پرش به محتوا

بیانیه مهم ارتش روسیه: نیروهای روسیه آماده حمله به مراکز فرماندهی اوکراین هستند!وزارت دفاع روسیه از تلاش نیروهای اوکراینی برای حمله به خاک روسیه خبر داد. بر اساس بیانیه رسمی، در این حملات به خاک روسیه تکرار شود، محدودیت که تا به حال از سوی نیروهای نظامی روسیه در برابر حملات به مراکز تصمیم گیری اوکراین رعایت می شود کنار گذاشته خواهد شد.

وزارت دفاع روسیه از تلاش برای حمله نیروهای اوکراینی علیه اهدافی در روسیه آگاه است. این وزارتخانه شامگاه چهارشنبه اعلام کرد، در صورت ادامه این روند، ارتش روسیه حق حمله به مراکز فرماندهی اوکراین را برای خود محفوظ می دارد. قبلاً ارتش روسیه از چنین اقداماتی پرهیز کرده است.

ما شاهد تلاش نیروهای مسلح اوکراین برای انجام عملیات و حملات علیه اهدافی در قلمرو فدراسیون روسیه هستیم. اگر چنین حوادثی ادامه یابد، نیروهای مسلح فدراسیون روسیه به مراکز تصمیم گیری از جمله مراکز تصمیم گیری در کیف حمله خواهند کرد. ایگور کوناشنکوف سخنگوی وزارت دفاع روسیه در یک سخنرانی ویدئویی رسمی گفت: ارتش روسیه تاکنون از انجام این کار خودداری کرده است.

پیش از این، یک اداره منطقه ای در ناحیه کورسک روسیه گزارش داده بود که گذرگاه مرزی در روستای گوردیفکا زیر آتش گرفته است. بر اساس گزارش بعدی، طرف روسی تلفات جانی نداشته است.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: