پرش به محتوا

حزب کمونیست ونزوئلا از طبقه کارگر برای دفاع از استقلال کشور و مقابله با تهاجم امپریالیستی خواست بپاخیزد

حزب کمونیست ونزوئلا در بیانیه ای خطاب به طبقه کارگر و دهقانان و به سازمانها و گروههای خلقی، سربازان و نظامیان وطن پرست و شخص رئیس جمهور نیکلاس مادورو اعلام کرد که وضعیت کشور در مرحله ای خطرناک قرار دارد.

حزب کمونیست ونزوئلا با تاکید بر افشای توطئه همه جانبه اپوزیسیون راست افراطی با مهندسی امپریالیسم آمریکا برای ایجاد هرج و مرج و گسترش خشونت با هدف تحریک مردم و خلقها علیه یکدیگر وبرپائی جنگ داخلی، خواستار دخالت نظامیان وطنپرست و میلیشای مردمی برای مبارزه با باندهای جنایتکار اپوزیسیون وابسته به امپریالیسم امریکا شد.

حزب کمونیست ونزوئلا در اطلاعیه خود تاکید کرد، الیگارشها و اپوزیسیون افراطی راست سعی کرده اند در مناطق مختلف با خرابکاری و توطئه و احتکار ایجاد تورم مالی و کمبود مواد غذائی کشور را به هرج و مرج بکشانند، آنها با تظاهرات خشونت آمیز و تیر اندازی و قتل خواستار بر هم زدن نظم و بی ثباتی کشور هستند تا زمینه را برای دخالت مستقیم امپریالیسم یانکی فراهم کنند.

حزب کمونیست ونزوئلا خواستار اتحاد فوری و بی قید و شرط تمامی نیروهای مردمی برای مقابله با تروریسم دست راستی یانکی شده و طبقه کارگر و نظامیان و تمامی نیروهای مترقی کشور را فراخوانده تا در دفاع از میهن و دست آوردهای انقلابی چند سال گذشته بپاخواسته و در برابر تهاجم الیگارشها و امپریالیستها مقاومت کنند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: