اخبار ویژه

اسناد رسوا کننده، از دروغ‌های منتشر شده درباره حلب

636174102616407209_25f_4x3

روزنامه نگاران و رسانه های حامی گروه های مسلح و تروریستی در سوریه، این روزها با شکست سنگین عناصر مسلح در حلب در حال انتشار تصاویری جعلی از این شهر هستند.

برای مشاهده مطلب لطفاً کلیک کنید (فورمات پی دی اف)

رسانه های حامی گروه های تروریستی، برای تحریف افکار عمومی در دنیا سعی می کنند با سوء استفاده از کودکان، ارتش سوریه را به حمله به مردم حلب و کشتار آنان متهم کنند، تا از این راه درخواستهای مطرح شده در سازمانهای بین المللی برای آتش بس را توجیه کنند، و بتوانند به کمک گروه های مسلح و تروریستی بشتابند.
در همین راستا، این رسانه ها در حال انتشار عکسهایی قدیمی در سوریه و حتی عکسهایی از کودکان غزه هستند، و ادعا می کنند، این تصاویر جدید و مربوط به کودکان حلب سوریه هستند، که به دست نیروهای ارتش سوریه کشته شده اند!!
شبکه سعودی «العربیه» که از حامیان سرسخت گروه های مسلح و تروریستی در سوریه است، عکسی را از یک کودک مجروح منتشر کرد که امدادگران سعی دارند به او کمک کنند. العربیه مدعی شد که این عکس مربوط به یکی از کودکانی است که قربانی حملات ارتش سوریه به حلب شده. این عکس همچنین با عبارتهایی مانند «پوشش مستقیم و مستمر» و یا «آخرین تحولات و جزئیات حلب» منتشر شده است.
این درحالی است که تاریخ این عکس مربوط به نوامبر گذشته می باشد و از لباس کسانی که درحال کمک به کودک مجروح هستند، مشخص است که آنها از نیروهای آتش نشانی سوریه می باشند.

برای مشاهده مطلب لطفاً کلیک کنید (فورمات پی دی اف)