اخبار ویژه, سرتیتر

ارتش اسرائيل در خدمت داعش

Foto: Amir Cohen/Reuters

دست آسماني بني اسرائيل در دفاع از باند تروريسم اسلامي داعش

نيروي هوائي اسرائيل ساعت ٢ و نيم صبح از طريق عبور غير قانوني از آسمان لبنان وارد فضاي سوريه شده و پس از ورود به آسمان پالميرا يا تدمر در حمص به بمباران پادگان ارتش سوريه كه اخيرا پالميرا را از شر تروريستهاي اسلامي داعش پاك كرده بود دست ميزند، دفاع ملي هوائي سوريه نيز در پاسخ به اين حملات جنگنده هاي ارتش متجاوز را مورد حمله قرار داده و يكي از هواپيماهاي ارتش  اين كشور را را مورد اصابت قرار ميدهد.

در بيانيه ارتش سوريه حمله تجاوزكارانه دشمن صهيونيستي به شكستهاي پي در پي داعش در سوريه نسبت داده شده و در ارتباط با تقويت روحيه شكست خورده اين باند تروريستي ميباشد.

اين چندمين بار است كه ارتش متجاوز اسرائيل در جنگ ناتو بر عليه سوريه در خدمت داعش و القاعده و بقيه جريانات تروريستي مورد حمايت امريكا، عربستان، قطر و تركيه وارد صحنه ميشود و در حمايت از تروريستهاي اسلامي به بمباران ارتش سوريه دست ميزند.

معمولا رژيم اسرائيل پس از اين حملات نه در مورد آن موضع رسمي ميگيرد و نه دولت اين كشور رسما آنرا تائيد و يا تكذيب ميكند، اما اينبار اسرائيل تجاوز جنگنده هاي خود و پاسخ ضد هوائي ارتش سوريه را تائيد كرده است.

اسرائيل علاقه  خود به تروريستهاي داعش را هرگز پنهان نكرده است، آنها در منطقه مرزي بلنديهاي جولان از داعش و القاعده مستقيما دفاع كرده تا آن مرحله كه ساكنان بومي را از آنجا رانده و منطقه را در اختيار تروريستها قرار داده اند و زخمي هاي تروريستها را در بيمارستانهاي اسرائيل معالجه كرده تا دوباره به سوريه برگردند و دست به جنايت عليه بشريت بزنند.

اسرائيل حتي كنفرانسي در حمايت از تروريستهاي اسلامي در كشورش برگزار كرد كه بسياري از سازمانهاي تروريستي اسلامي و سرانش در آن شركت كردند، اسرائيل در طول جنگ سوريه جريانات تروريستي را با سلاحهاي ساخت آن كشور حمايت كرده است.

ژنرال هرتزل هلوي رئيس سازمان امنيت و اطلاعات ارتش اسرائيل رسما اعلام كرده است اسرائيل ترجيح ميدهند كه  داعش در جنگ سوريه  موفق شود تا ارتش سوريه بتواند كشور را كنترل كند، ارتش سوريه متحد ايران و حزب الله لبنان است و شكست تروريستهاي اسلامي و داعش ميتواند منجر به اين واقعيت شود كه  قدرتهاي بزرگ مانند آمريكا و اروپا سوريه را ترك كنند و اسرائيل را با دولت سوريه و حزب الله متحد ايران ضد صهيونيست تنها بگذارند و اين آن چيزي نيست كه اسرائيل در سوريه در نظر داشته است.