گوناگون

ویكیلیكس: سیا به تلگرام و تلفن شما دسترسی دارد

کد خبر: ۶۷۴۹۵۵ پایگاه خبری تابناک بنقل از ایسنا، بتاریخ: ۱۸اسفند ۹۵

ضمن اینکه سازمان سیا قادر است به گوشیهای معروف همچون آیفون به طور کامل دسترسی داشته باشد و حتی در هنگام عدم استفاده از آن صدا و تصویر اطراف را با استفاده از دوربین و اینترنت ارسال کند.
ضمن اینکه سازمان سیا میتواند مسیجهای برنامههای پیغام رسانی همچون واتساپ و تلگرام را قبل از کدگذاری شدن مشاهده کند
.
بر اساس اسناد ویکی لیکس، سازمان سیا کنترل خود را بر صدها میلیون خط کد پیشرفته ترین ابزار هک را از دست داده و کسی که آنها را به دست أورده قدرت هک کردنی به اندازه این سازمان دارد
.

هر کجا فشار است، نیروی عکس العمل هم حد اقل بهمان اندازه موجود است. فقط یکی میتواند کمی بر دیگری گاهی سبقت جوید و سپس دوباره عقب افتد تا پروسه بانتهای خود رسیده و یکی نابود گردد.

این دیالکتیک در عملکردها و تکامل های تکنیکی افراد ابولبشر همیشه چنین بوده و چنین خواهد ماند و هرگز استثنایی نداشته و ندارد.

شمشیر میسازند و سپس سپر، چون دردشان را دوانمیکند، نیزه و تیروکمان را میسازند و آنهارا گام بگام تکامل میدهند تا بجای سپر و تیروکمان، تانک ساخته و بجای نیزه راکتالی آخر! … و بجای سلاحی بنام اصحاب فیل «سوره فیل در قرآن» تکنیک های کنترل و بازداری کنونی. (آبراهام یا ابراهیم این غول چماق بدست که شیطان را از بهشت بیرون کرد، آورنده اولین دین منشاء جهودیت مسیحیت و اسلامیت«قصص قرآنی» که در هر سه ادیان مشترک است، از چنین تخیلاتی خالی نبوده است که در آنزمان تصوراتی پیشا «ژولبرتی» بوده است).

امپریالیسم آمریکا و بخصوص امپریالیسم بمفهوم یک نظام فاسد شده سرمایداری که بوی گندش کل جهان انسانی و حتی خود کشورهای امپریالیستی مانند ام.آمریکا، انگلیس، فرانسه، چینرا فلج کرده است(تظاهرات صدهزاره ای و گاهی میلیونی)، چاره ای بجز کنترل و تخریب نظر مخالف که گاهی هم درد دوایش را بصورت نسبی و محدود عرضه میکند ندارد.

اما اما!

هر کنترل و تخریبی حدی نهایی دارد! زمانیکه پیمانه پر شد فقط احتیاجی به قطره ای میباشد تا پیمانه لبریز شود و دیگر مایع را در خود نگه ندارد.

حال در نظر گیرید که «NSA ان اس ای»، پنتاگون، ام شش و سازمان اطلاعات بجایی رسیده باشد که دندانهای شما را «آبی» نماید (بلوتس Bluetooth دندان آبی) و هر نوع صوت و یا حتی تعداد نفس کشیدن های شمارا و حتی با تحزیه و تحلیل آب دهنتان به احتیاجات سیاسی ضعف وقلدری، سکسی و یا گرسنگی. شما پی برده و آنها را ظبط و شمارش و سپس گزارش کند و آنها را از طریق نرم افزار هایی دسته بندی کرده به مفید و مخرب

پس از یک ثانیه اگر حساب کنید بیش از ۱۰ میلیارد اطلاعات که هرکدام از میلیونها «بیتbit» یعنی صفر ویک تشکیل شده اند را حلاجی و ارزش گذاری کرده و باین نتیجه برسد که نود و پنج درصدِ ده میلیارد ساکنین جهان از بمب و ترور و انقلاب و مرگ بر آمریکا و یا فراسنه و انگلیس فریاد میکشند!

آقایان و خانم های محترم، تا کی با قدرت امپریالیستی میخواهید پز بدهید و آنها را بزرگ جلوه دهید. اینجا دیگر آخر خط است و در چنین زمانی که حتی مخالقان در داخل کاخ سقید راه یافته اند، فرض کنیم این اطلاعات مستقیم به پهباد های اوبامایی و ترامپی وصل هستند و بلافاصله یک میلیارد پهباد به حرکت در آیند!!

آیا خودتان خنده تان نمیگیرد؟؟

آیا این عجز مطلق نظام امپریالیستی در قرن بیست و یکم نیست؟

اتفاقا اگر باید ترسی داشته باشیم باید «از ماست که برماست» ترس داشته باشیم و آنهم در کله ما شکل میگیرد و نه در پنتاگون و بدست «بیلدر برگ» و یا «بیل گیت برگ».

خامنه ای دیروز، در سخنرانی برای «گردشگران راه نور که باید ۶ میلیون نفر باشند» بخوبی از این «ازماست که برماست» سخن گفت و نـــتنها یک سرو گردن از ویکی لیس ها، محیط ها، پاول باران ها، ژیژاک ها و دیگران بالاتر بود، بلکه این مردک پسگرا که با فرهنگ پیشا ۱۴۰۰ ساله از قبر بیرون کشیده، حقایقی برخاسته از جنگ ۸ ساله و مقاومت خلقهای ایرانی شانه بشانه درکنارهم را در چشم بیش از یکهزار سردار و تیمسار شال فلسطینی بگردنو بگوش میلیونها ایرانی فرو کرد.

بیخود نیست که فریاد «مرگ بر آمریکا» در گردهمایی های ایرانیان با وجود پنجاه درصد مردم گرسنه و خرج پانصد میلیون تومانی دولت وابسته و خائن روحانی ظریف برای یک نهار، هنوز ترامپ در کاخ سفید جهنم زای خود از «مرگ بر آمریکا»ی ایرانیان شکوه دارد. ولی انگشت بکون نشسته و نمیداند چگونه کثافت های اوباما بوش ریگان کلینتون ها را مزه مزه نماید.

این قدرت خلقها بخصوص خلقی که دارای چنین پیشینه مبارزه ضد امپریالیستی بوده و حزبی مانند حزب توده سالهای ۲۰ و سی که بالحق حزب طبقه کارگران ایران بوده است، میباشد!

باید از گذشته این حزب فرا گرفت و آنرا به آخوندها و طلاب ها واگذار نکرد (اکنون مشتریان پروپاقرص کتابهای مترقی گذشته حزب توده بگواهی کتابفروشی در جلوی دانشگاه، طلاب و پژوهشگران دینی ریش و پشم دار و یا چادر چاقچوری ها هستند، البته برای پیدا کردن بدیلی دینی برای این راه رفته در گذشته و نه آزادی کارگران و زحمتکشان)

زمان آنست که ما کمونیست های ایرانی بیدار شویم و بقدرت لایزال خلقهای ایران پی برده و بدانها بپیوندیم! که البته بدست احیای چنین حزبی میتواند صورت پذیر باشد.

آینده از آن مبارزین ضد استعمار و ضد استثمار میباشد.

آهنکار

هیجدهم اسفندماه نود و پنج

۱ دیدگاه

 1. سپیده says

  چون نویسنده از جهودیت، مسیحیت و اسلامیت در یک رابطه مساوی که مربوط بفرد خاصی نمیباشد، بلکه از رده نام های کل است که کل فرایضی را که بازهم در هرسه دین مشترک است را بدون اختلاف گذاشتن معنی میدهد، آورده است.
  بنابراین خوشبختانه باین بدی که کرامت عزیز منظور داشته است نیست. و یک نوع خوش بیاری در بد انتخابی میباشد!!
  ولی حق باکرامت است و باید دقت کرد زیرا اثر کردی بد در اذهان در دراز مدت و بصورت پوشیده دارد.
  بخصوص که دولتمردان حکومت سرمایداری ایران در این مورد بدرستی بشدت حساسیت نشان میدهند و کلمه جهود، محله جهود ها و بازار و مدرسه جهودان که در زمان دو رضا ها معمول بود، نه تنها در واژه یاب ها نمییابید بلکه خیلی وقت است که دیگر آنها را در گفتگوهای خیابانی هم نمیشنوید.

  سپیده
  ۲۰ اسفند۹۵

  دوست داشتن

 2. رفیق عزیز سلام

  از تو و همهٔ دوستان چپ خود خواستارم که به جای کلمه جهود از کلمه یهود استفاده کنید . زیرا در گذشته کلمه جهود برای تحقیر ایرانیان یهودی به وسیله عوام و با خواست مرتجعین داخل و خارج و به منظور ایجاد نفاق بین مردم استفاده میشد.

  دوست داشتن

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.