ارتش اسرائیل به کشتارهای خود در غزه ادامه می دهد

ارتش اسرائیل به کشتارهای خود در غزه ادامه می دهد و تعداد کشته ها به ۱۲۰۰ نفر می رسد.

همزمان با ادامه حملات رژیم اسرائیل به نوار غزه، تعداد کشته شدگان فلسطینی به بیش از ۱۲۰۰ کشته و ۵۶۰۰ زخمی می رسد.
وزارت بهداشت فلسطین اعلام کرد که تعداد قربانیان فلسطینی در اثر بمباران غزه توسط رژیم اسرائیل به بیش از ۱۲۰۰ نفر افزایش یافته و ۵۶۰۰ نفر مجروح شده اند.

خبرنگاران در غزه اعلام کردند با توجه به حضور تعدادی از افراد محبوس در زیر آوار ساختمان‌های هدف قرار است تعداد کشته‌ها افزایش بیشتری پیدا کند و خاطرنشان کرد که شرایط انسانی در بحبوحه فشار شدیدی که بیمارستان‌ها با آن مواجه هستند بسیار دشوار است. کار به دلیل تمام شدن سوخت

حملات رژیم اسرائیل به نوار غزه امروز صبح ادامه دارد و بیش از ۱۷ فلسطینی در حمله اسرائیل به دو منزل مسکونی در جبلیه خبر داد.
خبرنگار ما گفت که همزمان با هدف قرار دادن مجدد بندر غزه توسط نیروهای اشغالگر، حملات توپخانه ای خشونت آمیز مرز شرقی شهر خان یونس را هدف قرار داد.

حملات رژیم اسرائیل در بحبوحه پرواز شدید هواپیماهای جنگی اسرائیل و همچنین منطقه العطترا در شمال نوار غزه را هدف قرار دادند.

تعدادی از شهدا از جمله کودکان در بمباران یک آپارتمان مسکونی در کمپ ساحلی جان باختند، در حالی که حملات اشغالگران ادامه داشت و غیرنظامیان و تجمعات بزرگ در نوار غزه را هدف قرار دادند.

رژیم اشغالگر اسرائیل در دو حمله هوایی منطقه المواسی در غرب خان یونس را هدف قرار داد و اطراف برج های اطلاعاتی در شمال غرب غزه را بمباران کرد.

از خانه ای در مجاورت خانه خانواده ابواشکیان که صبح روز پنجشنبه در نزدیکی مسجد رانتیسی در پروژه بیت لاهیه هدف حمله هواپیماهای جنگی اشغالگران قرار گرفت، چهار مجروح گرفته شد.

پیشتر وزارت بهداشت فلسطین با اشاره به اینکه بیمارستان‌ها در «تسخیر کامل» قرار دارند و زخمی‌ها و بیماران «بر روی زمین قرار داده میشوند» در نتیجه تشدید تجاوزات رژیم اسرائیل افزوده بود که خدمات بهداشتی و درمانی در غزه وارد مرحله حساسی شده بود.
سازمان ملل امروز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که بیش از 338 هزار نفر مجبور به ترک خانه های خود در نوار غزه شده اند، نوار غزه که روزها مورد بمباران خشونت آمیز رژیم صهیونیستی قرار دارد.

به نوبه خود، دفتر رسانه دولتی در نوار غزه تأیید کرد که بیش از ۲.۳ میلیون نفر به دلیل توقف نزدیک شرکت تولید برق ظرف چند ساعت به دلیل تمام شدن سوخت در خطر هستند.