واکسیناسیون کووید، سلاح جدید کشتار جمعی که هر روز می‌کشد – کاتاسانوف – ا. م. شیری

واکسیناسیون کووید، سلاح جدید کشتار جمعی که هر روز می‌کشد

والنتین کاتاسانوف (Valentin Katasonov)، پروفسور، دکتر علوم اقتصادی، مدیر مرکز پژوهش‌های اقتصادی «شاراپوف» فدراسیون روسیه، پژوهشگر مسائل پشت صحنه

ا. م. شیری

پس از حوادث بیش از یک سال و نیم گذشته (عملیات نظامی ویژۀ روسیه در اوکراین، جنگ تحریم‌های ضد روسیه، حوادث پیرامون تایوان و تشدید روابط آمریکا و چین، تهدید فزایندۀ بحران اقتصادی جهان)، موضوع به اصطلاح همه‌گیری کووید، به سایه و حتی به پلۀ سوم رفته است.

به نظر می‌رسد رسانه‌های پیشرو جهان عمداً به پنهان کردن موضوع مهمی مانند عواقب واکسیناسیون علیه کووید-۱۹ که از اواخر سال ۲۰۲۰ تا آغاز سال ۲۰۲۲ با جدیت در جهان انجام شد، شروع کرده‌اند. حتی زمانی که کارزار واکسیناسیون کووید در حال تدارک و راه‌اندازی بود، بسیاری از پزشکان صادق، زیست‌شناسان، واگیرشناسان، ویروس‌شناسان و سایر کارشناسان دربارۀ پیامدهای منفی احتمالی این نوع واکسیناسیون هشدار دادند. حتی افراد غیرمتخصص هم واقعیت عجیب استفاده از داروهای بدون انجام مطالعات بالینی لازم برای واکسیناسیون را مشاهده کردند. دورۀ مطالعات بالینی واکسن‌های قبلی، حداقل پنج سال و برای برخی واکسن‌ها حتی بیشتر از ده سال بود. داروهای وسیعاً تبلیغ شده مانند فایزر، مادرنا و آسترازنکا در آزمایشگاه‌ها تولید شدند و در عرض یک سال (بر اساس داده‌های شرکت‌های سازندۀ واکسن) به تولید انبوه رسیدند. پزشکان صادق و شجاع بصراحت گفتند که این‌ها نه واکسن، بلکه فقط «داروهای آزمایشی» هستند. و بخش بزرگی از بشریت به موضوع آزمایش تبدیل شده است.

در فضایی پر از ترس و تحت فشار شدید مقامات کشورهای مختلف جهان، ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دوز (داده‌های اواسط سال جاری) به ساکنان کرۀ زمین تزریق گردید. در همین حال، ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون نفر، یعنی دو سوم کل جمعیت کرۀ زمین (دقیقا: ۶۶.۲٪) تحت واکسیناسیون کامل (حداقل دو دوز) قرار گرفتند.

بسیاری از کشورهایی که واکسیناسیون انبوه علیه کووید را انجام دادند، حتی به خود زحمت ردیابی عواقب به اصطلاح واکسیناسیون‌ها را ندادند. اما در غرب، در تعدادی از کشورها، حتی قبل از شروع همه‌گیری کووید، نهادهایی برای محاسبۀ عواقب واکسیناسیون وجود داشت. آمریکا، انگلیس و اتحادیۀ اروپا پیشرفته‌ترین نهاد‌ها را داشتند. در آمریکا، سامانۀ «وارز» (VAERS) (سامانۀ گزارش رویداد نامطلوب واکسن) وجود دارد. و آن در سال ۱۹۹۰ تأسیس شد که توسط سازمان غذا و دارو و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها آمریکا اداره می‌شود.

داده‌های مؤسسات درمانی و پزشکی به «وارز» وارد می‌شود و خلاصۀ آن‌ها در روی وب‌سایت این سامانه قرار می‌گیرد. اطلاعات سایت، هفته‌ای یکبار به روز می‌شود. آخرین به روز رسانی در اول سپتامبر اتفاق افتاد که آمار تا ۲۵ اوت ۲۰۲۳ را شامل می‌شد. علاوه بر عواقب واکسیناسیون کووید، که در دسامبر ۲۰۲۰ انجام شد، این سامانه پیامدهای سایر واکسیناسیون‌ها را از سال ۱۹۹۰ منعکس می‌کند (و چندین ده مورد از آن‌ها وجود داشت).

داده‌های «وارز» امکان مقایسه اثرات واکسیناسیون علیه کووید را با اثرات سایر واکسیناسیون‌ها فراهم می‌کند. و در اینجا یک تصویر نمایان می‌شود. در داده‌های زیر، اولین رقم مربوط به عواقب واکسیناسیون کووید از دسامبر ۲۰۲۰- ردیف دوم (در پرانتز) به عواقب سایر واکسیناسیون‌ها از سال ۱۹۹۰ مربوط است.

تعداد کل عوارض جانبی- ۱.۵۸۹.۹۷۰ (۹۴۵.۹۴۳)

تعداد بستری- ۲۰۹.۲۱۸ (۸۹.۳۴۴)

تعداد فوتی‌ها- ۳۶.۰۸۰ (۱۰.۴۰۱)

تعداد موارد معلولیت- ۶۷.۵۶۴ (۲۲.۲۹۳)

همانطور که مشاهده می‌شود، تعداد پیامدهای منفی ناشی از واکسیناسیون موسوم به کووید در حد قابل توجهی از تعداد موارد منفی سایر واکسیناسیون‌هایی که از سال ۱۹۹۰ تا کنون تزریق شده، بیشتر است. به ویژه از نظر میزان مرگ و میر (۳.۵ برابر) و در تعداد موارد ناتوانی اکتسابی (بیش از ۳ برابر) افزایش یافته است.

در تاریخچه واکسیناسیون در آمریکا موارد زیادی وجود دارد که پس از ثبت چندین مورد مرگ، واکسیناسیون در سراسر کشور متوقف شده است. و اگر آمار واکسیناسیون کووید را از نظر بگذرانید، در ژانویه ۲۰۲۰، چندین ده مورد مرگ افراد واکسینه شده علیه کووید ثبت شده، اما مقامات آمریکا نه تنها روند واکسیناسیون را متوقف نکردند، بلکه برعکس، آن را به شدت تشدید نمودند.

قوانین قدیمی و واضح برای همه، دیگر از درجۀ اعتبار ساقط شده‌اند. مقامات آمریکا درست برخلاف ابتدایی‌ترین هنجارهای ایمنی پزشکی عمل کردند. ضمن این، صدای پزشکان حرفه‌ای که خواستار پایان دادن به واکسیناسیون باکانالیا بودند، خفه شد. و در انگلستان و اتحادیۀ اروپا نیز که سامانه‌های مشابه «وارز» آمریکایی وجود دارد، افزایش سریع عوارض جانبی واکسیناسیون کووید را ثبت می‌کردند، تصویر مشابهی مشاهده شد.

اما مهمتر از همه، داده‌های مربوط به واکسیناسیون کووید که در وب‌سایت‌های سامانه‌های نظارت بر اثرات واکسیناسیون منتشر می‌شود، تنها نوک کوه یخ است. آن‌ها موارد «منفی» را تنها در عرض چند هفته (حداکثر چند ماه) پس از واکسیناسیون ثبت می‌کنند. و همۀ موارد خارج از افق مشاهده‌ را مؤسسات پزشکی معمولاً به دلایل دیگر حذف می‌کنند.

کارشناسان توجه خود را روی این واقعیت متمرکز کردند که اکثر مرگ و میرهای مشابه در پشت صحنۀ سامانه‌های نظارتی رخ می‌دهد. و این هم یک پست به تاریخ ۲۴ ژوئن سال جاری توسط «Jonas Vesterberg» با عنوان بسیار پر سر و صدا: «طبق ارزیابی‌های مختلف سالانه ۶۰۰۰۰۰ آمریکایی بر اثر تزریق کووید جان خود را از دست می‌دهد». از خود عنوان چنین استنباط می‌شود که میزان مرگ و میر ناشی از به اصطلاح واکسیناسیون کووید، ده‌ها برابر بیشتر است از ارقام  مندرج در وب سایت «وارز».

در ماه ژانویۀ سال جاری، مارک اسکیدمور، اقتصاددان مشهور آمریکایی دانشگاه میشیگان، بررسی خود را با طرح این پرسش منتشر کرد که چند نفر بر اثر واکسن کووید-۱۹ جان خود را از دست دادند؟ اسکیدمور تخمین می‌زند که تنها در سال ۲۰۲۱ نزدیک به ۳۰۰۰۰۰ نفر بر اثر واکسن کووید-۱۹ جان خود را از دست داده است.

و این هم برآورد استیو کرش (Steve Kirsch)، افشاگر معروف آمریکایی از عواقب واکسیناسیون کووید در تاریخ ۷ اوت: «داده‌های وارز کاملاً واضح است: از هر ۱۰۰۰ دوز واکسن‌های کووید تقریباً یک نفر فوت می‌کند» (۶۷۶۰۰۰ مرگ در آمریکا). باز هم از همان عنوان مقاله مشخص است که واکسیناسیون علیه کووید برای آمریکایی‌ها کشنده است. کرش در مقاله‌اش ارزیابی خود از شاخص محاسبه شده را اثبات می‌کند: «یک فوتی در هر ۱۰۰۰ تزریق». با این حال، همانطور که او اشاره می‌کند، این یک تخمین محافظه‌کارانه است. محاسبه بر اساس داروهای خاص که در آمریکا استفاده می‌شود، عمدتاً داروهای فایزر و مدرنا هستند، که بخش عمدۀ تزریقات را در جهان تشکیل می‌دهند.

بر اساس برآورد استیو کرش، معلوم می‌شود که باید حدود ۱۳.۵ میلیون نفر بر اثر واکسیناسیون در جهان کشته شوند. در واقع، این یک سلاح کشتار جمعی واقعی است. علاوه بر این، یک سلاح با عملکرد تأخیری است. به هر حال، لوک مونتانیه، برندۀ جایزۀ نوبل پزشکی، ویروس‌شناس برجستۀ معاصر (در فوریۀ سال گذشته فوت کرد) واکسن‌های ضد کووید را دقیقاً همین طور نامید و گفت که تأخیر در مرگ حدود دو سال است.

به موازات کارهای حاوی تخمین‌هایی از مرگ و میر ناشی از واکسیناسیون کووید، محققان مستقل برای تخمین نسبت افراد واکسینه شده در تعداد کل مرگ‌های تشخیص داده شده با «کووید» کار می‌کنند. در اینجا یک تصویر حتی وحشتناک‌تر، به ویژه، تصویر انگلستان ظاهر می‌شود. دولت انگلیس رسما اعلام کرده است که ۹۲ درصد از افرادی که در سال ۲۰۲۲ بر اثر کووید جان خود را از دست دادند، به طور کامل (بر اساس استانداردهای انگلیس) واکسینه شده بودند (یعنی حداقل سه دوز واکسن مادرنا دریافت کرده بودند). تصویر، به طور مطلق، به شرح زیر است: از ۲۸۰۴۱ مورد مرگ ناشی از کووید در انگلیس بین ۱ ژانویه ۲۰۲۲ تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲، دقیقاً ۲۵۷۵۸ نفر افراد کاملاً واکسینه شده بود. یک رقم خیره‌کننده! و در پایان دو سال (۲۰۲۱-۲۰۲۲)، ۸۶ درصد مرگ و میر ناشی از کووید-۱۹ در افرادی با واکسیناسیون کامل ثبت شده است. تصویر، به طور مطلق، به شرح زیر است: بین ۱ آوریل ۲۰۲۱ (زمانی که کارزار رسمی واکسیناسیون آغاز شد) تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۲، ۴۵۱۹۱ مورد مرگ ناشی از کووید-۱۹ در انگلیس رخ داد و ۳۸۸۸۴ مورد از این مرگ و میرها افراد کاملاً واکسینه شده بودند. تعداد فوتی‌ها از میان افراد واکسینه نشده، ۶۳۰۷ نفر بود.

پیتر مک کالو، متخصص قلب و عروق معروف آمریکایی که در سال های ۲۰۲۱-۲۰۲۲ واکسیناسیون کووید را در معرض دید قرار داد، به داده‌های استرالیا اشاره می‌کند: در آنجا، ۹۹ درصد از بستری شده‌ها در بیمارستان و مرگ و میر ناشی از کووید در میان افرادی بود که واکسینه شده بودند. به این ترتیب، استرالیا به محل راستی‌آزمایی واقعی تأثیر واکسن‌ها تبدیل شد. اما جواب آزمایش‌ها کاملاً منفی بود. این پزشک آمریکایی با استناد به داده‌های وزارت بهداشت استرالیا گفت: طبق آخرین داده‌ها، ۹۹ درصد از بیماران بستری و فوت شده، کاملاً واکسینه شده‌ بودند.

مایکل یدون انگلیسی، معاون سابق رئیس غول دارویی فایزر، یکی از مبارزان پیگیر علیه کشتار جمعی مردم تحت پوشش به اصطلاح واکسیناسیون است. نشریۀ الکترونیکی «Global Research» در ماه مه سال جاری، مقاله‌ای با عنوان مایکل یدون، معاون سابق رئیس‌ فایزر: واکسیناسیون کووید ترویج یک «عملیات فراملی» با هدف «قتل عمد و قطع عضو» است، منتشر کرد. این مقاله حاوی یکسری از اظهارات مایکل یدون، متخصص با تجربه (۳۲ سال در صنعت داروسازی) در مصاحبه با «حمایت از سلامت کودکان» (CHD) در مارس سال جاری است. «و من دیدم زمانی که نه تنها کشور من، بلکه ده‌ها کشور جهان به طور همزمان مسدود می‌شوند… این دلیلی بر یک عملیات فراملی بود و هنوز هم هست… این نمی‌توانست در سطح محلی، در یک کشور اتفاق بیفتد. از این رو، باید در سطح بالاتری رخ می‌داد. مایکل یدون گفت: «من نمی‌دانم این سازمان جهانی بهداشت بود  یا مجمع جهانی اقتصاد و یا سازمان دیگر. اما یک چیز روشن است و آن، واکنش همزمان ده‌ها کشور بود که نقض منطق و قواعد اولیۀ عمل را در مواجهه با ظهور عفونت‌های ویروسی نشان داد… همه به طور همزمان همان اقدامات احمقانه … بی‌تاثیر را که هیچ کدام در برنامه‌های آمادگی برای مقابله با همه‌گیری کشورهایشان گنجانده نشده، عمداً انجام می‌دادند».

مایکل یدون به عنوان یک متخصص در تحقیقات واکسن، استدلال می‌کند و همچنان به این استدلال می‌پردازد که داروهای مورد استفاده را نمی‌توان واکسن نامید و اثرات منفی آن‌ها بسیار بیشتر از تأثیرات مثبت‌شان است. او همراه با دکتر ولفگانگ وودرگ از آلمان، در اوایل دسامبر ۲۰۲۰ از آژانس دارویی اروپا خواست تا فوراً تمام تحقیقات در مورد واکسن کووید-۱۹ در اروپا را به دلیل نگرانی‌های جدی ایمنی، از جمله به احتمال اینکه «بسیاری از افراد به واکسیناسیون واکنش‌های آلرژیک و بالقوه کشنده نشان دهند»، متوقف کند. اما این صدای هق‌هق گریه در بیابان بود.

آنچه در جهان به نام «همه‌گیری کووید» و «واکسیناسیون کووید» اتفاق می‌افتد، به گفته مایکل یدون، در نوع خود یک توطئه ناب علیه بشریت است. او می‌گوید: «ما با چیزی بسیار بدتر از ویروس ادعایی روبرو هستیم. حداقل می‌ترسم این به اصطلاح واکسن‌ها که به مردم تزریق شده، به آن‌ها آسیب بزند. من ۳۲ سال است که با طراحی منطقی دارو درگیر هستم. من می‌دانم و می‌دانستم و قبل از اینکه هر یک از آن‌ها مجوز استفادۀ اضطراری داشته باشند، نوشتم که آن‌ها خطرناک هستند. من می‌ترسم، من مطمئنم و حاضرم در برابر دادگاه، در برابر قاضی دست روی کتاب مقدس بگذارم و بگویم که این تزریقات برای معلول کردن، برای معلول کردن و کشتن مردم، برای کشتار عمدی طراحی شده است».

خلاصۀ کلام، همۀ کارشناسان جدی و در عین حال صادق و شجاع، همین را می‌گویند: به اصطلاح واکسیناسیون کووید، یک سلاح کشتار جمعی با عملکرد طولانی مدت است.

برگرفته از: وب‌سایت بنیاد فرهنگ راهبردی

۱۷ شهریور-سنبله ۱۴۰۲

Be the first to comment

پاسخی بگذارید