اخبار ویژه

حضور یک داعشی(پدر دختر تویتری حلب) در مقر ریاست جمهوری ترکیه و دیدار با اردوغان

erdogan_isis
به گزارش  پایگاه اینترنتی روزنامه السفیر چاپ لبنان ، برخی رسانه های ترکیه اظهار داشتند، رئیس جمهور این کشور یکی از عناصر گروه تروریستی داعش را در کاخ ریاست جمهوری به حضور پذیرفته است.
«پایگاه خبری «اودا تی وی» ترکیه، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور این کشور را متهم کرد که یکی از عناصر داعش را در مقر ریاست جمهوری ترکیه در آنکارا به حضور پذیرفته است.»
اردوغان خانواده بانا العابد دختربچه سوری را که از شهر حلب آمده بودند به حضور پذیرفت، بانا به «دختر توییتری حلب» معروف است و پدر این کودک عضو گروه تروریستی داعش است.
پایگاه اودا تی وی از فردی که با اردوغان در تصویر ظاهر شده بود عکسی منتشر کرد که در آن سلاح در دست دارد و پشت سرش پرچم گروه تروریستی داعش است.
رسانه های ترکیه اعلام کردند، بانا دوشنبه گذشته با اتوبوس هایی که غیرنظامیان را از محله های محاصره شده حلب بیرون آوردند وارد (ترکیه) شد. بانا و مادرش فاطمه که معلم زبان انگلیسی است و ساکن محله القاطرجی در شرق حلب بودند چند ماه پیش در پایگاه توییتر حساب کاربری باز کردند. بیش از 300 هزار نفر توییت های روزانه بانا را پیگیری می کردند.
بنا به گفته برخی حساب های کاربری در پایگاه فیس بوک، بانا پیشتر ادعا کرده بود پدرش در حلب فوت کرده است در حالیکه پدر بانا زنده است و در ترکیه زندگی می کند، بانا و پدرش همچنین با تروریستها عکس هایی دارند.