پرش به محتوا

جایزه بگیر روز در روسیه!

جایزه بگیر روز در روسیه!

شرکت روسی برای انهدام تانک ناتو ۷۰ هزار یورو جایزه تعیین کرد

به گزارش رسانه های روسی، شرکت روسی فورس مستقر در اورال، اعلام کرده است که برای اولین تانک غربی که در درگیری های اوکراین نابود یا تصرف شود، جایزه نقدی پنج میلیون روبلی (حدود ۷۰ هزار یورو) پرداخت خواهد کرد.

شرکت فورس مستقر در اورال در یکاترینبورگ که تجهیزات نفت و گاز تولید می کند، در بیانیه ای اعلام کرد که به پرسنل نظامی روسیه برای انهدام یا تصرف یک تانک جنگی آلمانی لئوپارد ۲ یا یک تانک آبرامز ساخت آمریکا جایزه می دهد.
بر این اساس، نظامی که موفق شود اولین تانک ناتو را در جریان عملیات نظامی در اوکراین منهدم کند، پنج میلیون روبل (حدود ۷۰ هزار یورو) جایزه دریافت خواهد کرد.
جایزه نقدی نیم میلیون روبلی (حدود ۷ هزار یورو) هم برای هر تانک جنگی بعدی که منهدم می شود در نظر گرفته شده است.
در صورتی که کشورهای غربی جنگنده‌های اف-۱۵ و اف-۱۶ را به اوکراین صادر کنند نیز اهداف نظامی قانونی برای نیروهای روسیه اعلام می‌شود، و پاداش نقدی برای هر هواپیمای منهدم شده ۱۵ میلیون روبل (۲۵۰ هزار دلار) خواهد بود.
این شرکت گفت با پمپاژ تسلیحات به اوکراین درگیری شدیدتر و طولانی خواهد شد :
«تصمیم برای تحویل تانک‌های غربی به کیف نشان می‌دهد که ناتو به ادعای خود که فقط می خواهد سلاح های دفاعی اوکراین را تامین تامین کند پایبند نیست و این بدان معناست که تقویت انسجام و حمایت از ارتش ما ضروری است. ما از روزهای اولیه عملیات ویژه نظامی این کار را انجام داده ایم و در آینده نیز به حمایت از پرسنل نظامی خود ادامه خواهیم داد.»
گفته می‌شود که سایر شرکت‌های بزرگ روسی اعلام کرده‌اند که می‌خواهند برای هر تانک آمریکایی که آبرامز منهدم می‌شود، پاداش ده میلیون روبلی (بیش از ۱۳۰ هزار یورو) در نظر بگیرند.
ایوان اوخلوبیستین، بازیگر و کارگردان سرشناس روس روز یکشنبه در وبلاگ خود نوشت که او از سوی تجار و شرکت های بزرگ ماموریت دارد تا این خبر را اعلام کند.
طرف روسی بارها اعلام کرده است که کمک های نظامی غرب برای اوکراین نوید خوبی ندارد و تنها درگیری را طولانی می کند.
با ارسال آنها محموله های تسلیحاتی غربی به یک هدف قانونی برای ارتش روسیه تبدیل خواهد شد.
فورس که در سال ۱۹۹۹ تأسیس شد، مواد سرامیکی برای حفاری نفت تولید می کند. اکنون دارای هفت بخش تولیدی است. این شرکت ۴۰۰۰ کارمند دارد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: