پرش به محتوا

دستور ترامپ: اگر قایق‌های ایرانی به شما نزدیک شدند شلیک کنید

رئیس جمهور رژیم امریکا دونالد ترامپ به نیروی دریایی آمریکا دستور داد که اگر قایقهای نیروی دریایی سپاه پاسداران ایران مزاحمتی برای ناوهای جنگی آمریکا در خلیج فارس ایجاد کردند آنها مورد هدف قرار دهند.

@realDonaldTrump

I have instructed the United States Navy to shoot down and destroy any and all Iranian gunboats if they harass our ships at sea.

52.200

14:08 – 22. Apr. 2020

دستور دونالد ترامپ ظاهراً عکس‌العملی است به وقایع هفته گذشته که نیروی دریایی آمریکا ادعا کرده است که یازده قایق تندروی سپاه به شکلی خطرناک به ناوهای دریایی آمریکا در خلیج فارس نزدیک شده و مانور های تهدید آمیز علیه کشتی های آمریکایی انجام داده‌اند.

نیروی دریایی آمریکا ادعا می‌کند که قایقهای تندرو سپاه پاسداران فاصله نزدیکی با ناوهای جنگی آمریکایی داشتند و حداقل فاصله بین دو کشتی را که ۹ متر می‌باشد را رعایت نکرده‌اند، آمریکایی ها ادعا می کنند که آنان چندین بار به قایق های ایرانی هشدار داده‌اند اما آنها به این هشدارها بی توجهی نشان داده‌اند، پس از یک ساعت قایقهای ایرانی محل را ترک کردند

در یک ویدیو قایق ایرانی مشاهده می شود که روی آن تیربار سنگین سوار بوده و سربازی انگشت خود را به سمت نیروهای آمریکایی نشانه رفته است.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: