پرش به محتوا

مادرفولادزره کیف!

هیولای کیف!

فرمانده جبهه شرقی: ویکتوریا نولند
نوشته آرنولد شولتسل
یونگه ولت
ترجمه مجله هفتههر جا که معاون وزیر امور خارجه ظاهر شود، کودتا، جنگ و بدبختی با آن فاصله ای ندارد. رد پای خونین آنها از افغانستان، عراق، لیبی، سوریه تا اوکراین امتداد دارد.
از زمانی که در سال ۲۰۱۴، کودتای مایدان که توسط او و با شعار «کون لق اتحادیه اروپا» سازماندهی و تامین مالی شد تا به لطف تلاش‌های او رئیس دولت نصب شود، این خانم را با گذشت و لطافت «هیولای کیف» نامیده اند.

حداقل او مانع از آن شد که بوکسور مورد علاقه آنگلا مرکل، ویتالی کلیچکو، ردای عرق گیر بوکس خود را با کت تاریخ عوض کند و کسب و کار را در آن زمان در دنیای سیاست اوکراین برای خود تصاحب کند.
فاشیست های کله خر و قاتل حرفه ای به عنوان دژخیمان برای ویکتوریا نولند کله شق و سختگیر بسیار مفید تر و خوشایند تر هستند تا مشتزن‌های ترسوی آلمانوفیل!
از چهارشنبه تا جمعه این هفته «هیولای کیف» در لهستان بسر میبرد، به این معنی: سیاستمداران لهستانی حواسشان را جمع کنند و همه به خط بایستند.
نولند نماینده رئیس خود آنتونی بلینکن در شورای وزیران سازمان امنیت و همکاری اروپا (OSCE) در لودز است.
همکار روسی او سرگئی لاوروف توسط میزبانان دعوت نشده است – تا هر دستشان کاملا باز باشد.
اولین بازدید نولند روز چهارشنبه در کاخ ریاست جمهوری ورشو انجام شد، جایی که رئیس سرویس های اطلاعاتی لهستان قرار بود با او ملاقات کند.
موضوع دستوراتی که نولند در کاخ ریاست جمهوری لهستان به سرویس‌های اطلاعاتی خواهد داد روشن است گسترش تحریم‌ها علیه روسیه و اتحاد کشورهای غربی علیه شر جهانی روسیه!
از آنجایی که ژنرال ارشد آمریکایی، مارک میلی، توانایی کی یف ها برای پیروزی را رد کرد، اوضاع برای آنها خیلی خوب به نظر نمی رسد.

نولند این کمبود کوچک اوکراین را با روزنه امیدی که از فرماندهی عالی ورماخت به عاریه گرفته است جبران می کند برای با خاک یکسان کردن شرق باید به این نقل قول رجوع داد: «تنها راه برای پایان دادن به این جنگ، توقف روسیه است».
هدف این کمپین برای نولند تغییر نکرده است: «شاید روزی شهروندان روسیه در سیستمی آزادتر زندگی کنند.»
آن وقت است که نولند می تواند در مسکو هم دستوراتش را دیکته کند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: