پرش به محتوا

حمله شیمیایی سوریه مطمئناً «پرچم دروغین» است

احتمال این‌که ارتش سوریه واقعاً حمله شیمیایی به شمال سوریه را انجام داده باشد کاملاً صفر است. دولت سوریه مطلقاً چیزی از این حمله بدست نمی‌آورد، و خیلی از دست می‌دهد. آن‌ها در میدان پیروزی‌های بیش‌تری به دست می‌آورند، و گروه‌های تروریستی در حال متواری شدن هستند. دولت ترامپ این هفته اعلام کرد خواهان برکناری اسد نیست. مذاکرات صلح برای پایان دادن به جنگ قرار است از سرگرفته شود. در اینصورت چه کسی از این حمله دهشتناک سود می‌برد؟ راحت بنشینید و از نمایش لذت ببرید. نمایش عملیات «پرچم دروغین» را تماشا کنید. از هماهنگی و قدرتی که طراحان در اختیار دارند شگفت‌زده شوید. ببیند آیا می‌توانید معما را حل کنید.

syria_war_bw
منبع: جهان فرای جنگ
نویسنده: جری گوردون

تارنگاشت عدالت

احتمال این‌که ارتش سوریه واقعاً حمله شیمیایی به شمال سوریه را انجام داده باشد کاملاً صفر است. دولت سوریه مطلقاً چیزی از این حمله بدست نمی‌آورد، و خیلی از دست می‌دهد. آن‌ها در میدان پیروزی‌های بیش‌تری به دست می‌آورند، و گروه‌های تروریستی در حال متواری شدن هستند. دولت ترامپ این هفته اعلام کرد خواهان برکناری اسد نیست. مذاکرات صلح برای پایان دادن به جنگ قرار است از سرگرفته شود. در اینصورت چه کسی از این حمله دهشتناک سود می‌برد؟

نیروهای شورشی، رسانه‌های آن‌‌ها، و «کلاه سفیدها» که برای ایجاد تبلیغات «تغییر رژیم» علیه دولت اسد کارکشته هستند منبع حمله شیمیایی گزارش شده می‌باشند. سیمور هرش گزارشگر معروف بطور مستند نشان داده است که حمله گذشته با گاز سرین که به دولت اسد نسبت داده شد در واقع توسط گروه‌های تروریستی با حمایت ترکیه و عربستان سعودی صورت گرفت. هرش همچنین نشان داد که «سیا» و وزارت امور خارجه هیلری کلینتون سلاح‌های شیمایی را از لیبی به گروهای شورشی تحت حمایت ایالات متحده در سوریه منتقل کردند.

با این وجود رسانه‌های رایج اصلاً به این اشاره نمی‌کنند. آن‌ها مانند سگ‌های تربیت‌شده فوراً روی این داستان می‌جهند. آن‌ها هیچ پرسش جدی مطرح نمی‌کنند. آن‌ها کم‌ترین تردیدی بخود راه نمی‌دهند. آن‌ها دروغ‌های قدیمی را که دروغ بودنشان به اثبات رسیده تکرار می‌کنند. آن‌ها بیشرمانه با منابعی مصاحبه می‌کنند که مدت‌هاست برای مداخله نظامی در سوریه هورا می‌کشند.

دشمنان سوریه حتا منتظر شروع یک تحقیق نمی‌مانند. کاخ سفید، اعضای کنگره، اسراییل، بریتانیا، فرانسه، اتحادیۀ اروپایی و حتا عفو بین‌الملل بطور هماهنگ و یکصدا دولت سوریه محکم کرده‌اند.

راحت بنشینید و از نمایش لذت ببرید. نمایش عملیات «پرچم دروغین» را تماشا کنید. از هماهنگی و قدرتی که طراحان در اختیار دارند شگفت‌زده شوید. ببیند آیا می‌توانید معما را حل کنید.

چه کسی واقعاً در پشت این «پرچم دروغین» قرار دارد؟ تروریست‌های محاصره‌شده و مستأصل؟ حامیان آن‌ها در عربستان سعودی، ترکیه، ناتو و ایالات متحده؟ قصد آن‌ها چیست؟ آیا این آخرین سعی آن‌ها برای احیای جنگ «تغییر رژیم» و تروریست‌ها در سوریه است؟ آیا این یک بهانه برای اعزام نیروهای آمریکایی بیش‌تر به سوریه ست؟ آیا این پوششی برای استراتژی ایالات متحده برای تجزیه سوریه به قطعات کوچک‌تر است؟

من مقاله زیر بقلم پاتریک هنینگسن در «تلگرام قرن بیست‌ویکم» را توصیه می‌کنم. شما همچنین می‌توانید پیوند به دیگر مقالات ارزشمند سیمون هرش، رابرت پری و «پزشکان سوئدی برای حقوق بشر» را جستجو کنید. پیوند زیر را ببینید:

http://21stcenturywire.com/2017/04/04/reviving-the-chemical-weapons-lie-new-us-uk-calls-for-regime-change-military-attack-against-syria/

دست‌ها از سوریه کوتاه!

abstanhalter1

عدالت: «پرچم دروغین» به عملیات مخفی گفته می‌شود که نهادهای نظامی، اطلاعاتی برای القای این‌که گروه یا کشور دیگری عامل و مجری آن بوده انجام می‌دهند. بعنوان مثال، در ۳۱ اوت ۱۹۳۹،در عملیات گلیوتیس، تعدادی از نیروهای آلمان نازی در لباس نظامیان لهستان به یک ایستگاه رادیویی در مرز آلمان و لهستان حمله کرده و آن‌را تصرف کردند، و یک پیام ضدآلمانی را از فرستنده رادیویی پخش کردند. این بهانه رسمی آلمان برای حمله به لهستان شد. نمونه دیگر «عملیات سوزانا» در تابستان ۱۹۵۴ است که طی آن اسراییل توسط عوامل خود در مصر دست به یک‌سری بمب‌گذاری زد تا با ایجاد ناامنی در مصر حضور انگلستان در کانال سوئز را توجیه و حفظ کند.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: