پرش به محتوا

زاخارووا: شکی نیست که کلاه سفیدها در اوکراین دخالت دارند
حضور فعال اعضای کلاه سفیدها از سوریه در وضعیت اوکراین قابل انتظار است. ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت خارجه روسیه روز چهارشنبه به رادیو اسپوتنیک گفت. به گزارش خبرگزاری تاس، او گفت:

« من هیچ شکی ندارم – من برای این کار به شهادت نیویورک تایمز یا هیچ کس دیگری نیاز ندارم – که مشارکت فعال این سازمان شبه بشردوستانه در اوکراین ادامه دارد.»

وی تاکید کرد که کلاه سفیدها ابزار غرب برای انجام اقدامات تحریک آمیز با سلاح های شیمیایی و استفاده از موضوعات حقوق بشری برای اهداف و منافع کارفرمایان خود هستند.

«چرا من مطمئن هستم که آنها درگیر خواهند شد و از قبل درگیر هستند؟ اولاً به این دلیل که آنها یک تیم با تجربه هستند. این تیم که در سوریه تجربه داشته است در رسانه های غربی به خوبی شناخته شده است زیرا به اصطلاح تائید آنها با خود دارد. از قبل هم در این محیط، و در این شبکه درگیر بوده است. این نکته بسیار مهمی است. بنابراین تأمین مالی شما متوقف نشده است.»

علاوه بر این، زاخارووا تاکید کرد که تحریکات کلاه سفیدها در اوکراین می تواند توجه را از آزمایشگاه های زیستی غربی کشف شده در این کشور منحرف کند. او برجسته کرد:

«چیزی باید از این داستان منحرف شود، زیرا همه رشته‌ها به سمت رئیس دولت فعلی ایالات متحده از طریق پسر بایدن، تجارت، ارتباطات، پول، بخشش و غیره کشیده شده است.»

«بهترین چیزی که آنها می توانستند به آن فکر کنند، روش قدیمی است: تحریکات شیمیایی. و آنها از قبل سازمان دهندگان را دارند: کلاه سفیدها. بنابراین فقط مسئله زمان است. شکی نیست که آنها از قبل درگیر هستند، این واقعیت ها را نشان می دهد.»


%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: