قسم حضرت عباس و دم خروس زلنسکی!پنج روز پس از تشویق یک بازمانده اس‌اس در پارلمان کانادا، رئیس‌جمهور اوکراین نام یک نظامی که با نازی‌ها همکاری می‌کرد را به یک واحد نظامی اهدا کرد.

نوشته دیمیتری پتروفسکی
ترجمه مجله هفته

ولادیمیر زلنسکی نام یوگنی کونووالز را به گردان ۱۳۱ تفکیک‌شده شناسایی نیروهای زمینی اعطا کرد.

برای یادآوری، یوگنی کونووالز یک افسر ارتش اتریش-مجارستان بود، بعدها رئیس سازمان نظامی اوکراین و سازمان ملی‌گرایان اوکراین (OUN) شد. در این سمت، طبق گفته سرویس اطلاعاتی شوروی، او دو بار با هیتلر ملاقات کرد. در سال ۱۹۳۴، ستاد OUN به برلین منتقل شد و پس از الحاق اتریش، افسر سابق یک قلعه کامل در نزدیکی وین دریافت کرد تا نازی‌ها را آموزش دهد. تنها دلیلی که او در طول جنگ جهانی دوم به اندازه گردان اس اس “گالیسیا” “مشهور” نشد، این بود که عمرش قد نداد: در سال ۱۹۳۸، افسر NKVD پاول سودوپلاتوف در روتردام یک جعبه شکلات با بمب به او داد. همه اینها حقایق شناخته شده هستند.

در روزهای اخیر، به نظر می‌رسد که تجلیل از نازی‌ها افزایش یافته است، و در این مورد، سوالات و نگاه‌ها به طور طبیعی در درجه اول متوجه ولادیمیر زلنسکی می‌شود. جاستین ترودو برای تجلیل از بازمانده اس‌اس در کانادا عذرخواهی کرده است و سخنگوی پارلمان استعفا داده است. آنها به ویژه از زلنسکی عذرخواهی کردند – او یک یهودی است و پدربزرگش در جنگ جهانی دوم علیه نازی‌ها جنگید. اما در آن شب شوم، یاروسلاو هونکا به وضوح به عنوان یک “مردی که در جنگ جهانی دوم برای استقلال اوکراین جنگید” معرفی شد.
معتقدم ممکن است کانادایی‌ها نمی‌دانستند که بیش از هشتاد سال پیش در آن سوی کره زمین چه اتفاقی افتاده است، اما ولادیمیر زلنسکی نمی‌توانست از آن بی‌خبر باشد. او نمی‌توانست نداند که در آن سال‌ها چه کسانی “برای استقلال اوکراین” جنگیدند، زیرا به معنای واقعی کلمه همان افرادی بودند که به پدربزرگش سیمیون زلنسکی شلیک کرده بودند. و او می‌توانست حداقل از تشویق خودداری کند و حتی ممکن است بتواند بگوید: “با عرض پوزش، آقایان، چه کار می‌کنید؟”

به همین ترتیب، او نمی‌توانست نداند که کونووالز کیست، با چه کسانی همکاری کرده است و به چه چیزی معروف است. در این مورد، من از اوکراینی‌هایی که رئیس‌جمهور با تمام این اقدامات برای جلب حسن نیت آنها تلاش می‌کند، سوالی ندارم. آنها مسیر خود را انتخاب کرده‌اند، و اگر شیطان شخصاً علیه روس‌ها باشد، آنها به سمت شیطان خواهند رفت. اما آیا شهروند ولادیمیر الکساندروویچ زلنسکی می‌فهمد که شخصا دائماً در حال خیانت است، و آنهم خیانتی دوگانه: اول به عنوان یک یهودی، دوم به عنوان نوه یک جانباز جنگ بزرگ میهنی؟ وحشتناک‌ترین چیز این است که فکر می‌کنم او می‌فهمد – اما دیگر نمی‌تواند متوقف شود.

دیمیتری پتروفسکی، متولد ۱۹۸۳، رمان‌نویس، فیلم‌نامه‌نویس و روزنامه‌نگار روسی است. او فیلولوژی آلمانی را در سن پترزبورگ و برلین، جایی که از سال ۲۰۰۲ زندگی می کرد، تحصیل کرد. او در سال ۲۰۱۸ به روسیه بازگشت. او در روزنامه های Russkaja Germanija و Russki Berlin و به عنوان مدیر برنامه در یک ایستگاه رادیویی روسی زبان برلین کار می کرد و در روسیه امروز و لایف روسیا ستون نویس است.

2 Comments

 1. کریستینا فریلند عضو دولت فعلی کانادا ، پدرش و پدربزرگش از دلبستگان اعضا و فعالان فاشیسم هیتلری بوده میباشند و علنا از آن دفاع مینمایند.
  مستعمره کانادا آزمایشگاه فردی و اجتماعی فاشیسم هلندی آلمانیست و انان درین مستعمره کثیف ترین آزمایشات ژنتیکی فیزیکی و جنسی را به شکلی کاملا سیستماتیک از روز نخست تشکیل این مستعمره بر روی انسان و جامعه انسانی خود و جهان را تمرین می‌کنند .
  جوامع و کشورهای تجزیه شده ریشه در واحدهای انسانی تجزیه شده و نسخه پیچی شده دارد .
  در چند سال گذشته گروه‌های هم جنس باز و فاشیست کانادایی تحت پوشش کامل دولت و پلیس کانادا به مدارس ابتدایی میروند و بدون اجازه والدین نه تنها هم جنس بازی و هم جنس گرایی را به کودکان خردسال که هیچ درکی از جنسیت ندارند میاموزند بلکه بالاتر ناخن پسر بچگان شش هفت ساله را به نشانه حمایت از همجنس بازان لاک مشکی میزنند که این موارد صدها بار مورد اعتراضات رسانه ای و اجتماعی و خانواده های دانش اموزان قرار گرفته است اما همانگونه که گفته شد کانادا کشور و دمکراسی نیست بلکه مستعمره و دیکتاتوری کامل همجنس بازان ژرمن و هلندیست .(فاشیستها)

  خاندان پادشاهی هلند به عنوان راس هرم ژرمنها خود را صاحب بلامنازع کانادا میداند .
  از ونکوور گرفته تا بسیاری از دیگر شهرهای مهم کانادا نام هلندی دارند و کاخ ویندسور کانادا مایملک شخصی خاندان سلطنتی هلند است که در تمام طول جنگ جهانی که خود افریننده آن بودند در آن پناه  گرفتند (کاناداییها نخستین ارتشی بودند که خود را به هلند رسانیدند تا آن را در برابر ارتش سرخ استالین حفظ نمایند)
  مستعمره کانادا و تاریخ خونبار آن بزرگ‌ترین سند نقض حقوق بشر در هر شکل و معنای آن است .
  بایکوت کامل این مستعمره تروریست پرور و فاشیسم از جانب همه کشورهای شرق و افریقا یک امر ضروری شایسته و بجاست .

 2. کانادا مهم‌ترین پایگاه فاشیسم هیتلری در خارج از المان بوده و هست .
  تاریخ مستعمره کانادا چیزی جز تاریخ توحش فاشیستهای المانی هلندی نیست .
  تمام زمینهای کشاورزی کانادا به شکلی جنایتکارانه و غیرقانونی به زمینخواران المانی هلندی بخشیده شده است و این انان هستند که در مشارکت با کلیسای کاتولیک روم قتل عام سرخپوستان امریکای شمالی را رقم زدند .
  همه چهار حزب سیاسی عمده کانادا ازین قشر جنایتکار هستند .
  بسیاری از اعضای دولت کنونی کانادا از جمله کریستینا فریلند هم خود و پدر و پدر بزرگش رسما فاشیست بوده و به آن علنا افتخار می‌کنند .
  مستعمره کانادا مرکز توطئه و آشوب برای به تجزیه کشانیدن کشورهای بزرگ و تاریخی از جمله روسیه ، هند ، چین ، ایران و …. میباشد .
  کانادا به پادگان تروریسم بین الملل بدل گردیده و نقش این خوک ژیوپولتیک در ایجاد جنگ های مختلف جهان غیرقابل انکار است .
  تروریست‌های مزدور و بی مذهب پنجابی خاک کانادا را به پادگان پرورش تروریست بدل نموده اند 
  بمب گذاری هواپیمای مسافربری خطوط هوایی هند که علیرغم اعتراف نزدیکان عوامل بمب گذاری به کمک پلیس سلطنتی کانادا برای همیشه مسکوت و بدون مجازات ماند .
  اقدامات اخیر دولت هند در اخراج خوک‌های فاشیست و هم جنس باز کانادایی میبایست که سرمشقی برای همه کشورهای جهان باشد و اخراج و محدودیت جاسوسان فاشیست کانادایی که تحت نام دیپلمات مانند میکروب در حرکتند باید که در دستور کار همه کشورهای مترقی متمدن و مستقل جهان قرار گیرد .

  باید توجه داشت که کانادا نه یک کشور است و نه دمکراسی است .
  کانادا مستعمره ازمایشگاهیست که تحت دیکتاتوری همجنس بازان فاشیست ژرمن شکل گرفته و هدف آن گسیختن کامل شیرازه انسان و جوامع انسانیست .
  نباید که به انان اجازه داد وجود متعفن خود را به جهان تحمیل نمایند .
  بایکوت گداخانه و مستعمره نامشروعی به نام کانادا باید که در دستور کار دیپلماسی شرق قرار گیرد .

Comments are closed.