پرش به محتوا

مینا احدی عضو رهبری حزب کمونیست کارگری در التزام رکاب سفیر آمریکا در آلمان و وطن فروش هنگ کنگی و رئیس کلاه سفیدهای القاعده سوریه

mina ahadi.jpeg

Fotos Bild 100 Twiter – Mina Ahadi Rowzane

مینا احدی از اعضای شناخته شده حزب کمونیست کارگری ایران و ساکن کلن، رائد الصالح از اعضای همدست تروریست‌های افراطی وهابی سلفی کلاه سفیدها از سوریه، جوشوا وونگ از فعالین طرفدار امپریالیسم آمریکا در هنگ کنگ ، میخائیل خدورکوفسکی از اعضای برجسته مافیای نفتی سابق دوران یلتسین در روسیه و از مزدوران امپریالیسم جهانی که فعلاً در سوئیس زندگی کرده و به عنوان مهره آمریکا برای سرنگونی پوتین در ترشی خوابانده شده است و همچنین قهرمان معروف بوکس جهان ویتالی کلیتچکو از از مهره های معروف آلمان و غرب در اوکراین به دعوت انتشاراتی اشپرینگر که از معروفترین غول های مطبوعاتی آلمان با گرایشات شدیداً ضد خارجی و راست گرایانه از مبلغان سیاست‌های صهیونیستی دولت اسرائیل است در مراسمی به عنوان قهرمانان مبارزه برای آزادی در مراسمی که مورد تقدیر قرار گرفتند.

EEyNuxPW4AYphmb

Joshua wong

روزنامه به شدت بدنام و خارجی ستیز «بیلد» که پرچم این انتشاراتی دست راستی نیز می باشد در گزارشی منعکس کرد که پروژه‌ی ۱۰۰ عکس امسال به آنچه آنها به عنوان «مبارزه برای آزادی!! در هنگ‌کنگ» نام دارد اختصاص داده شد.


کلیتچکو و رهبران فاشیست اکرائین در کنار هم


مینا احدی از اعضای رهبری حزب کمونیست کارگری ایران در مصاحبه‌ای با کیهان لندن, کیهان سلطنت طلبان که در لندن منتشر می‌شود سفره دل باز کرده و می گوید:

»در کل خوب بود و با تعدادی از این سیاستمداران عکس گرفتیم که البته همان روز دیدم که سفیر آمریکا در آلمان (ریچارد گرنل) عکسی به همراه من در توییترش منتشر کرده و نوشته: «مینا احدی یکی از زن‌های فعال علیه حکومت اسلامی که از سال ۱۹۷۹ تا کنون علیه آنها مبارزه می‌کند.»

mina-ahadi_grenell-929535795.jpg
در توییتر ریچارد گرنل سفیر آمریکا در آلمان


واکنش سیاستمداران در مجموع مثبت بود. ولی به هر حال این یک مهمانی سیاسی بود و سخنان کوتاه بود. درواقع یک ادای احترام به فعالیت‌های افراد مختلف در جهان برای رسیدن به آزادی و دمکراسی که یک پیام سیاسی در وهله‌ی اول خطاب به دولت هنگ‌کنگ و همچنین حکومت اسلامی ایران بود. اما در اصل فقط ارج گذاشتن معنوی سیاسی بود.


لازم به یادآوری است که سفیر آمریکا یکی از فعال ترین سیاستمداران امریکایی در اروپا می باشد تمام تلاش خود را برای هرچه وسیع تر کردن تحریم ها علیه مردم ایران به کار می برد او در این راه کوچکترین هراسی به خود راه نمی‌دهد تا دولت ها و کشورهای اروپایی را تهدید کرده و آشکارا از شرکتهای بزرگ آلمانی بخواهد که فعالیت های خود را در ایران به طور کامل کنار بگذارند.


نگاه کنید به اینجا در مورد گفتگوی مینا احدی با کیهان سلطنت طلبان

مصاحبه مینا احدی با رادیو همراه و آقای میبدی در مورد برنامه ادای احترام به پنج قهرمان آزادی در تالار مهمانان پارلمان آلمان در برنامه Bild100

آلمان، مینا احدی: هفته پر هیجان و شب ادای احترام به فعالین حقوق انسانی در برنامه Bild100

fotos Twiter – Mina Ahadi Rowzane


در مورد کلاه سفیدها نگاه کنید به کلاه سفیدها در مجله هفته

۱ دیدگاه »

  1. لطف کنید عکسی یا مشخصاتی از مسئولین این سایت نشان دهید تا بدونیم با چه افراد یا جریانی طرف هستیم!
    اینکه انسانهای مختلف با دیدگاههای خاص خود حق دارند در یک برنامه علنی بتوانند بحث و گفتگو کنند،اشکال این کار کجاست؟
    آیا شما حرف خودتان را فقط برای همفکران خودتان عدا میکنید یا باید از فرصتها استفاده کرد و به گوش دیگران هم برسانید؟

    لایک

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: