پرش به محتوا

تحریکات جدید آمریکا علیه چین!بدرفتاری بنیاد ملی دموکراسی آمریکا به بهانه دموکراسی


دیمون ویلسون رئیس بنیاد ملی دموکراسی آمریکا اخیرا در راس هیاتی برای بازدید از منطقه تایوان چین، آشکارا دست به بزرگنمایی «انقلاب رنگی» در سراسر جهان که توسط آمریکا برپا شد، زده و ادعا کرد که در اواخر ماه اکتبر یک نشست به اصطلاح «دموکراسی جهانی» در تایپه برگزار می کند. این سازمان که به بدنامی معروف است، به سمت دروازه چین رفت تا در تلاشی بیهوده برای به راه انداختن «انقلاب رنگی» اقدام کند. گفتار و کردار وی بسیار وحشیانه است و شکست او نیز بسیار غم انگیز است.

بنیاد ملی دموکراسی آمریکا از زمانی که توسط دولت ایالات متحده به عنوان سازمان غیر دولتی تاسیس شد، هدف خود را مداخله در امور داخلی سایر کشورها و براندازی دیگر رژیم های قانونی کشورها تعیین کرد. آلن واینستین اولین رئیس موقت این سازمان علنا اعتراف کرد: «بسیاری از کارهایی که ما امروز انجام می دهیم، 25 سال پیش مخفیانه توسط سیا انجام شده است.» بنابراین، این سازمان به عنوان «سیا دوم» شناخته می شود و به نیروی پیشگام آمریکا برای ایجاد ناآرامی و انتقال ارزش تبدیل شده است.

بنیاد دموکراسی آمریکا بار دیگر دست سیاه خود را به سوی تایوان دراز کرده که اقدامی طولانی مدت و از پیش طراحی شده است. در سال 2003، مقامات تایوان تحت حمایت این بنیاد به اصطلاح «بنیاد دموکراسی تایوان» را تاسیس کرد. دو طرف بارها به طور مخفیانه از یکدیگر حمایت کرده و دست به کارهای زشت زنده اند. پس از شکست اجلاس به اصطلاح «اجلاس دموکراسی رهبران» که در پایان سال گذشته در ایالات متحده برگزار شد، بنیاد دموکراسی به عنوان یک «دست سیاه سیاسی» اعلام کرد که همراه با بنیاد دموکراسی تایوان نشست به اصطلاح دموکراسی جهانی را سازماندهی خواهد کرد. هدف این نشست حمایت از دموکراسی نیست، بلکه ایجاد تجزیه است. کاربران اینترنتی در جزیره تایوان به وضوح هدف آنان را شناخته و اشاره کردند که این سازمان «شروع به ایجاد ناآرامی در تایوان کرده و مهره های شطرنج را حرکت می دهد.
موضوع تایوان به منافع اصلی چین مربوط می شود و اصل چین واحد پایه سیاسی روابط چین و آمریکا است. رهبران ایالات متحده بارها «وعده داده اند از جمله عدم حمایت از «استقلال تایوان». بنیاد ملی دموکراسی ایالات متحده که توسط دولت ایالات متحده تامین مالی می شود، این بار برای حمایت از نیروهای «استقلال طلب تایوان» از تایوان بازدید کرد و به طور جدی حاکمیت ملی و تمامیت ارضی چین را تحریک کرد و نیز تعهدات سیاسی آمریکا در قبال چین را نقض کرده است.

هیچ شخص یا نیرویی نمی تواند وحدت دو سوی تنگه تایوان را متوقف سازد. بنیاد ملی دموکراسی ایالات متحده و سایر سازمان های ضد چینی زیر پرچم «دموکراسی» دست به اجرای توطئه جلوگیری از چین با استفاده از تایوان» می زنند که در گذشته موفق نبوده و در حال حاضر و آینده نیز موفق نخواهد شد!.China Radio International.CRI. All Rights Reserved ©

16A Shijingshan Road, Beijing, China. 100040

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: