پرش به محتوا

پناهگاه کافی برای مردم فراری وجود ندارد 


بعد از موشکباران مقاومت فلسطین درشهر عسقلان اسرائیل: 

 پناهگاه کافی برای مردم فراری وجود ندارد 

سایت المیادین، سه شنبه یازدهم می 2021 

مترجم:احمد مزارعی 

اقای تومر جلام رئیس شهرداری عسقلان اظهارداشت بعد ازحمله مقاومت فلسطین تنها 25% مردم امکان استفاده از پناهگاه دارند.، وی اشاره کرد که صبح سه شنبه موشکهای زیادی از شهر غزه به ساختمانهای شهر اصابت کرده است که باعث اصابتهائی به شهروندان وکودکان گردیده است. 

تومر جلام ادامه داد مردم در اپارتمانهای خود جای امنی نداشته ووقت کافی هم برای فرار بسوی پناهگاهها که در طبقه پائین ساختمان قرارداشته نداشته اند. 

شهردار شهر عسقلان اظهارداشت » حالت طبیعی در زمان حال وجود ندارد وزمان ان رسیده است که سازمان حماس وجهاد اسلامی با قدرت سرکوب شوند» 

ازساعت شش بامداد روز دوشنبه بیشتر از 345، موشک از شهر غزه بر شهرکهای یهودی نشین منطقه قدس  شلیک شده وخسارتهای زیادی به ساختمانهای ان وارد شده است. 

خبر نگار ما از غزه اطلاع داد که صدای اژیرهای زیاد وطولانی در شهرکهای یهودی نشین نزدیک غزه به صدا درامده است، موشکهای مقاومت صبح زود سه شنبه شهرک نظامی «کرم ابوسالم را مورد اصابت قراردادند. 

گروه مقاومت «سرایا القدس» نیز بطوررسمی اعلان نمودکه از طریق پایگاههای موشکی خود سه «موشک بدر» را به شهر عسقلان شلیک کرده است. 

از طرفی دیگر «گردان شهید ابوعلی مصطفی»منطقه نظامی «برج البراجنه»متعلق به اشغالگران در منطقه شرق شهررفح،مورد هجوم خود قرارداده اشت وهمزمان شاخه نظامی «جنبش احرار الفلسطینیه»صبح امروز نیز تعدادی موشک به شهر عسقلان شلیک کرده است. 

خبرنگار ما گزارش داد که ارتش اشغالگر اسرائیل از هشت گردان احتیاط خود خواسته است که برای کمک به مناطق اسیب دیده به منطقه حضور پیداکنند واین نشاندهنده این است که دولت اسرائیل کنترل اداره جنگ را دراین مناطق ازدست داده است. 

سازمان حماس به دولت مصر اطلاع داد که تهاجمات ما شدیدتر وبا اسلحه های مخرب تر ادامه پیدا خواهد کرد واسرائیل باید به خواسته های ما گردن گزارد.   

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: