لیکود: “روسیه بهای آن را خواهد پرداخت”


سیاستمدار اسرائیلی مسکو را به تلافی تهدید کرد

ترجمه مجله هفته
منبع ان تی وی آلمان

وایتمن در این برنامه می گوید: «روسیه از نازی هایی که می خواهند علیه ما نسل کشی کنند حمایت می کند.

امیر ویتمن، سیاستمدار اسرائیلی نیز کرملین را مسئول حمله وحشیانه حماس به اسرائیل می داند. در یک گفتگو با رسانه مطبوعاتی روسیه به نام روسیه امروز، این سیاستمدار دست راستی اسرائیلی به روسیه اتهامات زیادی را وارد کرد. ویتمن گفت: ما آنچه روسیه انجام داده را فراموش نخواهیم کرد.

امیر ویتمن، رئیس فراکسیون آزادیخواه حزب حاکم اسرائیل لیکود، دولت مسکو را مسئول حمله حماس به اسرائیل دانست. ویتمن در این برنامه که گزیده‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، تهدید می‌کند: «بعد از اینکه در این جنگ پیروز شدیم، مطمئن خواهیم شد که اوکراین نیز پیروز می‌شود و روسیه تاوان اقداماتش را خواهد داد».

ویتمن گفت: “روسیه از نازی‌هایی که می‌خواهند علیه ما نسل‌کشی کنند حمایت می‌کند. و به‌ویژه روسیه بهای آن را خواهد پرداخت.””مردم من توسط متحدان شما سلاخی می شوند.” این سیاستمدار در جهت ناظم که به نظر می رسد از این حمله لفظی غافلگیر شده است، می گوید: ما آنچه روسیه انجام داد را فراموش نخواهیم کرد.

ویتمن ادامه می دهد: “شما باید درک کنید که اقدامات عواقبی دارد. و زمانی که مردم از قتل یهودیان حمایت می کنند، بهای آن را می پردازند. این فقط در مورد در غزه نیست. همه جاهای دیگر نیز همین گونه است.”دورانی که یهودیان راهی برای دفاع از خود نداشتند به پایان رسیده است و مردم اکنون باید با عواقب حمایت از نازی های نسل کشی که برای نابودی یهودیان تلاش می کنند روبرو شوند.

چیزی که ده روز پیش تجربه کردیم هیچ چیز عادی نبود. مردم را در خیابان ها قتل عام می کردند و به زنان تجاوز می کردند. وایتمن از مجری می‌پرسد: «چطور می‌توانی جرات حمایت از این قاتلان را داشته باشی؟»صراحتاً به شما میگویم، افکار عمومی در اسرائیل تغییر کرده است. ما دیگر جایی که ده روز پیش بودیم نیستیم.

برای سرگرمی بیشتر مراجعه کنید به:

پوتین و حماس دست در دست هم به اسرائیل حمله کرده‌اند!