رسانه ها

ایران آماده انتقام گیری از خرابکاری های اسراییل میشود


توسط: الیاس مگنایر @ejmalrai

ترجمه:شیرین هاشمی


دولت ایران هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده که چه کسان یا مواردی در خرابکاری‌ تاسیسات هسته ای  نطنز و جاهای دیگر مقصر بودند. 
ولی از طرف یکی از مقام های بالا در دولت گفته شده که به‌نظر می‌رسد این انفجارها با هم‌ربط داشتند و به نظر می‌رسد که اسراییل و‌یک‌کشور دیگر‌ در خاور میانه نقش اصلی داشتند. دولت ایران حتما تلافی مناسب و حتمی به اجرا خواهد گذاشت.
به گفته این مقام این عملیات بدون شک به عنوان خرابکاری شناخته شده و این انفجارها خرابی بسیار به بار آورده ولی خوشبختانه نیروهای امنیتی موفق شدند حمله های بعدی را خنثی کنند و چندین نفر بازداشت شده اند.

اسراییل سعی می‌کند که امریکا را به یک‌جنگ‌علیه ایران بکشد چون تحمل ابر قدرتی ایران را در منطقه ندارد با وجود ۴۰ سال تحریم های شدید که قرار بود

ایران را به زانو در بیاورد. اسراییل چندین دانشمند ایرانی و مقامات بالا این کشوررا ترور کرده و این جنایت‌ها بی ثمر بودند. بالعکس ایران به خاطر رفتار غیر اخلاقی کشور های غربی و بی اعتنایی آنها به توافق نامه های امضا شده مجبور به خود کفایی و ایجاد کردن گروهای متحد از کشورهای مختلف و پیشرفت بدون کمک از کشورهای غربی شد که نفع این کشور تمام شده.
اسراییل سعی می‌کند که کشورهای خلیج فارس را با ترساندن از ایران‌به طرف خود بکشاند، این کشورهای خلیج فارس مخصوصا عربستان سعودی برای شکست دادن ایران از اسراییل حمایت و کمک می طلبند. این پدیده جدیدی نیست؛ رابطه اسراییل و سعودی از دهه ۶۰ شروع شده و بحرین ، قطر و امارات همگی با اسراییل رابطه برقرار کردند. 
اسراییل و عربستان نمیتواند واکنش بعدی ایران را پیش بینی کنند، انتقام از سوی محور‌مقاومت خواهد آمد ولی چه‌گونه و‌چه زمان هیچ‌کس‌نمیتواند حدس بزند.


Copyright © https://ejmagnier.com   2020