پرش به محتوا

پیام «جبهه خلق برای ازادی فلسطین»درباره انتخابات ایران – احمد مزارعی  


پیام «جبهه خلق برای ازادی فلسطین»درباره انتخابات ایران:  

جبهه خلق دستاورد انتخابات را به خامنه ای تبریک میگوید 

جبهه خلق پیروزی ابراهیم رئیسی را درانتخابات ریاست جمهوری ایران تبریک میگوید 

مترجم:احمد مزارعی  

برگرفته شده از سایت جبهه خلق برای ازادی فلسطین 

جبهه خلق برای ازادی فلسطین امروز یکشنبه انتخاب رئیسی را به سیزدهمین دوره ریاست جمهوری ایران تبریک گفت که خود دستاورد بزرگی به حساب میاید. 

جبهه خلق در نامه تبریک خود که بنام رئیسی ارسال شده ونسخه ای ازان به «مجله هدف» ارگان هفتگی جبهه رسیده بود،اظهار داشت که جبهه بنام خود وبنام کمیته مرکزی ودفتر سیاسی وهمچنین بنام شخصیت مبارزاحمد سعدات مسئول اول جبهه که هم اکنون بازداشت ودرزندان اشغالگران صهیونیستی بسر میبرد، این پیروزی عظیم انتخاباتی را به اقای رئیسی تبریک میگوید. 

جبهه خلق در نامه خود تاکید ورزید که حرکت انتخاباتی مردم بمثابه پیروزی انقلاب اسلامی وهمچنین پیروزی ملت ایران بود، بویژه که شرایط دقیق وحساسی درمنطقه حکمفرما یی داشت وتهدیدهای بزرگی دربرابرانقلاب ایران قرارداشت.(1) 

جبهه خلق به درستی روشن ساخت که سیاست محاصره وفشار حد اکثری که اردوگاه بین المللی دشمن برعلیه ملت ایران اعمال نمود در تحقق اهداف خود با شکست بزرگی روبروگردید واین شکست دشمن درست در نتیجه ایستادگی ومقاومتی بود که انقلاب اسلامی ایران ازان برخردار بود و دلیل بزرگ این ایستاگی همانا شرکت گسترده مردم درانتخابات بود. 

جبهه خلق برای ازادی فلسطین ،همچنین تاکید ورزید که ملت فلسطین در جنگ قهرمانانه وپیروزمندانه «سیف القدس» که برعلیه رژیم صهیونیستی اسرائیل شرکت کرد، بدون کمکهای جمهوری اسلامی بر علیه اسرائیل ، امکان پیروزی نداشت ، جبهه خلق برای اقای رئیسی در براورده کردن مسئولیتهائی که اقای رئیسی دربرابرملت ایران به عهده گرفته است ارزوی کمال پیروزی وموفقیت نمود. 

همزمان جبهه خلق برای ازادی فلسطین با ارسال نامه تهنیت امیزدیگری به رهبر جمهوری اسلامی ایران علی خامنه ای فرستاد وپس از درود به وی وبه همه ملت ایران این پیروزی انتخاباتی را تبریک گفته واینکه علیرغم همه کوششهای قدرتهای جهانی ودر پیشاپیش انها اسرائیل دربه شکست کشاندن دستاوردها وپیروزیهای ایران با شکست روبرو شدند. 

جبهه خلق دربخش دیگری از رساله خود اضافه نمود ، ملت فلسطین که سرسختانه واستوار درسرزمین فلسطین وبر دیوارهای قدس ، مسجد اقصی وکلیسای قیامت (مقدس ترین کلیسا نزد مسیحیان) استوار ایستاده اند گرمترین درودهای صمیمانه خودرا به پیروزی مردم ایران درانتخابات تقدیم میدارند وتاکید میورزند که ملت فلسطین هیچگاه موضعگیریهای ملت ایران که باعث بزرگترین پیروزی برای قضیه فلسطین وحقوق تاریخی انها گردید، فراموش نخواهد کرد. 

جبهه خلق برای ازادی فلسطین در بخش پایانی رساله خود اشاره کرد که جنگ «سیف القدس»با تمام معانی خود ، جنگی که ملت فلسطین با کمکهای رهبران شجاع ایران انرا با پیروزی به پیش برد ، صفحه پر افتخارتازه ای را برای همه «محور مقاومت منطقه»(2) وبر علیه قدرتهای شرورجهانی رقم زد وملت ما به مبارزه خود تا ازادی کامل سرزمین فلسطین به این مبارزه ادامه خواهد داد. 

جبهه خلق برای ازادی فلسطین 

20/6/2021 


زیرنویسها (1) – در انتخابات سال 88، امیر مقرن رئیس پلیس عربستان، پنیتا رئیس سازمان سی ای ا، درامارات ، تعدادی از سران سازمان مجاهدین خلق ، تعدادی از سران حزب اخوان المسلمین کردستان عراق ، تعدادی از افراد ریگی ، به اضافه چهارصد ملیون دلار سرمایه که عربستان اختصاص داده بود ،  تصمیم داشتند تا بهر شکل که شده ایران را به اشوب بکشانند وایران را تبدیل به لیبی، سوریه ، سومالی ، افغانستان ، یوگوسلاوی و…./ کنند ، همگان دیدند که سفرای کشورهای فرانسه وانگلستان اشکارا بمیان مردم رفته وتحریک به اشوب وتخریب میکردند، دران انتخابات موسوی به نمایندگی از رفسنجانی شرکت داشت ، عده ای میگویند موسوی «نیتش» پاک بوده واین ادعا سفیهانه است مگر میشود با نیت پاک در جبهه رفسنجانی واصلاح طلبانی بود که دختر رفسنجانی تا هنوز بیشرمانه ارزوی پیروزی ترامپ را میکند که قتل قاسم سلیمانی نیز ارزوی قلبی وی وسایر اصلاح طلبان «نه غزه نه لبنان» بود زیرا قاسم سلیمانی خاری درچشمان کورشده اشان بود. 

(2) – دراهمیت محور مقاومت برای ایران : طی دویست سال گذشته استعمارگران کوشیده اند تا ایران را درمنطقه تجزیه ومنزوی کنند تا بتوانند اهداف استعماری خودرا به راحتی پیش ببرند، ایران بنا به مقتضیات تاریخی ضرورت داشت تا مذهب شیعه اثناعشری برای پیشبرد اهداف سیاسی واقتصادی وهمچنین حفظ هویت خود دردوره صفویها انتخاب کند ، مذهب شیعه وهویت ایرانی داشتن با وجود ضربه هایی که از نظر جغرافیای سرزمینی به ایران خورد،میهن مارا درموقعیتی ضعیف قرارمیداد که باید درجهت ایجاد همپیمانانی از ملیتها ومذاهب گوناگون برای خود تدارک میدید تا بتواند در برابر تجاوزات گوناگون ایستادگی کند ، برای مثال مصدق وقتی نفت را ملی واولین کشتی نفتی را برای فروش به بازار جهانی فرستاد در تنگه باب المندب بوسیله ناو جنگی انگلیس کشتی با نفتش مصادره شد. ولی امروزایران با داشتن هم پیمان قدرتمندی همچون یمن وتسلط بر تنگه باب المندب ،همه جهان امپریالیستی قادر به متوقف ساختن کشتیهای تجارتی ایران نیستند.مثال دیگر ایران به «جبهه خلق برای ازادی فلسطین» که دارای نظریه عدالتخواهانه وانسانی کمونیستی میباشد، کمکهای لجستیکی ونظامی میکند ویا به حماس که سنی میباشد ونمونه های گوناگون دیگر.ایران بخاطر منافع منطقه ای وجهانی خود به همپیمانانی قدرتمند نیاز دارد تا بتواند از استقلال خود دفاع کند.

۱ دیدگاه »

 1. بلی آقای مزارعی نگاشتم: «…درباره عدم تکیه حکومت ایران برمردم ایران و چلاندن آنان بنفع یک قشر…»
  بلی این نشان دهنده آنست که آخر خط جمهوری سرمایداران ایران به کجا آباد ختم میشود. و باز هم کور شوند کسانیکه هنوز ایران را بجای کشور سرمایداری ایران، ایران ملاها میخوانند!
  ایران با ۲۵۰ هزار ابَرثروتمند در متن انگلیسی فوربس میلیونر ها(آنهم به دلار و نه تومان)
  سایز متن
  الف الف
  k ١.٥
  ٤
  خراسان/ مجله «فوربس» (Forbes) به تازگی گزارشی درباره افزایش حیرت آورِ تعداد «میلیونر‌های دلاری ایرانی» منتشر کرده که همزمانی آن با کاهش همگانی سطح درآمد‌ها در ایران، مثال زدنی است. بر اساس گزارش این مجله، در سال ۲۰۲۰ میلادی تعداد ابر ثروتمندان در ایران، ۲1.6 درصد رشد کرده و این در حالی است که متوسط رشد تعداد این گروه از ثروتمندان در جهان در همین بازه زمانی، تنها 6.3 درصد بوده است.
  ایران، چهاردهمین کشور با بیشترین تعداد میلیونر‌ها در جهان
  در بخش دیگری از این گزارش که رویداد 24 منتشر کرده به این موضوع اشاره شده که ایران اکنون ۲۵۰ هزار نفر با میزان ثروت بالای یک میلیون دلار دارد که عمده آن‌ها هم در تهران زندگی می‌کنند و چهاردهمین کشور جهان بر اساس تعداد افراد با ثروت بالاتر از یک میلیون دلار است. عربستان سعودی که پیش از این در جایگاه نخست در خاورمیانه قرار داشت، اکنون با ۲۱۰ هزار نفر میلیونر، در جایگاه هفدهم جهان قرار دارد. آمریکا ، ژاپن، آلمان و چین به ترتیب چهار کشوری هستند که بیشترین شمار میلیونرها را در خود جای داده‌اند.
  اگر فکر میکنید که این افراد معجزه کرده اند و یا با تیزهوشی خود توانسته اند موّلد چنین دارایی هایی باشند، کاملا در اشتباهید. برای هر میلیونر ایرانی بیش از ۳۵۰ نفر کمرشان برای تهیه قوت لایموت خم گردیده است که نفرت آنها و خشونت آن ها برای رهایی از فقر را در ۲۸ آبانماه شاهد بوده ایم که اکنون مانند موجی شکننده از سطح جامعه به عمق فرورفته و بزودی همچون سونامی، حد اقل میلیونر ها را در هم مینوردد. که دولت را هم شامل خواهد شد. متاسفانه نظام سرمایداری هنوز نیمه زنده باقی خواهد ماند.
  در عوض امپریالیستها قبل از هرچیز نیاز به واردات پوشک برای طبقه حاکمه کشور خود میباشند. به اظهار نظرهای کنونی در سارمان ملل جلسه امروز در باره برجام توسط انگلیسی ها و فرانسوی هایی که میخواستند ایران را بمباران اتمی کنند گوش دهید تا نیاز به پوشک را عیان بشنوید.

  لایک

  • ناگفته نماند که در رسانه های خارجی بزبان ایرانی مانند «اخبار فوری» این ابر ثروتمندان را مانند مجله خراسان ۳۵۰ هزار ابر ثروتمند ولی «میلیاردر آنهم به دلار» خوانده و ثروت آنها را حدود حد اکثر چهار میلیارد دلار حدس زده است.

   لایک

 2. دو زیر نویس آقای احمد مزارعی بهترین نظراتی است که من در مجله هفته افتخار آشنایی با آن ها را داشته ام.
  این دو زیرنویس بسیار آموزنده میباشد که باید آویزه گوش هر میهن پرست ضد امپریالیست بماند.
  تنها نقضی که دارد در زیر تبریکی میباشد که به رییسی و خامنه ای مربوط میشود که لایق آن از نظر ما ایرانی ها که جزيي از سی درصد رای دهندگان ایرانی نیستیم میباشد. البته چنین تبریک گویی برای یک گروه و حزب مبارز ضد امپریالیستی که دوشادوش و تحت فرماندهی افرادی چون سپاه قدس و نیک یاد سردار قاسم سلیمانی به دست آورد بزرگی چون پیروزی ۳۰ روزه در نوار غزه و پیروزی ۳۳ روزه در لبنان اکنون به ۱۲ روز رسید از دست مریزاد، کاملا بجا و درست است.
  جا داشت که آقای احمد مزارعی جمله ای هم درباره عدم تکیه حکومت ایران برمردم ایران و چلاندن آنان بنفع یک قشر دو تا دونیم میلیون نفری(لواسانک، سعادت آباد… که در هر ابرشهری موحود است که برای مردن رفسنجانی بخیابان ها ریختند) که از همان ۳۰ درصدی ها میباشند، سخنی میگفت؛
  و بــــه مبارزه چندین میلیون نفری که بر علیه هاشمیِ رسماجانی ها بخصوص هائزه رفسنجانی، گروه نولیبرال ها و کسانیکه دستشان ازخون مردم ایران رنگین است را که در راس آنها «هرم زینبی ها مانند ژنرال قاسمی ها که آنها را در روز مسجد تهدید کردکه دوباره از مسجد شروع میکنیم(سه سال پیش در روز مسجد)» قرار دارند، درود میفرستاد. این وظیفه هر فرد میهن پرست است.

  لایک

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: