رسانه ها

جبهه خلق برای آزادی فلسطین: اقدام مسلحانه در کرانه باختری را متوقف نخواهیم کرد

«ابو احمد فؤاد» معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین در اظهاراتی بر ادامه اقدام مسلحانه در اراضی فلسطینی بویژه کرانه باختری تأکید کرد.

وی به وبگاه فلسطینی «الرساله» گفت: ممکن نیست کار مسلحانه در کرانه باختری را متوقف کنیم… تمام انواع مبارزه و در مقدمه آنها کار مسلحانه حق طبیعی ملت مظلوم و درگیر اشغالگری است.

ابوفواد ادامه داد، شرایط مناسب انجام اقدام مسلحانه علیه رژیم اسرائیل است و جبهه خلق از ادامه مقاومت به عنوان گزینه راهبردی برای اخراج اشغالگر دست برنخواهد داشت.

وی در ادامه به تشریح جزئیات دیدار جبهه خلق برای آزادی فلسطین با نمایندگان جنبش فتح و در مقدمه آنها «محمود العالول» نائب رئیس فتح پرداخت و گفت، در این دیدار بر ضرورت وحدت امکانات ملت در سایه سازمان آزادیبخش فلسطین «ساف» تأکید شد.

فواد از پیام جبهه خلق برای «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین هم پرده برداشت. جبهه خلق در این پیام خواستار اتخاذ مسیری مشترک برای مقابله با تحولات اخیر بویژه تشکیل دولت نژادپرست در اسرائیل و تصمیم این رژیم برای الحاق کرانه باختری شد.

وی در پایان گفت، اقدامات تشکیلات خودگردان در کرانه باختری برای مقابله با کرونا باید در غزه و اردوگاه‌های فلسطینی در خارج نیز اجرا شود.