پرش به محتوا

چه کسانی دروغگو هستند، دانشمندان یا رهبران سیاسی پوپولیست؟ – احمد پوری

رهبران سیاسی پوپولیست در کشورهای متمدن غربی با خلاقیت بی پایان، پناهجویان و مهاجران را به اغلب صفتهای منفی می آرایند! آیا این تصویر منفی و سراسر سیاه از پناهجویان و خارجیها حقیقت دارد؟
بهتر است در چند مورد مهم نظر متخصصین و سیاستمداران را با هم مقایسه کنیم!

24297390_1908658935819999_4887744771307028955_o

ترجمه عکس شماره یک:
«امریکا یک سلاح مخفی دارد
در ایالات متحده 50٪ از تمام دانشجویان دوره دکترا در خارج از کشور متولد شده اند.

Ahmad_Pouri_Kدر رشته من (فیزیک)، یکی از بزرگترین دانشکده های ایالات متحده، 100٪ دانشجویان دوره دکترا در خارج از کشور متولد شده اند.
ما از چنین خارجی هایی بیشتر می خواهیم نه کمتر!»
(میچیو کاکو از نظریّه‌پردازان بزرگ فیزیک کنونی جهان و از بنیانگذاران نظریه ریسمان است.)

لطفا این ویدئوها را بدقت نگاه کنید تا ابعاد دروغگویی سیاستمداران پوپولیست و نئوفاشیست را بهتر درک کنید که چگونه تصویر جعلی و سیاه از پناهجویان و مهاجران تولید و منتشر می کنند!
America’s Secret Weapon
https://vimeo.com/99661004
https://www.youtube.com/watch?v=ZIYwryWSwm4

دانشمندان و نوابغی مانند میچیو کاکو به روشنی می گویند خارجی ها سلاح سری امریکا در رشد و شکوفایی علم و صنعت و رفاه هستند و ما به چنین افرادی هرچه بیشتر نیازداریم!
در چنین شرایطی رهبران احزاب راست افراطی در هلند دائم فریاد می زنند، «ما کمتر، کمتر و کمتر می خواهیم!»
حقایق فوق را چگونه می توان با اظهارات رهبران سیاسی پوپولیست هلند سنجید؟
راستی چه کسانی دروغگو هستند، دانشمندان یا رهبران سیاسی پوپولیست؟

اهمیت آمارهای فوق را زمانی می توان فهمید که بدانیم جمعیت امریکا بیش از 323.625.762 میلیون نفر است. در حالیکه تعداد پناهجویان و مهاجران بین چهار تا ده درصد جمعیت آمریکا در نوسان است! حتی اگر تعداد جمعیت مهاجران و پناهجویان را در امریکا 32 میلیون نفر حساب کنیم این عده بهتر از 291.625.762 نفر توانسته اند در میدانهای علمی استعداد خود را شکوفان کنند و در خدمت جامعه قرار دهند! بزبان دیگر خارجی هایی که ده درصد جمعیت امریکا تشکیل می دهند، در کل بهتر از 90% دیگر لیاقت خود را در رشد و ترقی آمریکا نشان داده اند!

ترجمه عکس شماره 3 :
«دفتر پژوهش ملی تحقیقات اقتصادی در سال 2017 نشان داد که پناهندگان در طول 20 سال اول زندگی خود در ایالات متحده، 21،000 دلار بیشتر از هزینه ها و مزایایی که از دولت دریافت کرده اند، به ایالات متحده مالیات پرداخته اند!
یک تحقیق و بررسی داخلی که توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت دولت ترامپ انجام شده، و از انتشار آن در رسانه ها جلوگیری شد و به مردم نشان داده نشد. این سند نشان می دهد که پناهندگان به ایالات متحده در کل 63 میلیارد دلار بیشتر از هزینه هایی که دریافت کرده اند برای دولت امریکا منبع درآمد بودند.»
Evans, William N.; Fitzgerald, Daniel (June 2017).
«The Economic and Social Outcomes of Refugees in the United States: Evidence from the ACS»
https://en.wikipedia.org/wiki/Immigration

چرا این حقایق مثبت و خیره کننده را که می تواند به همبستگی انسانی جهانی دامن بزند، از رسانه ها مخفی می کنند ولی شب و روز سیاه نمایی ها و ادعاهای دروغین رهبران سیاسی راست افراطی مانند دونالد ترامپ و هم قطاران اروپایی او را در رسانه های حاکم بر جهان منتشر می کنند؟ چگونه می توان چنین سیاستهایی را که در زندگی روزانه ما جاریست درک و هظم کرد؟
خیرت ویلدرس در هلند پناهجویان را بمب های جنسی، تروریست، دزد، تجاوزگر، دروغگو، چوینده خوشبختی، استعمارگر، کولونیالیست، عامل تمامی شکستها و مشکلات اجتماعی هلند می نامد!
لطفا مقاله زیر را بخوانید تا فضای واقعی هلند و اروپا و خطر نئوفاشیسم را بهتر بفهمید!
پناهجویان مسلمان مرد، تروریستهای سکسی، بمبهای تستوسترون، و جهادگران جنسی هستند که اپیدمی تجاوز را در اروپا منتشر میکنند!
https://www.facebook.com/ahmed.pouri/posts/1247667521919147

چرا مواضع رهبران راست افراطی و نئوفاشیست در کشورهای کاپیتالیستی هر روز بیشتر براذهان توده ها حاکم می شود؟
این امر تصادفی نیست، راسیسم و فاشیسم نیاز طبقه حاکم در شرایط بحرانی است. رهبران پوپولیست همواره با حمایت بخش غالب طبقه حاکم بر امواج ترس و تنفر غیرواقعی سوار می شوند و توجه توده ها را از مسائل واقعی و ضعفها و بحرانهای ساختاری سیستم منحرف می کنند!

دولتهای اروپایی با پیدا کردن کوچکترین تناقض در پرونده پناهجویان آنها را به صفتهای زشت و خلافکار متهم می کنند و پرونده آنانرا می بندند. چرا پناهجویان تلاش نمی کنند آئینه ای در مقابل این سیستم باشند؟ چرا نمی توانند با موفقیت دروغ ها و تناقضات آنها را به خودشان و جامعه نشان دهند؟ چرا دروغهای آنها بهتر از حقایق ما بدرون توده ها می رود؟
ما در میدان کاملا نابرابر در مقابل حریفی قرار داریم که از منابع مالی نجومی و رسانه های گوش بفرمان زیادی برخوردار است. ولی پرواضح است که نباید در شرایط سخت از کار و مبارزه ترسید و تسلیم و پاسیو شد. هر انسانی که ضرورت بیرون رفتن از منجلاب را درک کرده باشد و به حقیقت و روشهای علمی وفادار بماند، سرانجام راهی بسوی خوشبختی و موفقیت پیدا خواهد کرد یا خواهد ساخت!…

امیدوارم قربانیان نظام در یافتن حقیقت و ساختن سلاحی از آن برای تغییر شرایط موجود، موفق شوند!

دول اروپایی از جمله هلند با مشروط کردن «کمکهای مالی و توسعه و تکامل» به کشورهای فقیر و ضعیف، به طرق مختلف رهبران دیکتاتور و فاسد این کشورها را می خرند و وادار به همکاری با سیاستهای اروپا می کنند، تا سیاستهای جهت اخراج بی رحمانه و غیرانسانی پناهجویان را مشروعیت بخشند!

در این جنگ نیابتی علیه پناهجویان دستهای رهبران دول اروپایی همواره از آثار خون و شکنجه قربانیان تمیز و پاک می ماند! تمامی مسئولیتها بگردن همان رهبران فاسد و ضعیف و تسلیم شده منتقل می شود!

نقش قرارداد اروپا با ترکیه و لیبی و سایر کشورهای افریقایی و خاورمیانه درست مانند نقش گوانتامو ب و امریکاست! در اروپا و امریکا نمی توان آشکارا پناهجویان را تبدیل به برده کرده و تجاوز و شکنجه کرد و در بازار علنی برده فروشی آنها را فروخت ولی به اعتراف سازمان ملل اکنون در لیبی آشکارا این گونه جنایات در حق انسانهای بیگناهی که از دست دیکتاتورها و جنگ فرار کرده اند اتفاق می افتد! در سایر کشورهایی که اروپا با آنها هم قرارداد بسته تا راه پناهجویان را به اروپا مسدود کنند در ابعاد مختلف چنین چنایاتی اتفاق می افتد! در تمام این جنایات اثرانگشت رهبران سیاسی اروپا نامرئی است و تمامی مسئولیتها به گردن ماموران و دولتهای جهان سوم منتقل شده است! با پول همه چیز را می توان خرید و وارونه جلوه داد! رهبران نئولیبرال اروپا استاد مسلم این هنر هستند که بتوانند همه چیز را به کالای قابل خرید و فروش تبدیل کرده و مسئولیت خودشان را نامرئی کنند!…

اخراج پناهجویان به کشورهایی که دارای رهبران فاسد و دیکتاتور هستند باید متوقف شود!
ریسک و قمار با جان انسانها باید متوقف شود!

با احترام،
احمد پوری (هلند) 8 – 12 – 2017

******************

لطفا خودتان را برای تظاهرات پناهجویان افغان و ایرانی در روز نهم دسامبر آماده کنید!
Oproep voor demonstratie: stop uitzettingen Iraanse en Afghaanse asielzoekers.
فراخوان به تظاهرات نهم دسامبر برای متوقف کردن اخراج پناهجویان افغان و ایرانی!
Demonstreer mee op zaterdag 09 december 2017 tegen het steeds harder wordende inhumane vreemdelingenbeleid.
Verzamelen 13.00 uur Koekamp (CS Den Haag), 14.30 uur aankomst op Het Plein voor de TWEEDE KAMER. De manifestatie eindigt om 17:00 uur op het Plein voor de Tweede Kamer in Den Haag.
ادامه مطلب…
https://www.facebook.com/ahmed.pouri/posts/1906943562658203
فراخوان به پناهجویان ایرانی و افغان جهت سازماندهی خود و برگزاری تظاهرات علیه سیاستهای بیگانه ستیز دولت هلند.
https://www.facebook.com/ahmed.pouri/posts/1873958215956738

۱ دیدگاه »

  1. معلوم است که استعمارگران ومستبدان دست نشانده شان دروغ گویان موفقی می باشند!
    واقعیت این است که نواستعمارگری وحکومت های مستبد دوست آن درکشورهای که بیشترین شمارآوره گان درغرب رادارند ؛گوی سبقت رادردروغ گوی ازدیگران ربوده اند.ازهمه خنده داراینکه ، نونازیسم،نو فاشیسم وسیاست کاران عوام فریب تازه کاردرکشورهای غربی به خصوص درامریکا وغرب اروپا، در دروغ گوی ومبالغه گری دست استعمارگران ومستبدان را ازپشت بسته اند. دراین ازپشت بستن،یک مسئله ازدیگرمسئله ها دردناکترمی باشد وآن اینکه ازتروریستان وطالبان وداعش والقاعده وبوکوحرام شرقی وجنایت های آن ها درکشورهای استعمارواستبداد زده – آواره خیزمسلمان سخن ها گفته می شود،اما ازنونازی ها،نو فاشیست ها واسلام هراسان غربی که شاخ ودمی کم تروکوتاه تر ازتروریستان وتند روان شرقی ندارند،رسانه های غربی مطلبی به نشرنمی رسانند.ازخاموشی رسانه هادرزمینه ، معلوم می شود که آزادی بیان به نفع اسلام هراسان ونفرت انگیزان علیه آواره گان فراری ازتروریسم واستبداد شرقی مصادره شده است.

    لایک

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: