پرش به محتوا

تمامش زیر سر روس‌ها است!

در حالیکه بزرگترین ارتش سایبری جهان در اختیار آمریکا و اسرائیل است و در حیاتی‌ترین برهه‌های زمانی از آن با افتخار برای خرابکاری تا انفجار استفاده کرده و میکنند و بزرگترین سیستم های جاسوسی سایبری از شهروندان جهان خاکی در اختیار رژیم آمریکا قرار دارد و نامشان گوگل، فیسبوک، اینستاگرام و اپل و دیگر پا اندازه‌ای اینترنتی است، هربار که آمریکا تصمیم بگیرد روسیه، ایران، کره شمالی و چین میشوند دیو سایبری و آنها فرشتگان نجات بشر و پای پوتین به هر محفلی برای دیو سازی باز میشود.

سند و و مدرک خواستن و ارائه آن هم که دیگر از مد افتاده و اگر کسی بخود جرات دهد درخواست سند کند مورد تمسخر قرار میگیرد که، وقتی آمریکا و غرب می‌گویند و شبکه های اجتماعی منتشر میکنند کی سند می‌خواند پس صحت هم دارد.

در بهبوهه مانور پیمان امپریالیستی ناتو در دریای سیاه و تا حدودی هم درآبهای روسیه! ناگهان مقام های آگاه تجاوز و سلطه گری کشف می‌کنند ارتش روسیه دست به حملات سایبری زده اصل خبر: مقام های امنیت ملی آمریکا و انگلیس اعلام کردند که هکرهای ارتش روسیه در یک کارزار گسترده سایبری تلاش کردند تا به رمز عبور افراد منصوب در پست های حساس در آژانس های نظامی و دولتی آمریکا و اروپا دسترسی پیدا کنند.

به گزارش شبکه خبری سی ان ان، مقام های آگاه گفتند که این تلاش گسترده همچنین احزاب سیاسی، دفاتر دولتی، پیمانکاران نظامی، شرکت های انرژی، اندیشکده ها، شرکت های حقوقی، رسانه ها و دانشگاه ها را هدف قرار داده است.

بر اساس بیانیه مشترک آژانس امنیت ملی ، اف بی آی ، وزارت امنیت داخلی آمریکا و ستاد ارتباطات دولت انگلیس، این کارزار با هدف هک کردن رمز عبور بخشی از یک تلاش گسترده تر از سوی اداره اصلی اطلاعات روسیه بود تا اطلاعاتی را از اهداف حساس جمع آوری نماید.

باز هم سی ان ان؟ باز هم مقام‌های آگاه! خودمانیم این مقامات اگر آگاه بودند چرا سندی رو نمی‌کنند یا اینکه چرا نتوانستند مانع حملات روس‌ها شوند؟

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: