دریافتی

حمله موشکی، ده قربانی و خرابی چند آشیانه در دست تعمیررا سبب شد!

maghalat_baraks

خبر کوتاه بود:

حمله موشکی، ده قربانی و خرابی چند آشیانه

در دست تعمیررا سبب شد!

ترامپ بالاترین و بعبارتی آخرین برگ برنده محافظه کاران آمریکایی میباشد که جمهوری خواهان و فاشیست های کاردان طبقه حاکمه در حکومت آمریکا (توبخوان متخصصین وال استریت) او را همانند اوباما جلو انداخته اند؛ نامبرده را پس از رونالد ریگان و جورج بوش در آب نمک خوابانیده بودند تا بعنوان شریر ترین عضو، آنهم عضوی نادانِ سیاسی که با روش های دلالی مافیایِ نوع آمریکایی به میلیاردری رسیده بوده است، چون کژدم نیش آخرین*) که نه از ره کین است را بطبقه خود زند و باعث تخدیر و بی حسی طبقه حاکمهِ ام.آمریکا گردیده تا افول امپریالیسم برای این طبقه حاکمه چندان دردناک نباشد.

این «برگ برنده» اضمحلالِ ترکیب کنونی احزاب سیاسی و دیپلماسی آمریکا را همچون در اروپا بدنبال خواهد داشت و جای خود را به حکومتی فاشیستی و اگر طبقه حاکمه هنوز صلاح نداند به احزاب ترتسکیستی و انواع چپ سوسیالدمکراسی خواهد داد.

نسخه مظحک آن اردوغان، نوچه آمریکایی میباشد که سالیان درازی است که حماقت هایش جوّ منطقه را مسموم کرده و خیلی ناشیانه و مظحک زیر سایه جورج بوش/اوباما/ ترامپ خود را داوطلبانه برای تسخیر سوریه و عراق، جلو انداخته است درحالی که گاهی هم طبق فرمان ارباب، با رسیه و ایران نزدیکی میکند (هرچند گاهی هم ۱۲ تریلی دلار و طلا از ایران را هم بالا میکشدطبق گفته احمدی نژاد و روزنامه های وقت).

ترامپ همراه پادوهای دایمی ام.آمریکا یعنی کشورهای ترکیه، عربستان سعودی و قطر… که کوری آنان در شناخت دوست و دشمن و خصلت‌های دست آموزی آنان همه را آزار میدهد، روی راکت های کروز آمریکایی حساب بازکرده بودند، که پس از چند ساعت متوجه گردیده اند که کوه موش زاییده است.

لااقل راکت یمنی ساخت ایران یک ناو دریایی دوجداره و یا چند جداره آمریکاییقطری را به اعماق خلیج پارس فرستاد!

ترامپ ها، ترزامی ها و مرکل ها اولاند ها اردوغان هاباید بدانند که این راکت پراکنی آنان در مقام مقایسه با بمباران های بیمارستانها، مدرسهها، پل ها و سربریدن کودکان و پوست کندن سربریدگان خود و غارت دسترنج و ثروتهای آنان، گم و محو خواهد شد(در عرض سه روز بیش از این حادثه چند صد نفر غیر نظامی را بمباران «اشتباهی» در عراق و سوریه کردند و هنوز نگفته اند چرا اشتباه کرده اند!!).

خلقهای منطقه که با قتل های بیشمار میلیونی در اثر بیماری و عدم وجود دارو و گرسنگی که جنایت برعلیه بشریت محسوب میشوند، روبرو هستند و به راکتهای ترامپ و شرکاء خندیده و دندانهای نفرت تیز خود را بهم فشرده، تا بزودی آنان را پاداش دهند.

چرا امپریالیستهای غربی بیشتر از این در مایه نداشته و قادر به قتل عام های همگانی و نابودی ساکنان کشورهای مورد تجاوز خود موفق نیستنند، همانکاریکه ام.آمریکا در آمریکای شمالی مرتکب شد و سرخپوستها و ساکنین بومی آنرا از بین برد، دارای علتی نهادی میباشد که در جوهر و علل وجودیت امپریالیسم ریشه دارد که گفتگو در باره آن در گنجایش این مقاله نیست.

«مشورت های طولانی سیاسی و میزگردهای طولانی و رد و بدل کردن اطلاعات تاکنونی روسیه با طرف آمریکایی خود که خوشبختانه این راکت پرانی باعث لغو آن گردیده است» و روزنامه تسنیم مورخه نوزدهم فروردین و چند رسانهبینالمللی (اینترناسیونال پرسه شا دویچلند فونک) از آن سخن گفته اند، از اهمیت بی باری اثرات تخریبی راکتهای کروز آمریکایی در چشم مردم در حافظه تاریخی خلق های منطقه کاسته است؛

هرچند چنانچه خلقهای سوری به قواعد بین امپریالیستی در آینده وقعی نگذارند، همانندِ ایران، کامبوج و ویتنام، حتی هواپیماهای ب ۵۲ آمریکایی که با هر پرواز خود صد ها تن بمب و سم شیمیایی نارنجی بر سر آنان میریختند، شوکی این چنینی حتی بخارج نشینان سوری وارد نمیکرد(حتی محسن رضایی امروز ساعت یک صبح در مصاحبه تلویزیونی بخوبی آنرا بیان کرد که از وی انتظار نداشتم).

ولی آنچه درست و خوب است، قطع خط تلفنی میان مسکو و واشینگتن بوده و گسست همکاریِ جنگی با غرب میباشد؛

غربی هایی که طبق گفتههای روسیه، سوریه، لبنان، عراق، ایران و کشورهای زیاد دیگر گیتی و سازمانهای صلح در جهان**) خود بوجود آورنده و سازنده القاعده بودهاند و تا کنون بیش از صدها سازمان ترور جهادیست دیگری که دیروز «کارلوسها» یعنی تروریستهای دولتی**) نام داشتند و امروزه داعشی ها، النصره ها و البغدادی ها نام دارند را بوجود آورده اند؛

همکاری جنگی با آنان ناصحیح و خودکشی میباشد.

(برای مدت کوتاهی آنهم بدون تکیه تمام بر آن میتوان بصورت تاکتیک برای روشن شدن اذهان از تجاوزگری آنان و پوشش با حقوق بشری بکار برد)

قطع این همکاری با شریک دزد و رفیق قافله چه نوع آمریکایی آن وچه نوع ترکی، سعودیآن را باید خیرمقدم گفته و مطمئن بود:

مساله صلح در منطقه بطوریکه دیده شد توسط نیروهای مبارز عرب و فارس منطقه یعنی در درجه اول ارتش رسمی و مردم سوریه، سپس ارتش و مبارزان اسلامی لبنان و مبارزان فلسطینی، ارتش دفاعی ایران که دفاع کنندگان ازحرم زینب لقب گرفته اند***)، که در کنار شرکت روسیه و پشتیبانی از حرکات دفاعی این خلقها تاکنون رزمیده اند و میرفت که بپایان خود نزدیک شود، سرانجام این صلح را هم رقم خواهد زد.

××××××××××××××××××××××××××

*)- نیش آخرین عقرب بخود برخلاف آنچه در کتابها و فیلمهای کابوی آمریکایی نشان میدهند و از آن سخن میگویند برای خودکشی و مرگ خود در محاصره آتش نیست، بلکه با نیش زدن بخود، خود را بی حس میکند، تا از بقیه دردها مصون بماند.

**)- چند روز پیش رسانههای خبری غرب از «کارلوس» برگ برنده تروریستی نیروهای غربی سالهای ۷۰ و هشتاد میلادی (آمریکااروپا) که انسانهای زیادی را بکام مرگ فرستاده بوده است در فرانسه پس از ۳۷ سال زندانی کشیدن دوباره بحبس ابد محکوم گردید خبر دادند تا افتضاح دیگری که مسکوت گذاشته شده رسانه ای نگردد.

تروریست های دولتی که احتیاجی رسمی به اعتراف آنان نبود مانند «آقای موش Mr. Mouse» که ترورهای زیادی مرتکب گردید و جوانان را خود برای ترور تربیت میکرد(امثال سیروس نهاوندی های ایرانی در آلمان) و سپس خود آنها را سربزنگاه دستگیر و معدوم مینمود، در کنار دیگرانی که به RAF وارد میکرد تا آنها را از درون ترور نماید، را میتوان بدان اضافه کرد.

همچنین تروریست های دیگری که بعنوان مامور مخفی آلمان «آبراهام گرام» از سازمان راف را در ایستگاه راه آهن برلین شرق برگبار مسلسل بسته و ترور کردند و هنوز چند ثانیه از ترورشان نگذشته بود که این مامورین ترور کننده خود بدست گروه رسمی پلیس ضد ترور، ترور گردیدند تا حقایق آفتابی نگردد؛ از ابزار رسمی ترور دولتی سازمانهای مخفی آمریکایی در آلمان، دوست رسمی (شبه کلنی) ام.آمریکا بوده اند.

امپریالیسم که از استعمارگری جدا پذیری ندارد، بدون تروریسم دولتی موجودیتش بخطر می افتد.

***)- دفاع از سپر بلای خود«ایران» که همچون روسیه در حالتی دفاعی بوده و از حقوق ضایع شده اش توسط ناتو و پنتاگون دفاع مینماید و ایرانیان هیچگونه شکی در آرزو و خواستِ آمریکا برای تعرض بکشور ومردم ایران همچون جنگ ۸ ساله و تحریم های کشنده دیگری، بخود راه نمیدهند. برای امپریالیستها فقط ایران مستعمره قابل پذیرش است! مگر آنکه دندانشان کشیده شود.

سپیده

۹آپریل۲۰۱۷