پرش به محتوا

واکسن آبله میمون در روسیه ساخته شد.

روسیه واکسن جدیدی را علیه آبله آزمایش می کند – همچنین در برابر آبله میمون موثر است.

روسیه امروز
ترجمه مجله هفتهواکسن جدید علیه آبله در روسیه در حال آزمایش است که گفته می شود در برابر آبله میمونی نیز موثر است. این آزمایشات در مرکز تحقیقات وکتور انجام می شود.
اولین مورد آبله میمون پس از شیوع در اروپا روز سه شنبه در روسیه تایید شد.

روزنامه روسی ایزوستیا روز سه شنبه به نقل از آندری پرودئوس، پزشک ارشد آلرژولوژی و ایمونولوژی کودکان در وزارت بهداشت منطقه مسکو گزارش داد که واکسن جدیدی علیه آبله در روسیه در حال آزمایش است.
این آزمایش ها توسط مرکز تحقیقات ایالتی وکتور برای ویروس شناسی و

بیوتکنولوژی در نزدیکی نووسیبیرسک انجام می شود. به گفته پرودئوس، این واکسن در برابر ویروس آبله میمون نیز موثر خواهد بود.
این روزنامه به نقل از دکتر می گوید:

«در حال حاضر، هیچ واکسنی علیه آبله در روسیه تولید نمی شود. قبلا یک واکسن زنده در اتحاد جماهیر شوروی وجود داشت. اما هیچ کس دیگر با این واکسن کار نمی کند.»

به گفته پرودئوس، وکتور تنها موسسه تحقیقاتی رسمی در روسیه است که سویه های آبله دارد.
بر این اساس، اکنون یک واکسن ناقل علیه آبله در آنجا ساخته می شود که باید در برابر آبله میمون نیز موثر باشد.
آماده سازی در حال حاضر در مرحله سوم یک مطالعه بالینی است. به گفته پرودئوس، در حال حاضر واکسن خاصی علیه آبله میمون در جهان وجود ندارد.
ویروس آبله میمون به احتمال زیاد از جوندگان آفریقای مرکزی و غربی منشا گرفته است. علائم مشخصه این بیماری تب، حالت تهوع، درد عضلانی و بثورات پوستی است.

این پاتوژن اولین بار در سال ۱۹۵۸ شناسایی شد و اولین موارد در انسان در اوایل دهه ۱۹۷۰ رخ داد.
تعداد موارد گزارش شده عفونت آبله میمون در شیوع اخیر در منطقه اروپا اکنون به تقریبا ۶۰۰۰ افزایش یافته است. از ۵ جولای، موارد ابتلا به آبله میمون در ۳۳ کشور و منطقه اروپایی شمارش شده است.
بر اساس گزارش اداره بهداشت اتحادیه اروپا ECDC و دفتر منطقه ای اروپا سازمان بهداشت جهانی WHO، ۹۹.۶ درصد از مبتلایان مرد و ۴۲ درصد از مبتلایان بین سنین ۳۱ تا ۴۰ سال بودند.
به گفته سازمان بهداشت جهانی، بیشتر افراد مبتلا با مردان رابطه جنسی داشتند.

۱ دیدگاه »

 1. دو ماه قبل از شناسایی اولین مورد کووید 19، شبیه‌سازی بیماری همه‌گیر هم‌خانواده‌ی کرونا ویروس توسط دانشگاه جان‌هاپکینز، مجمع جهانی اقتصاد و بنیاد بیل و ملیندا گیتس (محور اصلی اتحاد گاوی و معاهده‌ی کوواکس) به اسم رویداد 201 انجام شد.

  https://www.centerforhealthsecurity.org/our-work/exercises/event201/about

  بیش از یک سال قبل از اولین مورد آبله میمونی، در کنفرانس امنیتی مونیح شبیه‌سازی پاندمی آبله میمونی صورت گرفت.

  https://www.wionews.com/photos/monkeypox-simulation-was-conducted-last-year-with-bizarre-results-481793#monkeypox-virus-simulation-at-munich-security-conference%C2%A0-481774

  در شروع پاندمی ساختگیِ کرونا که همراه با مخابره‌ی تصاویری ترس‌افکن توسط چین (تصاویری در سه سال بعدش هیچ‌کس آن‌ها را مشاهده نکرد، منظورم غش کردن مبتلایان کرونا در خیابان است) بود و ماه‌های بعدش، بسیاری از متخصصین بنام همچون لوک مونتانیه (برنده‌ی نوبل پزشکی) هشدارهای متعددی بابت نادرست بودن ایجاد ترس توسط رسانه‌ها،درمان نداشتن کرونا و تزریق واکسن‌های آزمایشی به صورت گله‌ای بودند.
  اینکه اهدافِ ایجاد پاندمی کرونا و پاندمی بعدی چیست را باید در مفاهیمی چون نظم نوین جهانی، ترنس‌هیومنیسم، انقلاب صنعتی چهارم، کنترل مردم برپایه‌ی سیستم امتیازِ اجتماعی (که قرار است توسط cbccها انجام شود) و … جست.

  در رابطه با واکسن‌های کرونا که برای اولین بار در تاریخ نوین داروسازی بدون گذراندن مراحل حیاتیِ کارآزمایی‌ بالینی سوم و چهارم، تزریق گله‌ی شد توجه شما را به بیش از 1000 مقاله‌‌ی معتبرِ فعلا منتشر شده درباره‌ی عوارض این واکسن‌ها که در لینک زیر موجود است جلب می‌کنم. این حجم از عوارض متعدد برای هیچ واکسن یا دارویی در گذشته سابقه نداشته است.

  https://www.globalresearch.ca/covid-19-vaccines-scientific-proof-lethality/5767711

  در نهایت هم گزاره‌ی عوام‌فریبانه‌ی کنترل شدن پاندمی بدلیل تزریق واکسن‌ها (واکسن‌هایی که نه جلوی ابتلا را می‌گیرند و نه جلوی سرایت را) با تحلیل دقیق پیک‌های کرونا در کشورهای پیشتاز در واکسیناسیون نسبت به سایر کشورها، مردود دانسته می‌شود.

  لایک

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: