پرش به محتوا

حمله هوایی رژیم جنگ افروز اسرائیل به غزه
به گزارش رسیا الیوم، صدای چند انفجار شدید در غزه شنیده شده است.

بر اساس این گزارش، جنگنده‌های رژیم جنگ افروز و نژاد پرست اسرائیل یکی از مواضع نیروهای فلسطینی در مرکز غزه را با هشت فروند موشک هدف قرار دادند.

خبرنگار المیادین نیز در غزه گزارش داد، تانک‌های اسرائیلی نیز پست‌های دیدبانی نیروهای فلسطینی در شرق اردوگاه البریج در غزه را هدف قرار دادند.

همچنین یگان ضدهوایی فلسطینی تلاش کردن که جنگنده های متجاوز رژیم اسرائیل را هدف قرار دهند.

این حملات پس از آن صورت گرفته که اسرائیل حملات گسترده ای را در لیت المقدس علیه فلسطینی ها سازماندهی کرده بود و نیروهای فلسطینی از غزه بدلیل آزار و اذیت فلسطینی ها در بیت المقدس چند فروند موشک از نوار غزه به سمت شهرک‌های یهودی نشین هم مرز با این باریکه شلیک کرده بودند.

رسانه‌های اسرائیلی گفته‌اند که دست کم صدای سه انفجار در منطقه سدیروت در مجاورت باریکه غزه شنیده شده است.این به معنی عبور چند موشک فلسطینی از گنبد آهنین اسرائیل میباشد.

در همین باره رادیو ارتش اسرائیل مدعی شد که موشک‌های شلیک شده از غزه به محوطه ۲ منزل مسکونی در شهرک سدیروت برخورد کرد؛ اما خسارت عمده‌ای در پی نداشت و چهار نفر زخمی شدند.

پایگاه خبری فلسطین الیوم نیز از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک اسرائیلی «نیر عام» در منطقه غلاف غزه خبر داد.

دوشنبه شب نیز صدای آژیر حمله موشکی در شهرک‌های کسیوفیم و عین هشلو شاه اسرائیل به صدا درآمده بود.

رسانه‌های اسرائیلی گزارش داده بودند که یک فروند راکت از نوار غزه به سمت شهرک‌های اسرائیلی هم مرز با این باریکه شلیک شده بود.

با آغاز ماه رمضان حملات نظامیان اسرائیلی به مردم فلسطین در کرانه باختری افزایش یافته است.

نیروهای فلسطینی بارها هشدار دادند که در صورت ادامه این حملات به آن پاسخ خواهند داد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: