اطلاعیه جبهه خلق برای آزادی فلسطین درباره عملیات طوفان الاقصی

جبهه خلق برای آزادی فلسطین: این روزی است که ماهیت درگیری و کرامت ملت عرب بازسازی خواهد شد


جبهه خلق برای آزادی فلسطین اعلام کرد که فرزندان مقاوم فلسطین، مانند کوه‌های محکم، متحد شده‌اند تا به ندای فلسطین، ندای قدس و مسجد الاقصی، پاسخ دهند. در این نبرد، حقایق الصراع آشکار می‌شود و کرامت امت عربی بازپس گرفته می‌شود. آنها مصمم هستند تا در این نبرد، که باب بازگشت را باز خواهد کرد و تاریخ فلسطین و منطقه را متحول خواهد ساخت، پیروزی استراتژیک بر دشمن به دست آورند.

جبهه خلق برای آزادی از همه فرزندان قهرمان مردم فلسطین در سراسر فلسطین دعوت کرد تا به طور فعال در نبرد «طوفان الاقصی» شرکت کنند. هر کس از هر موقعیتی و با هر ابزاری که در اختیار دارد، باید به ارتش دشمن و مستوطنانش حمله کند، راه‌های تدارکاتی آنها را قطع کند، تاسیسات حیاتی آنها را تخریب کند و اشغالگران صهیونیست را که از حملات مقاومت وحشت زده شده‌اند، در هر نقطه از خاک فلسطین تعقیب کند.

جبهه مردمی بر دعوت خود به همه کسانی که سلاح دارند، به ویژه اعضای دستگاه‌های امنیتی، برای مشارکت در نبرد مردم فلسطین علیه دشمن خود، تاکید کرد. آنها باید در موقعیت طبیعی هر فلسطینی آزاد که برای رهایی از اشغال و تحقق اهداف و حقوق همه مردم خود می‌جنگد، قرار گیرند.

جبهه خلق اعلام میکند که زمانبندی این نبرد همزمان با جنگ اکتبر غرورآفرین، دعوتی به فرزندان امت عربی و مردم منطقه است تا موقعیت خود را در کل الصراع با دشمن صهیونیست و به ویژه در این نبرد، درک کنند و وظایف خود را در کنار فرزندان مردم خود، مبارزان انقلابی در فلسطین اشغالی، انجام دهند.
جبهه خلق برای ازادی فلسطین
بخش رسانه مرکزی


صادره از گردان های شهید ابوعلی مصطفی شاخه نظامی جبهه خلق برای آزادی فلسطین


گردان های شهید ابوعلی مصطفی: نبرد «طوفان الاقصی» نبرد مردم فلسطین و همه نیروهای مقاومت است.

ما در تیپ های شهید ابوعلی مصطفی با توجه به صحنه های قهرمانانه ای که قهرمانان مقاومت در داخل سرزمین های اشغالی ما ترسیم می کنند، لحظات سربلندی و سرافرازی را که آغاز کرده و می گذرانیم و بر حماسه قهرمانانه ای که در پیش گرفته اند، تأکید می کنیم:
۱. این نبرد قهرمانانه سرآغاز شکست و خروج این دشمن از سرزمین ماست و از آگاهی و وجدان ملت عرب پاک نخواهد شد.
۲. ما در میان صفوف رزمندگان خود حالت آماده باش حداکثری را اعلام می کنیم و در چند محور در کنار همرزمان خونین و رزمنده خود بر روی زمین فعالیت می کنیم.
۳. ما در کنار برادران خود در گردان های القسام و در کنار همه نیروهای مقاومت ایستاده ایم و در این نبرد که در تاریخ ثبت خواهد شد، با آنها درگیر می شویم.
۴. ما از همه نیروهای مقاومت در داخل و خارج فلسطین می خواهیم که در سنگر تقابلی که اکنون در سراسر منطقه گسترده شده است، موضع بگیرند.

سرافرازی شهدا و پیروزی مقاومت
و آنچه در راه است قطعا بزرگتر است

تیپ های شهید ابوعلی مصطفی
فلسطین اشغالی
۷ نوامبر ۲۰۲۳

1 Comment

  1. پاینده و پیروز باد جنبش خلق فلسطین ❤️❤️❤️

Comments are closed.