پرش به محتوا

حزب فاشیست و نژاد پرست آلمانی هوادار ورود پناهجویان آریائی!

جواد موادی

کورپالا رئیس حزب نژادپرست و فاشیستی آلترناتیو برای آلمان: آلمان باید پناهندگان جنگ اوکراین را بپذیرد

 تینو کروپالا، رئیس حزی راسیستی و فاشیستی و ضد پناهندگان «آلترناتیو برای آلمان آ. اف. د» خواستار پذیرش پناهندگان اوکراینی شد 

 رئیس آ. اف. د و رئیس مشترک گروه پارلمانی، تینو کروپالا، روز دوشنبه با خبرگزاری حکومتی آلمان صحبت کرد که آلمان نیز باید پناهندگان اوکراینی را بپذیرد.

«اوکراینی ها مسئول اعمال جنگ نیستند. آنها رنج و درد را از طریق مرگ اقوام و دوستان و همچنین تخریب سرزمین خود تجربه می کنند. بنابراین آوارگان جنگی اوکراینی باید در آلمان و در سراسر اروپا حمایت شوند تا بتوانند بعدا به کشور خود بازگردند. زمانی که وضعیت بهتر شد و درگیری ها کاهش یافت.»

تو گوئی پناهجویان افغانی یا عراقی که به دلیل تجاوز امپریالیستی آمریکا و همین بردگان اروپائی به کشورهایشان و بمباران های ممتد خانه و منازل شان مجبور به ترک کشورشان شدند خودشان مسئول رفتار جنگی آمریکا بوده اند و تقصیر آنها بوده است که آمریکا کشورشان را نابود کرده! و آنان را آواره و بی پناه ساخته است!

نژادپرستی و ضدیت با مردم غیر سفید در این حزب راست گرای افراطی چیز عجیبی نیست، اما استقبال گسترده تمامی احزاب و سازمان های مدعی حقوق بشر و حاکم در کشورهای اروپائی از ورود پناهندگان اوکراینی به کشورهایشان و مخالفت شدید آنها با ورود پناهجویان از کشورهای افغانستان، عراق و یا آفریقا نشان دهنده عمق نفرت آنها از نژاد غیرخودی است.

 کشورهای شرق اروپا که تقریبا هیچ جنگ زده ای را از خاورمیانه و یا آفریقا به کشورهایشان نپذیرفتند و بدترین رفتار نژادپرستانه را با آنها کرده اند اکنون برای جلب پناهندگان اوکراینی با هم مسابقه میدهند.

 البته ساکنان و حتی شهروندان اوکراینی وغیر اوکراینی که رنگ پوست و یا مویشان با نژاد سفید برتر آریائی مناسبتی ندارد را در کمال وقاحت از مرز هایشان به اوکراین بازمی گردانند. ورود فقط برای نژاد برتر!

به یاد آرید که در زمستان سرد در مرز اوکراین خانواده های عراقی، افغانستانی و … در سرما لرزیدن، یخ زدند از مرزبانان حقوق بشری لهستان کتک خوردند و سر به نیست شدند اما نتوانستند به خاک اروپا «متمدن» پای بگذارند! 

درب این فاضلاب حقوق بشری که نامش اروپاست به روی فاشیستهای اوکراینی  (منظور مردم عادی یا جنگ زده طبقه متوسط و متمول اوکراینی نیست، خدا به دور! مگر ما بخیلیم قدم مردم راستگرای اوکراین مبارک باد اینهم روی بقیه این ساکنان راستگرا و چوخ بختیاری اروپا، اما حساب نئونازی ها جداست!) کاملا باز است، قدم پفیوزهای گردان آزوف بر خاک نوادگان رایش سوم مبارک باد، هرچه باشد پدر بزرگ های آلمانی شما در جنگ دوم در کنار پدر بزرگ های اوکراینی اینها دست در دست هم به کشتار کمونیست ها و یهودیان مشغول بودند، به این کار افتخار هم میکنند. میگوید نه؟ از خانم وزیرک خارجه آلمان بپرسید!

 عجیب نیست که حزب نژادپرست و فاشیست جا خوش کرده در مجلس آلمان برای پناهجویان اوکراینی پستان به تنور می چسباند!

 .

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: