پرش به محتوا

اعتراف به واقعیتی که تا بحال تکذیب میشد!خبرنگار رسانه دست راستی و شدیدا ضد روسی آلمانی «ولت» که به انتشارات امپریالیستی و صهیونیستی اشپرینگر آلمان غول مطبوعاتی بین المللی تعلق دارد میگوید: واقعیت این است که اوکراین سلاح ها و سامانه های موشکی و ضد هوایی خود را در وسط مناطق مسکونی قرار می دهد.

روزنامه نگار استفن شوارتسکف به طور زنده از دونباس برای «ولت» در مورد خسارت جنگ و وضعیت نظامی گزارش می دهد.

وی به ویژه خاطرنشان می کند که ارتش اوکراین به عمد سیستم های دفاعی خود را در مناطق مسکونی مستقر می کند.

روز چهارشنبه، روزنامه‌نگار استفن شوارتسکف در مصاحبه‌ای ویدیویی با Die Welt، وضعیت نظامی در شهر کراماتورسک دونباس را به طور زنده گزارش کرد.

بیننده اکنون می تواند در رسانه های جریان اصلی نیز ببینید که ارتش اوکراین تجهیزات جنگی خود را در وسط مناطق مسکونی و نزدیک مدارس و بیمارستان ها نصب می کند.

ابتدا روزنامه‌نگار «ولت» از خسارت‌های جنگ در شهر کراماتورسک که ساختمان‌های مسکونی و مدارس ویران شده‌اند، توضیح می‌دهد. با این حال، او نه تنها ارتش روسیه را مسئول آسیب به تأسیسات غیرنظامی می‌داند، بلکه به تاکتیک‌های نظامی اوکراین نیز اشاره می‌کند و می‌گوید: «این حقیقت نیز باید به وضوح تدوین شود».

https://t.me/kaiorak/3523

این یک واقعیت است، این نیز بخشی از حقیقت این جنگ است، که اوکراین – و ما بارها آن را دیده و شنیده ایم – سلاح های آنها، چه هویتزر، چه خمپاره، چه نارنجک انداز. ، که در مناطق مسکونی نیز قرار می گیرند.

«و آنهم اغلب در مجاورت تأسیسات غیرنظامی، بیمارستان ها و غیره.»

تاکنون، گزارش‌هایی مبنی بر دفاع اوکراین در مناطق مسکونی و نزدیک به تأسیسات غیرنظامی توسط جریان اصلی به عنوان پروپاگاندای روسیه و همچنین گزارش‌هایی مبنی بر استفاده از غیرنظامیان به عنوان «سپر» توسط ارتش اوکراین مورد انتقاد قرار گرفته است.

اکنون حتی به‌اصطلاح رسانه‌های جریان اصلی نیز به نظر می‌رسد دیگر قادر به نادیده گرفتن این تاکتیک‌های نظامی اوکراینی نیستند، که در آن جان بسیاری از غیرنظامیان، از جمله دانش‌آموزان و بیماران، به خطر می‌افتد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: