پرش به محتوا

هدف اصلی حزب کمونیست: رساندن مردم به خوشبختی و شکوفایی ملت


اول ژوییه برابر با صدمین سالگرد تاسیس حزب کمونیست چین است. با مروری بر سخنان مهم شی جین پینگ رهبر چین درباره این حزب، بیش از گذشته با هدف اعضای حزب کمونیست چین آشنا می شویم.

تاکید رهبر چین بر هدف اصلی حزب کمونیست: رساندن مردم به خوشبختی و شکوفایی ملت_fororder_FOREIGN202106300928000001870724634

در گزارش نوزدهمین کنگره ملی حزب کمونیست چین، شی جین پینگ به روشنی اظهار کرد که هدف و وظیفه اصلی اعضای حزب کمونیست چین، رساندن مردم به سعادت و خوشبختی و شکوفایی ملت چین است. این هدف مهم نیروی محرکه اساسی است که اعضای حزب کمونیست چین را به تداوم پیشرفت های پی در پی تشویق می کند.

در برابر همه گیری کرونا، موفقیت چین بار دیگر قدرت رهبری حزب کمونیست چین را به جهانیان نشان داد. همان گونه که شی جین پینگ اعلام کرده بود: باید برای محافظت از جان مردم تلاش کنیم و این کار را به هر قیمتی که باشد می بایست انجام دهیم، زیرا هدف اصلی حزب کمونیست چین خدمت به مردم است.

فوریه سال جاری میلادی، کارهای فقرزدایی چین به موفقیت همه جانبه رسید و 98 میلیون و 990 هزار نفر از جمعیت تهیدست روستایی از فقر رهایی یافتند و بر این اساس کشور نیز وظیفه دشوار رفع فقر مطلق را به انجام رساند.

شی جین پینگ افزود: دستاوردهای چشمگیر حاصل شده در روند فقرزدایی با تکیه بر رهبری قدرت حزب، روحیه تلاشگر و سختکوشی مردم چین و نیز بر پایه  دستاوردهای اساسی محکم به دست آمده پس از تاسیس جمهوری خلق چین به ویژه اجرای سیاست اصلاحات و درهای باز و فداکاری نسل ها و همبستگی مردم قوم های مختلف شکل گرفته است.

رهبر چین با اشاره به توسعه آینده، عنوان کرد: در صورتی که حزب کمونیست چین در برابر گرایش های عصر بایستد و با مشکلات مختلف مبارزه کند و در میان عموم مردم بایستد، همواره پیروز خواهد بود.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: