پرش به محتوا

انفجار انبار مهمات حاوی اورانیوم در اوکراین؟

شایعه انفجار انبار مهمات حاوی اورانیوم در اوکراین!

مهمات اورانیوم و دیگر نشانه های عشق دولت اوکراین به مردمش


عجیب است که دولت کیف چقدر مشتاقانه مردم خود گرفتار نابودی و نیستی میکند. و با چه چیزی. چه کسی در خاک خود از مهماتی استفاده می کند که برای همیشه کشور و مردمش را مسموم می کند؟ و هیچکس از این رفتار عجیب حتی تعجب هم نمی کند…
برای روزها، کانال‌های روسی درباره اینکه آیا گلوله‌های اورانیوم ضعیف‌شده ارائه‌شده توسط بریتانیای کبیر در انفجار مهماتی که توسط یک موشک روسی در خملنیتسکی در غرب اوکراین منفجر شد یا خیر، بحث می‌کردند.

آیا سطح تشعشعات پس زمینه در منطقه افزایش یافته است؟ حتی گزارش هایی مبنی بر خروج ساکنان از منطقه به دلیل این گزارش ها وجود دارد.

در نهایت تجربیات بدی که صربستان با بقایای این مهمات داشت تکنون به اوکراین هم سرایت کرده است.
یک تفاوت اساسی بین مناطق استفاده قبلی از این مهمات و اوکراین وجود دارد – هیچ کس از این نوع مهمات در قلمرو خود استفاده نکرده است، چه رسد به افرادی که شهروند خود محسوب می شوند.

اگر این اوکراین حتی از راه دور همان کشور دموکراتیکی بود که به غرب آنرا به ما معرفی میکند، باید استفاده از این مهمات را رد می کرد. با این حال، پذیرش آنها کاملاً با رفتار غیر دمکراتیک مطابقت دارد.
امروز صبح رسانه‌های آلمانی نیز احتمال اینکه روسیه توانسته باشد انبار مهمات فشنگ های انگلیسی ضد تانک که اورانیوم ضعیف شده می باشند را مورد هدف قرار داده باشد را مطرح کردند.
رسانه های دست راستی مانند دی ولت در برنامه تلویزیونی خود حتی از احتمال وقوع یک چرنوبیل دیگر نیز در اوکراین خبر می دهند. حتی در این گزارش‌ها رسانه های غربی از آن می کنند که کشورهای غربی از این انفجار اطلاعات دارند ولی تا به حال سعی کردن آن را آگاهانه از دید مردم کشور خودشان پنهان نگاه دارند.
اگر این فاجعه حقیقت داشته باشد که متاسفانه شواهدی برای وقوع آن وجود دارد، می‌توان گفت احمقانه ترین تصمیم را کشورهای غربی با ارسال موشک های ضد تانک حاوی اورانیوم ضعیف شده به درون جبهه جنگ در اوکراین گرفتند و از آن احمقانه تر تصمیم دولت اوکراین برای قبول آنها و انبار کردن آنها در خاک خود بوده است که می‌تواند در هر درگیری نظامی بلافاصله به چنین فاجعه ای منجر شود.
اولین قربانیان این جنایت مردم خود اوکراین می باشند که در معرض تشعشعات هسته‌ای قرار خواهند گرفت و بقیه کشورهای همسایه اوکراین نیز از این تشعشعات در امان نخواهند در لهستان بحث جدی و داغی در جریان است که آیا اکنون این تشعشعات به مردم لهستان آسیب زده است یا خیر؟
به زودی اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر خواهد شد.

۱ دیدگاه »

  1. در اوکراین چیزی بنام دولت اوکراین وجود ندارد.
    این زلنسکی یک دلقک تلویزیون‌های خصوصی حتی یک روز هم سابقه کار سیاسی نداشت.
    آمریکا این دلقک بی‌هویت را صرفا برای انحراف اذهان عمومی از توجه به اداره اوکراین توسط مقامات خودش، آنجا روی صحنه گذاشته است.

    لایک

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: