پرش به محتوا

گرانما: مادورو اعلام کرد، در کلمبیا ، مزدوران در حال آماده سازی خود برای حمله به ونزوئلا هستند

در کلمبیا ، مزدوران در حال آماده سازی برای حمله به ونزوئلا هستند

گرانما ارگان کمیته مرکزی حزب کمونیست کوبا,، نیکولاس مادورو ، رئیس جمهور ونزوئلا کلمبیا را به برنامه ریزی اقدامات برای خرابکاری در انتخابات آینده ۶ دسامبر متهم کرد ، اما هشدار داد که دولت وی آماده مقابله با آنها است


نیکولاس مادورو موروس ، رئیس جمهور ونزوئلا ، اعلام کرد که کلمبیا قصد دارد اقداماتی را برای خرابکاری در انتخابات آینده ششم دسامبر انجام دهد ، اما هشدار داد که دولت وی آماده مقابله با این توطئه‌ها است.

وی گفت: «در عملیاتی برای» خرابکاری در فضای سیاسی ونزوئلا در جریان انتخابات «، بیش از هزار مزدور توسط ارتش ملی و ساختارهای اطلاعاتی کلمبیا آموزش می بینند.

وی در حالی که در جشنواره انترناسیونالیسم و مردم در مقاومت شرکت کرده بود، ادامه داد که این کار «با آگاهی و حمایت رئیس جمهور فعلی ایوان دوکه» انجام می شود.

مادورو گفت ونزوئلا باید همه مکانیسم های موجود اطلاعاتی و حفاظتی و همه مکانیسم های توده‌ای ، سیاسی ، نظامی و پلیس را فعال کند زیرا این ونزوئلا کشوری است که در محاصره قرار دارد.

او همچنان از ناظران بین‌المللی دعوت کرد که در انتخابات ونزوئلا فعالانه شرکت و انتخابات این کشور نظارت کنند.

رئیس جمهور تأکید کرد که در این فرآیند جدید انتخابات ، شورای ملی برای دوره ۲۰۲۱-۲۰۲۶ انتخاب خواهد شد و کلیه تضمین های لازم برای رعابت قانون اساسی برای انتخابات در نظر گرفته شده و کلیه اقدامات ایمنی و رعایت فاصله اجتماعی برای جلوگیری از شیوع کووید ۱۹ انجام خواهد شد.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: