اخبار
نوشتن دیدگاه

درخواست ترامپ برای تعویق انتخابات نشانه ضعف اوست

مجری فاکس نیوز در گفتگو با کریس استایروالت سردبیر سیاسی این شبکه گفت رئیس جمهور آمریکا خواستار به تاخیر افتادن برگزاری انتخابات شده است. می‌خواهم واکنش شما را به این موضوع بدانم.
این کارشناس در پاسخ به این سوال گفت: از یک سو ما نباید این موضوع را واقعی در نظر بگیریم. فکر می‌کنم حقایق زیادی در ارتباط با این موضوع وجود دارد او در تلاش برای واداشتن افراد برای نشان دادن واکنش به توئیتش است یا این که او می‌خواهد در ارتباط با نتایج انتخابات پیامی را القاء کند. از سوی دیگر باید بگوییم که ما حتی در دوران جنگ داخلی انتخابات خود را به موقع برگزار کردیم. آبراهام لینکلن در زمان جنگ داخلی بار دیگر به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.
ما در زمان جنگ جهانی دوم هم انتخابات را برگزار کردیم. ما در زمان شیوع همه گیری‌های دیگر هم انتخابات را برگزار کردیم. ما در هر شرایطی این انتخابات را برگزار کرده ایم. اینکه یک رئیس جمهور اعلام کند باید برگزاری انتخابات را به تأخیر بیندازیم در حالی که او هنوز بر سر قدرت است باید بگویم که البته او نشان دهنده ویژگی به شدت متفاوت با همه روسای جمهوری دیگر آمریکاست و این سخنان همچنین نشان دهنده ضعف آشکار اوست.
کسی که در موضع قدرت قرار داشته باشد هرگز سخنانی همانند این را بر زبان نمی‌آورد؛ بنابراین در واقع ترامپ با این سخنان شاید یک تاکتیک را در نظر دارد و این در حالی است که نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد او در موضع ضعیفی قرار دارد.

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

این وب‌گاه برای کاهشِ هرزنامه‌ها از Akismet استفاده می‌کند. در موردِ نحوهٔ پردازشِ داده‌هایِ دیدگاهتان بیشتر بدانید.