پرش به محتوا

نحوۀ مدیریت بردگان-توصیۀ عملی – ا. م. شیری

نحوۀ مدیریت بردگان-توصیۀ عملی

ا. م. شیری

طرح کلی به شرح زیر است: قبل از همه، پس از تقسیم جمعیت به دو نیم، لازم است به حامیان خود به حساب «اپوزیسیون» پرداخت کرد. برای اینکه حامیان به دلایل ایدئولوژیک از شما دوری نکنند، باید احمق‌ها و حرفه‌ای‌هایی را به خدمت گرفت که حاضرند به هر سمتی با سر بروند. دلیل اصلی ایدۀ تقسیم جمعیت به دو بخش: حامیان فوق‌العاده احمق و دشمنان کاملاً اصولی و عاقل همین است. متحدان- «مجریان احمق»، افرادی شرور و روان‌پریشان بیش‌فعالی هستند، که برای انجام هر کاری آماده‌اند و نمی‌توانند واقعیت‌ها را به درستی درک کنند.

به حامیان «ایده» باید قول همه جور دستمزد و مزایا داد تا از این «ایده» حمایت کنند. هر کسی را که فکر مقاومت به سرش زد، باید اخراج کرد، کشت و در زیر پا له کرد. بعد از مدتی ۵۰ درصد مردم از روی منافع خودخواهانه و بزدلی از شما حمایت خواهند کرد. از درآمد، دارایی، مشاغل و موقعیت‌های رهبری ۵۰٪ باقیمانده- مخالفان به آن‌ها پرداخت کرد.

به همین دلیل تبلیغات برای انرژی‌های تجدیدپذیر، کریپتو، همجنس‌گرایی و غیره نیز چنین «احمقانه» است. البته، احمقانه نیست، این تبلیغات هم نیست، بلکه یک «نشانگر- آنتی بادی» است که طبق آن نخبگان دائماً جمعیت را پالایش می‌کنند. هرکسی که به دلایل ایدئولوژیک، موافق کار برای نخبگان باشد یا نباشد، برچسب «خودی» یا «غیرخودی» می‌خورد. نقطه ضعف این طرح، مدیریت بسیار ناکارآمد آن است. این طرح در صورتی جواب می‌دهد که نخبگان قدرت را در انحصار خود داشته باشند. اگر بین نخبگان رقابت وجود داشته باشد، این طرح کارساز نیست. اگر نخبگان به رقابت بپردازند، در این صورت نیازی نیست که جمعیت را مطیع نگه دارند، بلکه برعکس، برای رقابت با نخبگان دیگر، باید روی آن سرمایه‌گذاری کنند.

شما علامت ننگینی را که ترک‌های یهودی بردگان اسلاو خود را با آن نشانه‌گذاری می‌کردند و در قسطنطنیه می‌فروختند، در نظر بگیرید و حالا به نوادگان این اسلاوها بگوئید که این نشانۀ رسمی شما است، ۵۰٪ فوراً را رد می‌کند، ۴۰٪ اهمیت نمی‌دهد. … ۵% افراد احمقی هستند که مشکلات روانی دارند (عناصر «از نظر ذهنی ناپایدار» با ایدۀ اصلی که بر اساس آن جمعیت را تقسیم می‌کنند، متفاوت هستند. اما آن‌ها بیش فعال هستند، یعنی حدود ۵۰ برابر فعال‌تر از یک فرد عادی و آماده برای انجام کار رایگان)، ۵٪ باقی‌مانده حرفه‌ای و تفاله‌هایی هستند که آماده‌اند تا به هر سمتی با سر بروند. همۀ این شخصیت‌ها را در محیط اطراف خود دیده‌ایم.

فنون استفاده از «احمقهای مفید»

اقدامات ایالات متحدۀ آمریکا در جهان بسیار جالب است. آن‌ها را به طور خلاصه می‌توان «فنون استفاده از احمق‌های مفید‌» توصیف کرد. مثلاً، معلوم شد که اوکراینی‌ها آنقدر «احمق‌های مفید» هستند که هیچ‌کس در جهان، انتظار آن را نداشت. همۀ کارشناسان نظامی شناخته شده اعتقاد داشتند که اوکراین می‌تواند حداکثر دو هفته در رویارویی با نیروهای مسلح روسیه مقاومت کند و همه اشتباه کردند. اکنون آمریکایی‌ها قصد دارند تا مرز یک میلیون کشته و زخمی اوکراینی علیه روسیه بجنگند.

در غرب برای مدیریت بردگان، معمولاً از رنگ پوست، ملیت، مذهب، گرایش جنسی استفاده می‌شود. در حال حاضر حتی تمام صنایع مانند نفت و گاز و معادن زغال سنگ به نفع انرژی‌های تجدیدپذیر دوشیده می‌شوند.

نقل از وبگاه جنگ و صلح

۲۷ آذر- قوس ۱۴۰۱

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: