می‌کند و روسیه و چین در حال مشارکت در بریکس ۱۱ هستند، از جمله تسهیل توافق‌های تجارت انرژی خارج از دلار آمریکا:

بیایید خاورمیانه را به آتش بکشیم

هدف فوری روان‌شناسان نئوکان استراوسیستی و سیلوهای آن‌ها فراتر از بلت‌وی، حمله به سوریه، لبنان و در نهایت ایران است.

این توضیح می‌دهد که چرا یک ناوگان متشکل از حداقل ۷۳ کشتی جنگی ایالات متحده/ناتو در دریای مدیترانه مرکزی و شرقی حضور دارد – از دو گروه حامل هواپیمای آمریکایی گرفته تا بیش از ۳۰ کشتی از ۱۴ عضو ناتو که در بازی‌های جنگی در حال اجرا Dynamic Mariner در سواحل ایتالیا شرکت دارند.
این بزرگترین تمرکز کشتی‌های جنگی ایالات متحده/ناتو از دهه ۱۹۷۰ است.
هر کسی که فکر می‌کند این ناوگان برای «حمایت» از پروژه هولوکاست اسرائیل، نکبه ۲.۰ برای نوار غزه، تشکیل شده است، باید مطلبی از لوئیس کارول بخواند. جنگ سایه‌ای که در حال حاضر در جریان است، هدف آن نابودی همه نقاط اتصال محور مقاومت در سوریه، لبنان و عراق است – در حالی که ایران به عنوان نقطه اوج مقاومت باقی می‌ماند.

هر تحلیلگر نظامی با ضریب هوشی بالاتر از دمای اتاق می‌داند که همه این وان‌های آهنی آمریکایی گران‌قیمت قرار است به صخره‌های مرجانی زیر آب تبدیل شوند – به‌ویژه اگر توسط موشک‌های مافوق صوت مورد بازدید قرار گیرند.

البته، این همه می‌تواند فقط یک نمایش قدرت/بازدارندگی قدرت متوسط آمریکایی باشد. بازیگران اصلی – ایران و روسیه – از آن تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. کافی است نگاهی به عقب بیندازید تا ببینید تعدادی کوه‌نشین با کلاشنیکوف‌های جعلی به ناتو در افغانستان چه کرده‌اند.

علاوه بر این، هژمون اگر حمله به ایران را در نظر بگیرد، باید به یک شبکه گسترده از پایگاه‌های محلی متکی باشد. هیچ بازیگر غرب آسیایی به ایالات متحده اجازه نمی‌دهد از پایگاه‌های خود در قطر، کویت، عراق یا حتی اردن استفاده کند. بغداد مدت‌هاست که در حال حذف تمام پایگاه‌های آمریکایی است.

پرل هاربر جدید من کجاست؟

پلان B این است که یک پرل هاربر دیگر را آماده کنیم (که طبق گفته تل آویو فقط چند هفته پیش رخ داده است). سازماندهی چنین نمایشی پرهزینه از دیپلماسی توپخانه در دریای داخلی، طیف گسترده ای از غنائم آسان را به نمایش می گذارد.

بیهوده است که انتظار داشته باشیم رئیس ستاد مشترک ارتش، لِید “Raytheon” Austin، امکان تحقیر کیهانی را که یکی از ناو های میلیارد دلاری هژمون توسط یک موشک ایرانی غرق می شود، در نظر بگیرد. اگر این اتفاق بیفتد، آنها – به معنای واقعی کلمه – هسته ای خواهند شد.

آلاستیر کروک – استاندارد تحلیلی برای طلا، پلاتین و مواد معدنی نادر – هشدار داده است که همه کانون های بحران به طور همزمان منفجر می شوند و می توانند کل “سیستم پیمان” ایالات متحده را نابود کنند.

سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، مانند همیشه به نکته اشاره کرد و گفت که اگر غزه ویران شود، فاجعه ناشی از آن “ده ها سال، اگر نه قرن ها” طول خواهد کشید.

آنچه به عنوان یک بازی قمار در نوار غزه آغاز شد، اکنون به سراسر خاورمیانه گسترش یافته است و پس از آن به طور اجتناب ناپذیری به اروپا، آفریقا و آسیا سرایت می کند.

همه به پیشینه فعلی کانون های بحران توجه دارند: بازی برژینسکی در اوکراین برای قطع اروپا از منابع طبیعی روسیه.

این به بزرگترین بحران جهانی از سال ۱۹۳۹ تبدیل شده است. روان پریش های Neocon Straussian در واشنگتن نمی دانند چگونه خود را کنترل کنند. به نظر می رسد که امیدی کمتر از صفر برای حل مسالمت آمیز هر دو جنگ درهم تنیده وجود دارد.

همانطور که قبلاً تأکید کردم، رهبران اصلی تولیدکنندگان نفت – روسیه، عربستان سعودی، ایران، عراق، کویت – می توانند تقریباً نیمی از تولید جهانی نفت را به یکباره قطع کنند و در نتیجه بدون شلیک یک گلوله، کل اقتصاد اتحادیه اروپا و ایالات متحده را نابود کنند. منابع دیپلماتیک اطمینان می دهند که این امر به طور جدی در نظر گرفته می شود.

همانطور که یک منبع قدیمی Deep State که اکنون در اروپا اقامت دارد به من گفت، بازیگران جدی فعالانه در حال ارسال این پیام به بلت ویو هستند “تا ایالات متحده دو بار به این موضوع فکر کند که جنگی را که نمی تواند کنترل کند، راه اندازی میکند. اگر آنها به وال استریت بروند تا تعهد مشتقات را بررسی کنند، قبلاً زمان فکر کردن را داشته اند، زیرا اسنادی برای افرادی مانند لاری فینک در بلاک راک و مایکل بلومبرگ ارسال شده است.”

در عین حال، در محافل اطلاعاتی، بحث جدی در مورد “محور شر جدید” (روسیه-چین-ایران) بحث جدی در مورد ضرورت تثبیت یک قطب اسلامی متحد.

چشم انداز خوب نیست – حتی اگر قطب های مهمی مانند روسیه و چین دشمن مشترک کل جنوب جهانی/اکثریت جهانی را به وضوح تشخیص داده باشند. ترکیه تحت رهبری اردوغان فقط یک ژست است. عربستان سعودی صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد، برای دفاع/حمایت از فلسطین تلاشی نخواهد کرد. موکلان/قدرت های آمریکایی در خاورمیانه فقط می ترسند. فقط ایران و محور مقاومت باقی می مانند.

در صورت تردید به یهوه فکر کنید

در همین حال، قبیله فاتحان انتقام‌جو، خودخواه، استاد فریب سیاسی و رهایی اخلاقی، عمیقاً در تثبیت نسل‌کشی ۲.۰ خود فرو رفته است – که در عین حال راه حلی عالی برای بلعیدن غیرقانونی تمام گاز در سواحل غزه است.

خط‌مشی اخراج وزارت اطلاعات اسرائیل که شامل ۲.۳ میلیون فلسطینی است، کاملاً واضح است. این خط‌مشی در تاریخ ۱۳ اکتبر توسط وزارتخانه به‌طور رسمی تأیید شد.

این خط‌مشی با اخراج همه فلسطینی‌ها از شمال نوار غزه آغاز می‌شود، به دنبال آن تعدادی عملیات زمینی، باز نگه داشتن مسیرها از طریق مرز مصر در رفح و ایجاد اردوگاه‌های چادری در شمال سینا و بعدها حتی شهرهای جدید برای اسکان فلسطینی‌ها در مصر.

ایتای اپشتین، مشاور حقوقی و سیاسی، خاطرنشان کرد: «من تاکنون هیچ دستور کار یا تصمیم دولتی را که خط‌مشی وزارتخانه را تأیید کند، پیدا نکرده‌ام. اگر واقعاً ارائه و تصویب شده باشد، احتمالاً در دسترس عموم نخواهد بود.»

چندین تندرو تل‌آویوی این موضوع را در سخنرانی‌های خود تأیید می‌کنند.

در مورد جنگ در معنای وسیع‌تر، این جنگ از قبل نوشته شده است. خیلی وقت پیش. و آنها می‌خواهند آن را به‌طور کامل، در کنار صهیونیست‌های مسیحی آمریکایی، دنبال کنند.

همه به یاد دارند که ژنرال وسلی کلارک دو ماه پس از ۱۱ سپتامبر به پنتاگون رفت و از طرح نئوکان‌ها و صهیونیست‌های مسیحی برای نابودی هفت کشور در عرض پنج سال مطلع شد:
اینها عراق، لیبی، لبنان، سوریه، سومالی، سودان و ایران بودند.
همه این کشورها بی‌ثبات، نابود یا به هرج و مرج کشانده شدند.
آخرین کشور در فهرست ایران است.

حالا به تثنیه ۷:۱-۲، ۲۴ بازگردید:

«یهوه به اسرائیل گفت که او “هفت ملتی را که از خود بزرگ‌تر و قوی‌تر هستند” (تاکید از من) انتخاب کرده است که “باید آنها را با نفرین نابودی آغشته کنید” و “با آنها رحم نکنید”. و در مورد پادشاهان آنها، “پس نام آنها را زیر آسمان محو خواهید کرد”.