پرش به محتوا

پوتین: پیروزی روسیه در اوکراین اجتناب ناپذیر است.

به گزارش رسانه های روسیه، ولادیمیر پوتین ادعا کرد عملیات ویژه در اوکراین با پیروزی روسیه به پایان خواهد رسید. او در ادامه گفت، پیروزی با اتحاد مردم روسیه، قهرمانی سربازان روسی و کار مجموعه صنعتی دفاعی تضمین خواهد شد.
ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه در نشستی با کارکنان کارخانه اوبوخوف در سن پترزبورگ گفت: عملیات ویژه روسیه در اوکراین به طور اجتناب ناپذیری به پیروزی روسیه ختم خواهد شد، به ویژه با توجه به صنعت دفاعی قدرتمند این کشور.
رئیس جمهور عوامل موفقیت نیروهای مسلح را چنین نام برد:
«از نظر نتیجه نهایی و پیروزی اجتناب ناپذیر است، چیزهایی وجود دارد که از بین نرفته اند و هسته اصلی پیروزی ما هستند. این اتحاد و انسجام مردم چند ملیتی روسیه به طور کلی است، این شجاعت و قهرمانی رزمندگان ما در عملیات ویژه نظامی و در جبهه است. و البته کار مجتمع دفاعی و صنعتی، شرکت هایی مثل شما، افرادی مثل شما و کل اقتصاد.»
وی گفت که هر یک از این عناصر – صنعت، امور مالی عمومی، امور اجتماعی، حمایت خانواده، مراقبت های بهداشتی – اساس توسعه و پیروزی موثر کشور را تشکیل می دهند. رئیس دولت تاکید کرد که روسیه سالانه سه برابر ایالات متحده موشک های ضد هوایی تولید می کند.
صنایع دفاعی این کشور در مجموع تقریباً به اندازه تمامی کشورهای جهان برای اهداف مختلف موشک تولید می کند. وی تاکید کرد:«تولید ما با تولید جهانی قابل مقایسه است».
پوتین همچنین در ادامه سخنانش مدعی شد: « من خاطرنشان میکنم که مقامات فعلی کیف از استپان باندرا، که همدست آدولف هیتلر بود، تجلیل می‌کنند، در حالی که ارتش اوکراین به رویه بستن راه فرار سربازانش و تیراندازی به غیرنظامیان در دونباس و مناطق اطراف ادامه می‌دهد.»
رئیس جمهور فدراسیون روسیه ادامه داد: به این دلایل، رژیم فعلی اوکراین را می توان نئونازی توصیف کرد.
وی تاکید کرد که روسیه نمی تواند از استفاده از نیروهای مسلح خود برای محافظت از افرادی که خود را بخشی از فرهنگ روسیه می دانند و به زبان روسی صحبت می کنند و «به اندازه فرهنگ و سنت خود برای آن ارزش قائل هستند» اجتناب کند.

از ۲۴ فوریه، روسیه دست به حمله نظامی به اوکراین زده است. ولادیمیر پوتین از آزادی دونباس و ایجاد شرایط تضمین کننده امنیت روسیه به عنوان هدف نهایی نام برد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: