حمله راکتی به فرودگاه بن گوریون و کنست


توفان الاقصی: نیروهای فلسطینی شهرک ها و پایگاه های نظامی اسرائیل را بمباران می کند. موشک های آن جلسه کنست را مختل می کند
در دهمین روز توفان الاقصی، نیروهای فلسطینی به موشک باران تل آویو و اورشلیم در پاسخ به تجاوز به غزه ادامه می دهد و مواضع ارتش اشغالگر و سربازان آن در نوار غزه را هدف قرار می دهد.

“طوفان الاقصی” در دهمین روز خود: نیروهای فلسطینی به بمباران شهرهای مختلف و شهرک های اشغالی ادامه می دهد
نیروهای فلسطینی همچنان به شلیک راکت به سوی سرزمین های مختلف اسرائیلی و شهرک های اشغالی ادامه می دهد، در حالی که نبرد “توفان الاقصی” وارد دهمین روز خود می شود و با توجه به تجاوز اسرائیل به نوار غزه که غیرنظامیان غیر مسلح را هدف قرار می دهد.

خبرنگاران از انفجارهای بزرگ و شدید از نوار غزه خبر داد. تیپ های قسام در پاسخ به هدف قرار دادن غیرنظامیان، به سوی اورشلیم و تل اویو راکت شلیک کردند.

رسانه های اسرائیلی اعلام کردند که صدای آژیر در تل آویو، گوش دان، بیت شمش، اشکلون اشغالی و در شهرک های بیت لحم در جنوب کرانه باختری شنیده شده است که نشان می دهد در نتیجه سقوط راکت ها در هولون زخمی شده است.

رسانه ها اظهار داشتند که “کنست” پس از شنیدن انفجار در بالای ساختمان و آژیر در اورشلیم اشغالی، که منجر به تعلیق جلسه ان و تخلیه کسانی که در آن بودند و انتقال آنها به مکان های مستحکم تخلیه شد. شلیک راکتی دو بار جلسه کنست را مختل کرد.

در مورد مکان های در نزدیکی غزه، تیپ های قدس اعلام کردند که ساختمان اطلاعاتی اسرائیل در کرم شالوم، جمعیت نیروهای اشغالگر در انجا را با رگبار راکت بمباران کرده و پایگاه هوایی هاتزریم را موشک باران کرده اند.

به نوبه خود، القسام هدف قرار دادن مجتمع مفاهیم را با رگبار راکت، اسکان نیریم و تجمع سربازان اسرائیلی در کفار عزه با خمپاره را تایید کرد.

در مرز لبنان و فلسطین، رسانه های اسرائیلی از تیراندازی به ارتش اسرائیل در بخش غربی در نزدیکی عرب آرامشه خبر دادند.

اوایل امروز، القسام بمباران فرودگاه بن گوریون را نیم ساعت قبل از ورود هواپیمای آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد.

القسام شهرهای اسرائیلی اشدود و بئرشبع را در پاسخ به جنایات اشغال علیه غیرنظامیان هدف قرار داد.

دیروز، تیپ های القدس اعلام کردند که ساخت و ساز نیروهای ارتش اسرائیل در میفتاهیم و سایت سوفا را با رگبار راکت بمباران کرده اند.

این سازمان در چندین بیانیه کوتاه اعلام کرد که استقرار نظامی اسرائیل در شهرکهای کفار سعد، الومیم، ارز، دوگیت و نیر امام را با راکت و خمپاره هدف قرار داده است.

تیپ های مقاومت ملی در غزه (نیروهای عمر القاسم) تخریب پایگاه نظامی زیکیم در نوار غزه با خمپاره را اعلام کردند.