پرش به محتوا

نقض فاحش حقوق پناهندگان و مهاجران

انتشار گزارش جدید درباره نقض فاحش حقوق پناهندگان و مهاجران در آمریکا

سال های اخیر در بازداشت دولت بوده اند، بیش از 25 هزار نفر برای مدت بیش از 100 روز، حدود 1000 نفر برای بیش از یک سال و حداقل سه نفر برای بیش از پنج سال بازداشت شده اند.

حقایق گویاتر از کلمات هستند. تحلیلگران می گویند که صرف نظر از اینکه چگونه ایالات متحده خود را به عنوان «فانوس دموکراسی» معرفی می کند، تاریخ، داده ها و اشک های مهاجران و پناهندگان روشن می کند که این کشور نه واجد شرایط برگزاری اجلاس برای دموکراسی است و نه حق دارد در مورد دموکراسی برای کشورهای دیگر سخنرانی کند یا حتی در امور داخلی سایر کشورها تحت لوای دموکراسی یا حقوق بشر دخالت کند.

این گزارش همچنین از ایالات متحده می‌ خواهد که «به طور جدی در مورد سوابق وحشتناک خود در زمینه پناهندگان و مهاجران فکر کند» و تمام اعمال سلطه جویانه و قلدری را متوقف کند، و از ایجاد بحران‌های جدید دست برداشته، و وانمود نکند که «محافظ حقوق بشر» است. گزارش فوق همچنین از آمریکا می خواهد که از استفاده از حقوق بشر به عنوان بهانه ای برای بدنام کردن و حمله به دیگران دست بردارد.

جیا گفت، از آنجا که دموکراسی و حقوق بشر توسط ایالات متحده برای خدمت به منافع استراتژیک و حفظ هژمونی خود به سلاح تبدیل شده است، کشورهای بیشتری با عدالت در حال ایستادگی هستند تا نقاب ایالات متحده را کنار بزنند.

چین اخیراً مجموعه‌ ای از گزارش‌ها را در مورد بازداشت های خودسرانه ایالات متحده در داخل و خارج از کشور، اقدامات قضایی بی حد و حصر علیه اتباع خارجی و همچنین شکاف اقتصادی قابل توجه در این کشور منتشر کرده است. دفتر اطلاع رسانی شورای دولتی چین نیز روز سه شنبه گزارش خود را در مورد نقض حقوق بشر در ایالات متحده در سال 2022 منتشر کرد و فاش کرد که قوانین حقوق بشر و عدالت در ایالات متحده به قهقرا رفته است.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: