گوناگون, سرتیتر

کووید-۱۹ و اعلام جنگ اقتصادی علیه بشریت

envato-4966949_1280_corona


گاهنامۀ هنر و مبارزه

4 آوریل 2020

کووید-19 و اعلام جنگ اقتصادی علیه بشریت

پس از قرنطینه :

طرح جهانی واکسیناسیون علیه کروناویروس

پروفسور میشل شوسودوسکی

Prof Michel Chossudovsky

ترجمه حمید محوی

مرکز پژوهشهای جهانی سازی، 25 مارس 2020


michel-chossudovskyروند جاری مبنی بر قفل زدن جهانی از طریق ایجاد وحشت و تحریف رسانه ای صورت می گیرد. در حال حاضر صدها میلیون نفر در سراسر جهان در وضعیت قرنطینه به سر می برند.

مرحلۀ بعدی در سیر تحولی بحران کووید-19 کدام است ؟

برنامۀ واکسیناسیون علیه ویروس کرونا طی نشست مجمع جهانی اقتصاد 24-21 ژانویه در داووس اعلام شده بود، یعنی دقیقاً دو هفته پس از شناسائی ویروس کرونا توسط مقامات چینی در 7 ژانویه.

مقامات مسئولی که ابتکار عمل برای ساخت واکسن جدید علیه ویروس کرونا را به عهده داشتند متعلق به اتحادیه برای مقابله با اپیدمی و سازه های نوین1 (CEPI)، سازمانی که از سوی مجمع جهانی اقتصاد (WEF) و بنیاد بیل و ملیندا گیتس2 پشتیبانی و تأمین مالی شده است.

تقویم رویدادها را یادآور می شویم : اعلام ساخت واکسن کووید-2019 (nCoV 2019) در مجمع جهانی اقتصاد در داووس به یک هفته پیش از راه اندازی رسمی در 30 ژانویه از سوی سازمان جهانی بهداشت مبنی بر فوریت بهداشت عمومی جهان باز می گشت، در حالی که شمار «موردهای تأیید شده» در جهان « خارج از چین » 150 نفر اعلام شده بود که 6 نفر از آنان در ایالات متحده به سر می بردند.

اتحادیه برای مقابله با اپیدمی (CEPI) تلاش می کند تا « انحصار » واکسن را بدست آورد، هدف آن « طرح جهانی واکسن » است، و این طرح با همکاری شمار بسیاری از « کاندیداها » به اجرا گذاشته خواهد شد. و تأمین مالی همکاری اش را با اینوویو (شرکت زیست فن آور آمریکائی)3 و دانشگاه کوئینزلند (استرالیا) اعلام کرده است. علاوه بر این، اتحادیه …………………..


 دریافت متن کامل با تصاویر اینجا