پرش به محتوا

اوکراین ویزا برای جنگجویان راستگرای افراطی را برداشت!

ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین روز دوشنبه اعلام کرد، خارجی هایی که می خواهند به اوکراین سفر کنند تا برای جنگیدن علیه روسیه به لژیون خارجی خود ساخته رئیس جمهور اوکراین بپیوندند، می توانند از اول مارس بدون ویزا این کار را انجام دهند.
فرمان ۸۲ رئیس جمهور اوکراین، ولادیمیر زلنسکی، اعلام کرد، یک سیستم بدون روادید برای مدت زمان محدود و بدلیل وضعیت اضطراری فعلی اختراع شده و دولت اوکراین را نیز به اجرای فوری این دستور مجاب میکند.تنها استثنا برای این قانون شهروندان «دولت متجاوز» هستند، به این معنی که اتباع روسیه که می خواهند در درگیری با کی یف همکاری کنند حق ورود بدون ویزا به اوکراین را ندارند!!
رئیس جمهور راست‌گرای اوکراین در سخنرانی روز یکشنبه خود از ایجاد لژیون بین المللی خارجی (که احتمالا اولین لژیون خارجی بین المللی فاشیستی و نئونازی در جهان پس از جنگ یوگسلاوی خواهد بود) برای دفاع از سرزمین اوکراین خبر داد. این یک واحد نظامی جداگانه خواهد بود که تماماً از داوطلبان خارجی (بخوانید، فاشیست ها، نئونازی های ، نژادپرستان آریائی) تشکیل شده است. زلنسکی تهاجم روسیه را «آغاز جنگ علیه اروپا» توصیف کرد. او سپس توضیح داد:

رهبری اوکراین از همه خارجی هایی که می خواهند به مقاومت در برابر اشغالگران روسیه بپیوندند و از امنیت جهان محافظت کنند، دعوت می کند به کشور ما بیایند و به صفوف نیروهای دفاع اوکراین بپیوندند.

«از همه کسانی که می خواهند «دوش به دوش» در کنار اوکراینی ها بایستند دعوت میکنیم.»
احتمالا باید در روز های آینده منتظر حضور و ظهور جانوران فاشیست و راسیست از سراسر جهان در خاک اوکراین بود.

هفته گذشته مسکو به سربازان در اوکراین دستور داد تا رژیم در کیف را «نازی زدائی و غیر نظامی» کنند. حالا میتوان معنی نازی زدائی را درک کرد این فقط یک بهانه برای آغاز عملیات علیه اوکراین نیست یک حقیقت است!

لندن از انگلیسی هایی که می خواهند در اوکراین بجنگند حمایت می کند

«لیز» تراس، وزیر خارجه بی سواد بریتانیا گفته است که از بریتانیایی‌هایی که می‌خواهند برای پیوستن به نیروهای بین‌المللی که با روسیه می‌جنگند به اوکراین بروند، حمایت می‌کند.

او به بی‌بی‌سی گفت که در حالی که این به مردم بستگی دارد که خودشان تصمیم بگیرند، اما مبارزه برای دموکراسی است.

به گفته تراس، اوکراینی ها «نه تنها برای اوکراین، بلکه برای کل اروپا» خواهند جنگید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: