مراسم و یادبودها, سرتیتر

بیانیه حزب کمونیست سوریه (متحد) – دادخواهی از افکار عمومی جهان

گروه‌های تروریستی که هنوز بخش‌هایی از سوریه، از جمله دیر الزور را در کنترل دارند، به کشتار ۱۰۱۸ غیرنظامی سوری دست زدند. آن‌ها را به یک مدرسه در حومه شهر بردند و تا جان‌باختن کامل آن‌ها بسویشان شلیک کردند. باندهای تروریست پس از یک‌سری شکست از دولت سوریه مرتکب این کشتار دهشتناک شدند. اگر افکار عمومی جهان از ابتدا موضع یک سویه خود را درباره تروریسم و تروریست‌هایی که تاریخ بشر شیوه‌های جنایتکارانه و ددمنشانه آن‌ها را هرگز بخود ندیده کنار نهاده بود، این جنایت شنیع هرگز اتفاق نمی‌افتاد.

منبع شبکه همبستگی

تارنگاشت عدالت

بیانیه حزب کمونیست سوریه (متحد) در محکومیت جنایت ددمنشانه در حومه دیر الزور
دادخواهی از افکار عمومی جهان

گروه‌های تروریستی که هنوز بخش‌هایی از سوریه، از جمله دیر الزور را در کنترل دارند، به کشتار ۱۰۱۸ غیرنظامی سوری دست زدند. آن‌ها را به یک مدرسه در حومه شهر بردند و تا جان‌باختن کامل آن‌ها بسویشان شلیک کردند.

باندهای تروریست پس از یک‌سری شکست از دولت سوریه مرتکب این کشتار دهشتناک شدند. اگر افکار عمومی جهان از ابتدا موضع یک سویه خود را درباره تروریسم و تروریست‌هایی که تاریخ بشر شیوه‌های جنایتکارانه و ددمنشانه آن‌ها را هرگز بخود ندیده کنار نهاده بود، این جنایت شنیع هرگز اتفاق نمی‌افتاد.

ما از افکار عمومی جهان می‌خواهیم صدای خود را علیه این جنابت و دیگر جنایات بلند کند و بر دولت‌های جهان برای اتخاذ یک موضع محکم‌تر علیه این باند‌ها که جنایت‌هایشان به سراسر جهان گسترش یافته و علیه کسانی که در پشت آن‌ها ایستاده اند، فشار وارد نماید.

دمشق، ۲۹ اوت ۲۰۱۷

حزب کمونیست سوریه (متحد)

http://www.solidnet.org/syria-syrian-communist-party-unified/syrian-cp-unified-statement-from-the-syrian-cp-unified-30082017-ar