رسانه ها

معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین: شهید سلیمانی، شهید محور مقاومت است

معاون دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین (فرماندهی کل) طلال ناجی با تاکید بر حماقت آمریکا در ترور سپهبد سلیمانی گفت: شهید سلیمانی شهید فلسطین، ایران، عراق و سرتاسر محور مقاومت است
به گزارش المیادین، طلال ناجی که به همراه هیئت گروه‌های فلسطینی وارد سفارت ایران در دمشق شد، در گفتگو با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: به اینجا آمدیم تا تسلیت عرض کنیم و خود صاحب عزا باشیم، زیرا قاسم سلیمانی شهید فلسطین، ایران، عراق و سراسر محور مقاومت است. این فرمانده محبوب همه مردم فلسطین، گروه‌های فلسطینی مقاومت و گروه‌های عربی و اسلامی مقاومت بود. وی بخشی از گروه‌های فلسطین بود. وی همواره با دقت اخبار مربوط به ملت فلسطین را دنبال می‌کرد. وی بی نهایت متواضع بود. فرماندهی در این حد گفت: محبت امام خامنه‌ای و همه ملت و مسئولان ایران را به نیرو‌های مقاوم برسانید و به آن‌ها بگویید ما پا‌های نیرو‌های مقاومت، پا‌های خانواده‌های شهدا را می‌بوسیم.

سردار سلیمانی می‌گفت که فلسطین مهم‌ترین مسئله اوست و همان طور که می‌دانید سردار همواره در خطوط مقدم بود.
بر این باورم که دولت و رئیس جمهور آمریکا احمق است و رئیس جمهور این کشور از واقعیت احساسات مسلمانان و نیرو‌های مقاومت آگاه نیست. سردار سلیمانی آرزوی شهادت داشت. وی پس از چهل سال جهاد، مقاومت و پیروزی‌های گسترده در میدان‌های مختلف علیه قدرت‌های استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی، آرزوی شهادت داشت و این بزرگ‌ترین جایزه وی است. آن‌ها آرزوی وی را محقق کردند هر چند ترور وی نوعی اقدام جنایتکارانه و وحشیانه بود و به منزله تجاوزگری آمریکاست.
وی تاکید کرد مجالس عزاداری که در فلسطین برای شهید سردار سلیمانی و حاج المهندس برگزار می‌شود، خالصانه و از عمق قلب فلسطینیان برگزار می‌شود.