پرش به محتوا

پاکسازی کامل اوکراین باید انجام شود تا نازی ها نتوانند بار دیگر قدرت کامل را بدست بیآورند.

سخنرانی رهبر حزب کمونیست روسیه در مجلس
ضرورت حمایت مردم روسیه و اوکراین از اقدام نظامی روسیه
پاکسازی کامل اوکراین باید انجام شود تا نازی ها نتوانند بار دیگر قدرت کامل را بدست بیآورند
تلویزیون خط سرخ- حزب کمونیست روسیه
ترجمه آزاده اسفندیاری

روز ۱۰ مارس «گنادی زوگانف»، رهبر حزب کمونیست روسیه و لیدر فراکسیون این حزب در مجلس دوماًی فدرال، در یک جلسه اضطراری، با خطاب و هشدار به نمایندگان، وضعیت روسیه و شرایط جهانی را این‌ گونه ارزیابی کرد:

همکاران محترم!

ما همگی در یک دوران بسیار دشوار و خطرناکی به سر می بریم. در چنین شرایطی درک عمیق مشکلات، وحدت و انسجام جامعه و اراده سیاسی قوی الزام آور است و گریزی از آن نیست.
ما توانستیم با اراده سیاسی مناسب و به اتفاق آرا پیشنهاد به رسمیت شناختن جمهوری های خلق دونتسک و لوگانسک و دفاع از عملیات نظامی- سیاسی را به تصویب برسانیم. ما با تلاش همدیگر توانستیم تصویب اولین قوانین جهت تضمین ثبات در کشور و حمایت اجتماعی از هموطنان خود، برای کودکان، زنان، سالمندان و تولید در زمینه‌های مختلف را انجام دهیم.
با تأسف باید بگویم این احساس در من وجود دارد که حزب در قدرت (روسیه واحد) وضعیتی را که ما در آن قرار داریم کاملاً درک نمی‌ کند و به استحکام جامعه کمر همت نمی بندد.
من کرارا از همین تریبون خطاب به شما گفته‌ ام که زمان زیادی است که جنگ ترکیبی علیه کشور ما آغاز شده است. در حال حاضر به اشکال جدیدی از تحریم های کامل و به یک عملیات نظامی- سیاسی پیچیده وارد شده ایم. هر کاری از دستمان برآید باید انجام دهیم تا برادران و خواهران اکراینی ما احساس کنند که ما برای تسلط و تسخیر اوکراین به میدان نیامده‌ ایم بلکه وظیفه ما برای نجات آن‌ها از نازیسم، باندرا و فاشیسم- این شیطانی ترین و ضد بشر ترین پدیده‌ ای که روی زمین است می باشد.
در یک مرحله زمانی هیتلر، برای تسخیر کشور ما خیز برداشت تا همه شهروندان را یا برده خود کند و یا به قتل برساند. من با ایدئولوژی هیتلر، از طریق کتاب او که در سال ۱۹۲۵ به نام « نبرد من» نوشته شده بود و در آن همه را محکوم می‌کرد آشنا شده و شوکه شدم. باندرا ها این شرور ترین و نفرت انگیز ترین سگ‌های هار نیروهای اس اس توسط هیتلر، تعلیم داده و حمایت می شدند. در برنامه هیتلر، قرار بود ۶۵ در صد جمعیت (اتحاد شوروی) پاکسازی شوند. ساکنان شهرها یا نابود شوند و یا به سیبری و دور دست ها تبعید گردند. کریمه قرار بود برای آلمانی ها به مکانی برای استراحت، کشت و کار، باغ و سبزیجات تبدیل گردد.
آمریکایی ها و انگلوساکسون ها این میراث داران هیتلر، خود را ارباب کره زمین می دانند. آن‌ها به ما و حزب کمونسیت و مردم جمهوری خلق چین علناً اعلام جنگ داده اند. آنها نازیسم جدید و باندراه ها را پرورش دادند و مانند سگ‌های هار، در اکراین از قلاده رها کرده اند.
این در حالی است که چنین نیروهای ضد بشری هم اکنون در اکراین مستقر شده‌ اند و کودکان، زنان، افراد مسن، شهرها و نیروگاه های هسته ای را برای نیل به اهداف ضد بشری خود به گروگان گرفته اند. حال شما متوجه هستید که ما با چه کسانی طرف هستیم؟ امروز بحث و گفتگوی ما حل این مشکل است، یعنی موضوع بقای تمدن و تاریخ روسیه.
من بارها به اشکال مختلف به شما یاد آوری کردم که سلاح های هسته ای چیست و این نیروهای پلید چگونه می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. لابراتوار های بیولوژیکی آن‌ها در چه حدی است و سرانجام اینکه چگونه ما توسط آن‌ها به محاصره درآمده ایم! من روی نقشه توانسته بودم 15 لابراتوار را مشخص کنم و حالا معلوم شده تنها در اکراین ۳۰ لابراتوار وجود دارد و انواع بیماری‌هایی که می‌دانید، در آنجا کشت و توسعه می یابند. اضافه براین تعدادی لابراتوار در گرجستان و ۹ لابراتوار و شاید هم بیشتر در قزاقستان شناسایی شده است. ما برای حل چنین معضل پیچیده و اساسی باید وارد میدان شویم. من از طریق این تریبون از شما مصرانه می‌خواهم به درخواست های ما گوش فرا داده و توجه کنید.در چشم انداز کنونی، ما دو گزینه بیشتر نداریم. عده‌ ای بر این نظر هستند و شتاب‌ زده می‌گویند، بیایید و فوراً قرارداد صلح ببندیم! سؤال اساسی اینجا است، ما با چه کسی می‌توانیم قرارداد امضا کنیم؟ من موردی را نمی‌شناسم که نازیها- باندراها، تا به حال حتی به یک توافقنامه امضاء شده عمل کرده باشند. خیلی ها در طول جنگ جهانی اول سعی کردند با فاشیست ها، زبان مشترک پیدا کنند اما نتیجه‌ ای حاصل نشد. آنها ۲۰ سال بعد جنگ دوم جهانی را آغاز کردند و بشریت برای رهایی از طاعون فاشیسم و نازیسم ۷۱ میلیون کشته داد که ۲۷ میلیون از این رقم هموطنان ما بودند. پس بیایید تصمیم قاطع بگیریم! راه حل اجرای آن نیز غیر نظامی کردن کامل اکراین و نجات آن‌هاست، ضمن اینکه بقای تاریخی ما هم به همین امر مربوط می شود. در نهایت، باید هر گونه اقدامی را انجام دهیم تا عملیات نظامی- سیاسی ما مورد حمایت خلق های روسیه و مردم اکراین قرار بگیرد. یعنی داشتن پشت جبهه ای قوی و اطمینان بخش.
واقعیت این است که ما در حال حاضر از هر طرف محاصره شده‌ ایم، انواع و اقسام میکرب ها و باکتری ها، سلاح های شیمیایی و هسته ای در اکراین به دست آمده و همه در معرض تهدید قرار دارند. ما نشستیم و گفتیم همه چیز مرتب است. در حالی که این‌ طور نبود و نیست! امروز ما به کمک حداکثری (مردم خود) نیازمندیم و این نیاز، نقش کلیدی در تعیین یک سیاست کاملاً متفاوت داخلی برای ما دارد.
بهبود وضعیت روسیه در عرصه بین‌المللی، در ارتباط مستقیم است با تغییر در جهت بهبود وضعیت داخلی کشور. در این زمینه ما تجارب بسیار غنی و کارآمدی داریم. با پیروزی انقلاب اکتبر، لنین و استالین در آغاز جنگ های داخلی دو شهر مهم مسکو و سن پترزبورگ و کارخانه اسلحه سازی «تولا» را تحت کنترل داشتند و سرانجام کل آنتانت، و عوامل داخلی آن‌ها از کشور ما رانده شدند. چرا؟ زیرا لنین و استالین با روی آوری به مردم و اعلام این که: «وطن سوسیالیستی در خطر است!» وارد عمل شد. در همان زمان ۸۶ هزار افسر تزاری برای خدمت به صف ارتش سرخ پیوستند. امروز نیز روسیه مجدداً به مخاطره افتاده است و ما باید از همه توانایی‌های کشور و خلق های روسیه بهره بگیریم.
برخی هراسان و شتابزده فریاد می‌زنند، همه دنیا در یک صف ما را تحریم کرده اند. باید پذیرفت که این تحریم ها توسط انگلوساکسون ها اعمال شد. موضوعی است قابل رؤیت که اروپا به خود آمده است. آلمان ها با تحریم موافق نیستند و مکرون (رئیس جمهور فرانسه)، می‌گوید نیازی به تحریم روسیه نیست. مجارها و بلغارها نیز با تحریم ها مخالفت کرده اند. ما هنوز می‌توانیم از طریق خط پارلمانی با هوشیاری در عرصه جهانی فعالیت کنیم. تمام آسیا به جز ژاپن و تا حدودی کره جنوبی با تحریم ها مخالفت کرده اند. پس بیایید روابط بین‌المللی واقعاً امیدوار کننده ای را برای خود فراهم سازیم! ما هنوز فرصت های زیادی برای فعالیت در زمینه‌های مختلفی داریم.
من یک بار دیگر تکرار می‌کنم که ما آماده انجام بیرون آوردن کشور خود و اکراین از پیچیدگی های شرایط فعلی و دفاع از تمدن روسیه هستیم. از حزب روسیه واحد می‌خواهم دست همدلی و همبستگی ما را بفشارد چرا که همگی سرنشین یک کشتی می باشیم.


https://www.rline.tv/news/2022-03-10-gennadiy-zyuganov-neobkhodimo-splotitsya-vo-imya-nashego-obshchego-budushchego-/

منبع کانال تلگرامی پیک نت

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: