پرش به محتوا

وزیر کشور آلمان از مردم خواست آماده اتفاقات غیر منتظره باشند!

منبع رسانه های آلمان

ترجمه از مجله هفته

نانسی فایزر، وزیر کشور آلمان به شهروندان این کشور توصیه می کند با توجه به جنگ در اوکراین، تجهیزات اضطراری را در منزل خود ذخیره کنند. وزیر کشور آلمان گفت: در صورت قطعی برق طولانی‌تر یا سایر محدودیت‌ها، این «قطعا منطقی است».

فایزر روز یکشنبه به هندازبلات گفت:
با توجه به جنگ در اوکراین، نانسی فایزر، وزیر کشور فدرال (حزب سوسیال دموکرات) به شهروندان جمهوری فدرال توصیه می کند در صورت بروز بحران در کشور اقدامات احتیاطی را انجام دهند.
«او در ادامه گفت، مثلاً به حملات سایبری به زیرساخت‌های حیاتی فکر کنید. اگر برق برای مدت زمان طولانی‌تری قطع شود یا زندگی روزمره به روش دیگری محدود شود، قطعاً داشتن منبع اضطراری در خانه منطقی است.»
در این زمینه، او همچنین به فهرستی درباره آمادگی اضطراری که توسط اداره فدرال حفاظت مدنی منتشر شده است اشاره کرد. فایزر همچنین بر اهمیت حفاظت مدنی تاکید کرد که باید برای آن «اولویت بالایی» قائل شد. برای مقابله با بحران‌های مختلف – همه‌گیری، تغییرات آب‌وهوایی، تهدیدات جنگ، باید با زمانه هماهنگ شد و باید بررسی شود که کدام اقدامات حفاظتی لازم است.
این اقدامات همچنین شامل انبار «ذخایر مواد غذایی، داروها و لوازم پزشکی» نیز می شود و فقط در مورد مسائل فنی نیست. هنوز ۵۹۹ پناهگاه در آلمان وجود دارد که استفاده از برخی بخشا برای مصارف دیگری استفاده میشود. بنا به گفته وزیر، فعال کردن مجدد برخی از آنها منطقی است.


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: