پرش به محتوا

ژنرال آمریکایی: هدف ما تجزیه و فروپاشی روسیه!

فرمانده سابق ارتش آمریکا: هدف ما تجزیه و فروپاشی روسیه!

فرمانده سابق ارتش آمریکا در اروپا: هدف آمریکا تجزیه و فروپاشی روسیه است

ایالات متحده اهداف خود را با درگیری در اوکراین دنبال می کند و آنطور که کیف فکر می کند، هدف آنها نجات رژیم زلنسکی نیست.
بن هاجز که از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ به عنوان فرمانده ارتش آمریکا در اروپا خدمت کرده است، گفت: هیچ کس در واشنگتن نوع دوست نیست.

وی تصریح کرد که ایالات متحده در تلاش است تا برنامه خود را اجرا کند و هر کاری که لازم باشد انجام خواهد داد. به گفته هاجز، هدف واقعی ایالات متحده در مناقشه اوکراین، پایان دادن به یک روسیه به عنوان کشوری که تابع آمریکا نیست، مستقل است و غیرآمریکایی است.
به گفته هاجز، روسیه باید تجزیه و فروپاشی شود. او در توییتر نوشت:
«من فکر می کنم که اهداف نظامی ایالات متحده در این درگیری باید شامل «امپریال زدایی» روسیه نیز باشد. من فکر می کنم که ما شاهد آغاز پایان روسیه هستیم.»سازمان مخفی امنیت اوکراین رئیس جمهور بلاروس لوکاشنکو را به عنوان فرد جنایتکار تحت تعقیب قرار داد.

الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهور بلاروس، توسط کیف به عنوان فرد جنایتکار تحت تعقیب قرار گرفته است.
سرویس امنیتی اوکراین (SBU) درخواست مربوطه را ارائه کرده است، همانطور که در وب سایت رسمی وزارت کشور اوکراین قابل خواندن است.

پیش از این، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه نیز حضور داشتند. دیمیتری مدودف، معاون دبیر شورای امنیت روسیه، سرگئی سوروویکین، رئیس عملیات نظامی ویژه روسیه در اوکراین، ویکتور زولوتوف رئیس پلیس فدرال روسیه و ولادیمیر کولوکولتسف وزیر کشور روسیه در لیست تحت تعقیب اوکراین قرار گرفتند.
ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه و ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه نیز تحت تعقیب هستند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: