پرش به محتوا

گزارش محرمانه تلویزیون المیادین: کشته وزخمی شدن هیئت اسرائیلی در منطقه جبل علی امارات

کشته وزخمی شدن هیئت اسرائیلی در منطقه جبل علی امارات

گزارش محرمانه تلوزیون المیادین

مترجم : احمد مزارعی،پنجشنبه دوازدهم ماه اگست


یک سند محرمانه که از طرف پلیس دبی انتشار یافته است اشعار میدارد که یک انفجار درمنطقه جبل علی امارات درماه گذشته اتفاق افتاده است که طی ان سه نفر اسرائیلی کشته شده وتعدادی زخمی شده اند.

انفجار دریک وسیله نقلیه باری اتفاق افتاد که درنزدیکی محل بازدید هیئت اسرائیلی پارک شده بود.

تلوزیون المیادین به یک سند محرمانه که از طرف پلیس دبی درتاریخ هفتم جولای صادرشده است دست یافته که درمورد انفجار در بندر جبل علی گزارش داده است ، این گزارش از طرف پلیس دبی «بسیار مهم» ذکر شده است.

دراین سند اشاره شده است که یک هیئت اسرائیل متشکل از شش نفر درلحظه انفجاردرمنطقه جبل علی حضورداشته اند، انفجار در یک وسیله نقلیه که درنزدیکی محل بازدید هیئت اسرائیلی درمنطقه بندر جبل علی پارک شده بوداتفاق افتاد

درسند توضیح داده شده است که انفجار باعث قتل سه اسرائیلی وزخمی شدن بسیار شدید دواسرائیلی دیگرگردید که درادامه بعضی از اجساد به خاک سپرده شد وبقیه نیز بعلت حساس بودن موقعیت حادثه، زیر نظر پلیس دبی به کشورشان ارسال گردید.

درسند ذکر شده است که ساکنان منطقه تا پنجاه کیلومتری صدای مهیب انفجاررا شنیده اند ، این انفجار باعث منهدم شدن کامل وسایل نقلیه های باری شد که درنزدیکی محل حادثه پارک شده بودند.

» رسانه های محلی دبی اجازه ندادند اخبار ویا تصویر این انفجار مهیب منتشر شده ویا درروزهای بعد به اطلاع کسی برسد ویا گزارش وتصویری از ان منتشر گردد»

نمایندگی رسانه های بین المللی درماه گذشته از انفجار وصدای مهیب ان دردبی گزارش دادند که انرا به «علل نامعلوم» نسبت دادند.اما ساکنان منطقه جبل علی خبر دادند که انفجار باعث به لرزه درامدن منازل انها شده واینکه صدی انفجار بسیار قوی وشدید بوده است.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: