اخبار
نوشتن دیدگاه

حوثی ها درباره توافق با اسرائیل و اوضاع لبنان چه میگویند؟

به گزارش المیادین، عبدالملک الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنانی گفت: ما در مرحله خطرناکی به سر می بریم. ما در مرحله انحرافی به سر می بریم که رژیم‌های عربستان سعودی و امارات آن‌را راهبری می‌کنند.

رهبر جنبش انصارالله یمن تاکید کرد: نقش رژیم‌های عربستان سعودی و اماراتی در منطقه تخریبی است و آنها در کنار دشمنان ایستاده‌اند.

وی بیان کرد: ما به مرحله‌ای در منطقه رسیده‌ایم که برخی رژیم‌ها در کنار دشمنان و علیه مقدسات قرار گرفته‌اند. مزدوری در این مرحله که رژیم‌های سعودی و امارات و امثال آن انجام می‌دهند، خطری برای امت اسلامی است.

عبدالملک الحوثی گفت: رژیم‌های عربستان سعودی و امارات و رژیم بحرین آماده اجرای هر توطئه ای علیه منطقه هستند. آنها در ایستادن در کنار دشمنان امت اسلامی در هر توطئه ای دریغ نخواهند کرد. عادی سازی روابط رژیم‌های مزدور با اسرائیلی‌ها از روابط محرمانه به روابط علنی تبدیل شده و این در راستای روند اقدامات علیه ملت‌های منطقه است.

وی اعلام کرد: این رژیم‌ها در صلحی که از آن دم می‌زنند در کجایش هستند آن‌هم در شرایطی که در اجرای توطئه‌ها و جنگ‌های آمریکا در منطقه سهیم هستند. این رژیم‌ها به سطحی عجیب از مزدوری رسیده‌اند و برای اجرایی طرح‌های خود به آمریکا پول می‌دهند.

رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به موضع گیری زبونانه اتحادیه عرب، افزود: آنچه از سوی اتحادیه عرب صادر شد برای فلسطینیها و ما غافلگیر کننده نبود و ما توقع بیشتر از آن‌را داریم. روند انحراف کنونی این رژیم‌ها بسیار خطرناک است زیرا به دنبال ترویج عادی سازی و قانع کردن امت اسلامی به آن هستند.

الحوثی بیان کرد: رژیم‌های عربستان سعودی و امارات و آل خلیفه مزدور، خائن و دنباله رو دشمنان هستند و تعامل با آنها جنایت و خیانت است. این رژیم‌ها به روابط خود با اسرائیل می بالند و به شکل پست و منحط رفتار می‌کنند. بدون شک این رژیم‌ها بازنده خواهند بود و آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها از آنها بهره برداری خواهند کرد و پول‌های آنها را به نفع اسرائیل می‌دوشند.

وی گفت: مردم منطقه و امت اسلامی باید هوشیار و آگاه باشند و زیر بار نروند و تحت تاثیر ترویج برای دشمنان قرار نگیرند. اولویت‌های این رژیم‌ها، خدمت به منافع اسرائیل و آمریکاست و ملت‌های ما باید نسبت به آن هوشیار باشند. ملت‌های ما باید در قبال توطئه‌های رژیم‌های مزدور و توطئه کننده علیه ملت فلسطین برحذر باشند.

الحوثی تاکید کرد: تجاوزی که ائتلاف عربستان سعودی-اماراتی اجرا می‌کنند به نفع آمریکا و اسرائیل و مرتبط به معامله قرن است. حمله کنندگان به یمن هدفشان مسلط کردن آمریکاییها و اسرائیلی‌ها بر یمن است.

رهبر جنبش انصارالله یمن بیان کرد: رژیم‌های امارات و عربستان در جنگ اقتصادی علیه لبنان در راستای اوامر آمریکایی‌ها دخالت دارند.

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.